Imperia Online България  
Април 18, 2024, 23:44:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 4 - победител съюз Swords_of_Haven  (Прочетена 13538 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #60 -: Март 03, 2015, 00:56:46 »

http://prntscr.com/6by5tj Е нямаше как с едно такова да ви преборя, извинявам се.
Добре де хубаво, едно не мога да разбера. Имате се за перфектни, играете за съюза не знам си кво си, мен ако питаш пълна глупост. Ти си играла за съюза, денерис обаче трупа его. Никога не съм писал на играчи, който ме нападат, писма от сорта на линия съм, ще преместя всичко или тем подобни. Но с денерис си пишем, там някви глупости и изведнъж ме напада, с пълното съзнание, че съм на линия, че ще махна армията и няма да вземе нищо. Това какво е Huh? За мен, демострация на сила, избиване на комплекси, кажи де какво е. Да номер едно сте, спор няма, но за да ви е била интересна играта и ние с транчов сме имали пръст, но това не се забеляза, айде да видим колко ще е интересна без нас играта. Ера 5 ще покаже Smiley
Активен
havit_97
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #61 -: Март 03, 2015, 01:02:36 »

3 март е bgflag * bgflag
Активен
Духче
Гост
« Отговор #62 -: Март 03, 2015, 01:03:52 »

Пак не си разбрал, Аченце.Замъкът на Рагнарок,Шефа реши, че си го заслужават и изобщо не го поиска,а за вас нямаше време.Ти като Голям играч,не видя ли с каква разлика в армиите атакувахме вас и Универсал и кои армии липсват?Писва от празно писане-дрънкай си колко си велик,а пак нищо не си разбрал.Иначе играта я направихме интересна в края и всички-прав си тук,но само защото го позволихме Wink
П.П. И да питам...ти нали биеше,когато противниците са онн...поне такова мото имаше Grin
П.П.П. И,Аченце...ние минахме с 80 лв за цялата ера  Wink
« Последна редакция: Март 03, 2015, 01:07:26 от Духче » Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #63 -: Март 03, 2015, 01:03:55 »

 bgflag bgflag bgflag Честит празник на всички българи  bgflag bgflag bgflag
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #64 -: Март 03, 2015, 01:10:11 »

Честит прaзник нa всички !  Имaм вьпрос кои помогнa нa рaгнaрог в зaщитaтa нa зaмькa ?
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #65 -: Март 03, 2015, 01:23:02 »

Поздравления и на трите съюза за  постиженията!  
Интересно защо всяка ера в този свят, като свърши все има един дето реве, оправдава се и се опитва да се изкара ангел небесен....съвпадението на имена е напълно случайна.
Бях страничен наблюдател на невероятна игра и отдаденост на златните медалисти. А стратегията, за нея .. респект Агилаз!
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #66 -: Март 03, 2015, 11:07:24 »

Пускам ви темата , дръжте се малко по зряло и прилично , иначе цялата ще замине в коша.
Активен

hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #67 -: Март 03, 2015, 11:44:20 »

Честит празник Smiley  *heart*
http://youtu.be/qYakRyAMAt8
Активен

Обречен фермер Smiley
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #68 -: Март 03, 2015, 12:16:49 »

Леле как искам хората с парите да се върнат, да ви напукат канчетата като в ера 3 и да не ви се чува гласчето. Грам не ми дреме за разликата в армиите, аз говоря с факти, а факт е, че на русе замъка оцеля. Къде пиша, че съм велик, ти цяла вечер ми обяснявате за Вашето величие, че играете заедно за съюза , не знам си кво си ... Защо пак ми придаваш глупавите ти качества. Не казвам, че съм велик, казвам, че вие не струвате ! И да ти кажа, не малко хора, че кажат, че съм прав, като сте такива профита дайте да ви видим в международен, май не ви стиска за там, тука в бг 17 по-лесно има го ачо и още 2 луди като него да ги биеме и пей сърце, айде сега да видя кой ще биете през ера 5, когато Ачо и компания ги няма. СЛАБАЦИ Grin
От "хората с парите" само Киро не игра тази ера. Хабер си нямаш какво им беше на края на ера 3 на паралийте, след като ги налазиха само половината от сегашните  мечове с доста по-малко войска. Аз знам , щот съм бил в съюза на "паралийте" по това време, а ти си ма'ал гащи някъде на опашката.

Не че твоите съвети са важни  за нас, но наистина се местим в международен свят на малко по-голяма скорост. Тук трябва да чакаме видни биячи като вас да се развият на 5-ти месец.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #69 -: Март 03, 2015, 12:50:38 »

От "хората с парите" само Киро не игра тази ера. Хабер си нямаш какво им беше на края на ера 3 на паралийте, след като ги налазиха само половината от сегашните  мечове с доста по-малко войска. Аз знам , щот съм бил в съюза на "паралийте" по това време, а ти си ма'ал гащи някъде на опашката.

Не че твоите съвети са важни  за нас, но наистина се местим в международен свят на малко по-голяма скорост. Тук трябва да чакаме видни биячи като вас да се развият на 5-ти месец.
Ама ти беше от най-развитите бе, толко бой яде от универсал, че направо жал да му стане на човек, мода беше решение, не че нещо, но специално ти, си най-добрия в това да си преписваш заслугите на другите. За 3 ери, в които съм играл, ти не постигна нищо, а само обираше лаврите на съотборниците си, искам да те видя в някой слаб съюз, каква ще си каса !  *freak*
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!