Imperia Online България  
Април 24, 2024, 21:10:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поредното недомислие или недописване на правилата.  (Прочетена 5536 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #15 -: Януари 30, 2015, 17:33:21 »

Както са казали по-горе, няма нищо нередно в битката, възстановяването на единиците след полева битка не е нещо ново.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #16 -: Януари 30, 2015, 17:37:51 »

Нали военната медицина оказваше влияние след протичане на цялата битка? И във версия 5 и 6 УЖ беше така. Мога да приложа снимки от версия 6, където след полевата, армията не се възстановява, във версия 5 беше също така...
Аз не виждам логиката след полевата битка армията чудотворно да се възстановява, като атаката си продължава.
Възстановяването след полевата битка при крепостна обасада го има в играта от версия 1, т.е. самата игра така е замислена и ще ми е интересно да видя доклад, където няма възстановяване на загуби след полевата битка.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #17 -: Януари 30, 2015, 18:47:06 »

След всички напавени промени с цел да се затрудни нападателната игра,ако променят и възстановяването след полева,може и изобщо да премахнат военните единици.Автора на темата е объркал играта.Силно му препоръчвам игри без военен модел.Тази точно е интересна и се играе именно заради него.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #18 -: Януари 30, 2015, 20:19:35 »

Правилата са едни и същи за всички.Когато има разлика в правилата е редно да кажеш.Ако си траеш - значи си роб,който слуша какво са му казали и не роптае срещу това.Според мене не е логично това.Казаха го и по нагоре че има разлика във версия 6 и версия 5.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #19 -: Януари 30, 2015, 20:39:53 »

Спри да пишеш глупости.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #20 -: Януари 30, 2015, 20:43:00 »

Това е военна игра и винаги трябва да си готов да загубиш. Ако не може да поемеш този удар, то стани ферма и те така.
Правилата не са от вчера или днес, така че стига глупости Smiley

Активен

KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #21 -: Януари 31, 2015, 15:06:15 »

Ще пиша колкото си искам и когато си поискам.Да това е военна игра.Не е Diablo II - една магия и възкръсват всички от раз.Че и Тутанкамон.Тъй че моля да си преразгледат правилата за разграбване.Просто не са нормални.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #22 -: Януари 31, 2015, 17:13:34 »

Май само на теб ти пречи, правилото си е ок *ok*
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #23 -: Януари 31, 2015, 17:21:37 »

Аха пиши никой не може да ти отнеме това право пък и темата си е твоя.Но и никой няма да тръгне да променя правило съществуващо от версия едно само защото на теб не ти харесва.И пак да те попитам ама честно защо сега ти пречи когато сте загубили,а когато печелите в атака на разграбване не си го забелязал и всичко е ОК.
Активен
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #24 -: Януари 31, 2015, 17:34:22 »

Ако това правило го нямаше, нямаше да можеш да си грабиш дори независимите провинции, ако гледаш внимателно докладите, ако защитника има читава полева армия мечоносците и копиеносците обикновено измират до крак......ако го нямаше това правило кой щеше да участва в обсадата? Стрелците и машините ли?
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #25 -: Февруари 01, 2015, 21:35:51 »

Ако това правило го нямаше, нямаше да можеш да си грабиш дори независимите провинции, ако гледаш внимателно докладите, ако защитника има читава полева армия мечоносците и копиеносците обикновено измират до крак......ако го нямаше това правило кой щеше да участва в обсадата? Стрелците и машините ли?

 Да се оправят - да идват с повече армия на разграбване.Аз какво съм виновен че алгоритъма е сгрешен.И е крайно нереален.Как така мътвите и осакатени войници ще се оправят за една секунда ми е странно.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #26 -: Февруари 01, 2015, 21:42:39 »

Абе пич, защо ме принуждаваш да се скараме, по същата логика аз те питам как 2М армия умира за 2 секунди??? Ти какво искаш, по време на битката да дават как се изнасят ранените и преди обсадата се лекуват ранените ли?!? Времето е относителна величина тука, крепост се прави за 12 часа - практически невъзможно. Приеми го - това е игра, такива са правилата, ако искаш да не те бият - прави армия, не разчитай на това че мечовете умират на полева
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #27 -: Февруари 01, 2015, 21:47:22 »

И какво от това като се скараме Huh?? Нещо заплашваш ли ме.Аз играя с името си в свят 56.Не се крия като тебе с лъжлив ник.Това че некой мобилен оператор надписва сметките си с години означава ли че е правилно Huh?? Аз имам мнение по въпроса и го защитавам.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #28 -: Февруари 02, 2015, 03:24:38 »

А и още нещо коментирахме с колегите от съюза.Защо  нападащия възстановява армията си,а нападнатия не.Няма логика нещо.Нали разглеждате битката на две части тогава.Минава полевата и отива на разграбване.Армията на агресора се възстановява,мъртвите възкръстват,куците прохождат.Да ама армията на победения е цялата избита????Е каква е тази логика.Нали победения си е вкъщи и е по логично,загубилите полевата битка,пак да се бият - вече зад крепостните стени,до последната капчица кръв.Те би трябвало да са много по възстановени,поради простата причина че жена,сестра,дъщеря са зад стените.Но явно логиката убягва от програмистите на играта.Световете намалят все повече и явно и това е причина.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #29 -: Февруари 02, 2015, 09:16:08 »

А и още нещо коментирахме с колегите от съюза.Защо  нападащия възстановява армията си,а нападнатия не.Няма логика нещо.Нали разглеждате битката на две части тогава.Минава полевата и отива на разграбване.Армията на агресора се възстановява,мъртвите възкръстват,куците прохождат.Да ама армията на победения е цялата избита????Е каква е тази логика.Нали победения си е вкъщи и е по логично,загубилите полевата битка,пак да се бият - вече зад крепостните стени,до последната капчица кръв.Те би трябвало да са много по възстановени,поради простата причина че жена,сестра,дъщеря са зад стените.Но явно логиката убягва от програмистите на играта.Световете намалят все повече и явно и това е причина.
Много рядко си позволявам да обиждам,но ти си наистина тъп и упорит.Как да не се възстановява армията на загубилия.И кой да ти я вкара в крепоста.То тоя гарнизон да не е дядовата ръкавичка.Ти тия доклади изобщо разбираш ли какво ти показват.Мислиш ли че заради твоя кеф някой ще вземе да пренаписва изоснови играта.Само защото на тъпака не му се виждало реално.Може би ще искаш да усетиш и физическа болка когато армията ти гине и дори да прокървяваш.Достатъчно реално ли ще е за теб.   *crazy*                                                             
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!