Imperia Online България  
Април 24, 2024, 04:35:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем със храма  (Прочетена 2047 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
EleXsiT
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« -: Декември 22, 2014, 05:14:43 »

Искам да попитам вчера си вземах сандък, който трябваше да взема или максималното или нищо. Та вземах конници но не максималното  само 500 ,а при конкретен сандък ми дава 10 000 ? Нормално ли е това или има някакъв проблем ?
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Декември 22, 2014, 07:52:58 »

Искам да попитам вчера си вземах сандък, който трябваше да взема или максималното или нищо. Та вземах конници но не максималното  само 500 ,а при конкретен сандък ми дава 10 000 ? Нормално ли е това или има някакъв проблем ?
При този вариант "Конкретен" всичко от 0 до мах е възможно и нормално.
Ако изберете "Никога празно" , ще получите или посоченото количество или половината от него.
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #2 -: Декември 22, 2014, 12:22:15 »

Мойте извинения нямам за цел да се заяждам или опонирам но това което казваш изобщо не е вярно Wink http://prntscr.com/5jmd2u  Ето ти го никога празно половината ама друг път.И така е почти винаги .Да вземеш половината от обявеното при "никога празно" си е цяло чудо,а пълното обявено количество си е като КОЛЕДА *pardon*
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 12:32:16 от legacy » Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #3 -: Декември 22, 2014, 12:32:28 »

http://prntscr.com/5jmh1g  Примерът Ви е от версия 5 и тук има нещо нередно - несъответствие между избора и надписа в дясно.
Аз отговорих за версия 6 и винаги съм имала това което написах.
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #4 -: Декември 22, 2014, 13:45:56 »

Примерът ми е от версия 6 Елена от Мега блица обикновенно не отварям такива сандъци но само за да ти докажа че грешиш го направих.И няма никакво несъответствие това е отваряне на сандък за 15 диаманта който става за 60 когато е под опцията "никога празно" смешно е за 60 диаманта да вземеш 2к коне.Ако искаш да погледнеш ще ти напиша и акаунта Kastiel провери ако имаш такъв достъп.Но не ми обяснявай за несъответствия и версия 5 моляте.Изхарчих 60 диаманта само за да имам и снимково доказателство съжалявам но ще се наложи да признаеш че грешиш Wink
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #5 -: Декември 22, 2014, 14:00:08 »

Съжалявам че си изхабил толкова диаманта, аз отварям с тази опция бонус сандъците и не съм имала такъв проблем - защо да не ти повярвам и без снимка Smiley
Аз съм играч и нямам достъп до други акаунти освен до своя.
Приеми извиненията ми  *rose*
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 14:13:43 от elena » Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #6 -: Декември 22, 2014, 14:37:52 »

Е няма нужда от извинения,просто исках да се покаже цялата истина майната им на диамантите и без това цъкам само за удоволствие,но беше важно да стане ясно че не е 50% или максимума от написаната награда.Бих го дефинирал така до...... еди колко си ресурс или армия без шанс за празно при малко повече късмет както е в твоя случай може и максимума да получиш.Весели празници  *rose*
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #7 -: Декември 22, 2014, 14:50:41 »

http://i.imgur.com/lNw5BQ8.png  Ето ти още един пример от преди малко пак 2800 кончета този път за 100 диаманта Wink Едва ли са нужни повече доказателства Ето и следващото за 196 диаманта  http://prntscr.com/5jngfv  Това ако не е подигравка с играчите незнам какво е.Може би ще кажете КЪСМЕТ  *hahaha*Ако ги отворя да долу всички сандъци верно може да ми даде и максимума някой път
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 14:55:51 от legacy » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Декември 22, 2014, 17:50:44 »

Съжалявам че си изхабил толкова диаманта, аз отварям с тази опция бонус сандъците и не съм имала такъв проблем - защо да не ти повярвам и без снимка Smiley
Аз съм играч и нямам достъп до други акаунти освен до своя.
Приеми извиненията ми  *rose*
Бонус сандъците винаги дават макса или половината, в случая говорим за нормални сандъци.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
EleXsiT
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #9 -: Декември 22, 2014, 18:40:30 »

Добре значи да се изясним искате да кажете че от тези сандъци смисъл няма, това че пише че дава максималното или нищо не е вярно дава каквото си иска. Да знам да си ползвам диамантите за нещо друго.  Grin Grin Grin Grin Много съм разочарован .....
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #10 -: Декември 22, 2014, 18:43:40 »

Само от бонус ковчежето (всяко пето) дава максимално или на половина ако го отвориш с допълнително диаманти.При другите това не важи !!!!
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Декември 22, 2014, 18:49:37 »

Само от бонус ковчежето (всяко пето) дава максимално или на половина ако го отвориш с допълнително диаманти.При другите това не важи !!!!
може и без диаманти, винаги дава или макса или половината дори и при 0 диаманти - просто ти дава рандъм на ресурса/армията
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #12 -: Декември 22, 2014, 18:50:33 »

Добре значи да се изясним искате да кажете че от тези сандъци смисъл няма, това че пише че дава максималното или нищо не е вярно дава каквото си иска. Да знам да си ползвам диамантите за нещо друго.  Grin Grin Grin Grin Много съм разочарован .....
Няма такъв сандъкк "маскимални или нищо" има "Никога празно"
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
EleXsiT
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #13 -: Декември 22, 2014, 20:01:13 »

Добре разбрах. Това че пише максимално означава че мога да взема най много толкова а иначе ще ми дава колкото си иска ?
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #14 -: Декември 22, 2014, 22:31:10 »

Добре разбрах. Това че пише максимално означава че мога да взема най много толкова а иначе ще ми дава колкото си иска ?

Да, има генератор и дава %-ти от показаното и/или показаното.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!