Imperia Online България  
Април 25, 2024, 01:54:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Към Ваня  (Прочетена 1122 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Emil_Milanov
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« -: Декември 23, 2014, 14:09:45 »

Понеже ми заключи  темата  ти  пиша тук  и  след  като прочетеш ще я изтрия.
Ванче когато  я прочете за 1 можеше да драснеш един ред като  например " Ще проверим" , а не 3 часа  да вися в форума да  благоволиш да пропишеш. Идеята ми беше не толкова  дали и на какво се  дължи загубата, а да си видите калкулатора. Аз съм завършвал и на 1 морал битка и съм печелил. Знам, че късмета в играта  е  повече  отколкото вие сте планували при тестовете си. Колко  пъти потребители пишат за тозим проблем? Подложих малката си армия защото той/тя  губеше на 99% . Продукта е ваш и ме е излъгал. Неискам компесация щото нема да дадете макар че би требвало по закон. Искам  просто един отговор работи се предполагам по калкулатора от много години. Той е мноооого често използван за големи битки, за битки за доблест, за посрещане за армии. Та кога ще оправите това нещо което е едно от най използваните неща?

П.С. Тона ми на предната тема беше висок понеже се изнервих мнооооогооо. Загубих около  5м ресурс + загбената войска още няколко милиона рес за нейното наемане. При условие че требваше да бия и да не  губя
« Последна редакция: Декември 23, 2014, 14:14:35 от Emil_Milanov » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Декември 23, 2014, 14:15:45 »

Виждам, че сте прочели отговора ми в другата Ви тема, значи спокойно мога да наложа наказанието, което заслужавате. Всичко има граници, мислете повече преди да пишете, аз също бих могла да Ви напиша някои обидни неща, но това не би допринесло с нищо. Има правила за общуване, които явно на Вас не са известни.

За симулатора - нямаме проблеми с него, Вие сте единственият оплакал се от доста време за в5.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!