Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:00:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроники на събитията  (Прочетена 2119 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« -: Март 12, 2015, 22:32:22 »

Някой ако има желанието да пише историята на света , в който играе , то нека се включи. За целта не е необходимо много. Отваря се нова тема , започвате хрониките , пишете ми на ЛС коя е темата , от тук нататък това става официалната тема за света. Ще я залепя и редовно ще следя за спам в нея. За правилата за писане , освен правилата на форума , които ще намерите тук - http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=26.0 , ще важат и старите правила за раздел "Хроники на събитията" - за тях ще си позволя да цитирам Oton :

В секцията "Хроники на събитията" играчите могат да поместват хроники за станали значими събития в света, в който играят.

 - Епични войни и битки
 - Предателства и приятелства
 - Драми (в играта, не лични)
 - Всичко, което ви е направило впечатление в света, в който играете.

Хрониките на събитията трябва абсолютно задължително да бъдат в художествена форма.
Пример за това могат да бъдат хрониките, които се пишат по време на турнира "Номадски нашествия" - http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=29828.0

Всички отклонения от художествената форма на хрониките ще бъдат незабавно изтривани, както и всякакъв спам и публикации, нямащи нищо общо с духа на тази секция.

Нека всички започнем да пишем заедно историята на играта, която играем!

С уважение: Отон

За теми , които не са залепени ще се допуска спам , както и до сега , но не лични нападки и обиди. В залепена тема строго ще важат правилата на този форум.
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Март 30, 2015, 18:03:57 »

Явно няма мераклии да се пробват  Embarrassed
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Март 30, 2015, 18:29:20 »

Немаме червени 15 сантиметрови токчета и/или не сме руси - карма Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #3 -: Април 24, 2015, 09:44:30 »

Явно няма мераклии да се пробват  Embarrassed

Е Докторе не говори така . Аз съм си поставил за цел да правя хроники за всеки свят в който ще играя . Наистина това е страхотно като идея .  Grin Grin Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 30, 2015, 10:37:19 »

Докторе за мен най-важното нещо за да има готин форум е Администрацията да проявява ангажираност към правилата и справедливоста . Докато има хора които всячески влизат и изместват темите за лични нападки и обиди , този форум ще е профанизиран и пропаднал . Дори хора които радеят за това да се съживи вече са сее отказали и ми пишат на лично че аз съм най-големият оптимист в това .
Опит от моя страна са
Хронология за 160 - пропаднала поради това че сулю и пулю почнаха да говорят глупости . Аз ясно посочих какво искам да се пише там . Подкрепа от страна на администрацията никаква .
Битка на деня - Общи приказки - Също сложих какво искам да има там - 1 ви коментар лична нападка с цел предизвикване на конфликт Wink . Никаква реакция - Темата някак си започна да се отваря и веднага беше оспамена с глупости и нападки . Без да има забележка .

Аз знам че ти май си единственият които иска да има свестен форум , но ... няма как да стане това след като е очевадно че повечето от хората тук усещат фаворизиране на определени потребители . Ето защо ви направих анкета за да видите резултата сами . Вместо да ползвате анкетата за да си изкарате извода , Ваня реши да я блокира . Тоест за пореден път се доказва теорията ,че форума не е създаден в полза на Потребителите . Така че от тук нататък не очаквай никой повече да ви се връзва на това че Форума е единен за всички . нека определени хора да си пишат глупосите и така ще се издигне културата до невиждани висини . Успех
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!