Imperia Online България  
Април 23, 2024, 14:34:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: претоварване на съюзен замък  (Прочетена 863 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« -: Декември 22, 2014, 02:54:03 »

Абе не съм си правил експерименти на ниво съюзни армии.Интересно ми е какво ще се получи в следната ситуация.Замъка е пълен догоре с армия.Пускам я в атака.Пълня го с друга армия и нея я пускам в атака.Връщам двете атаки така че да се приберат в една сек.Замъка не може да поеме двойно количество армия.Какво ще стане. Grin Grin Grin
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 03:12:42 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Emil_Milanov
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #1 -: Декември 22, 2014, 08:35:37 »

Влизат машините и конете  другите се пренасо4ват в най близкия пункт. Ако няма пункт и е свален през  това време  при пробата с атаките се генерира нов до лидера. Така е в в5. незнам дали  важи  и  за  ж6
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Декември 22, 2014, 10:49:59 »

Влизат машините и конете  другите се пренасо4ват в най близкия пункт. Ако няма пункт и е свален през  това време  при пробата с атаките се генерира нов до лидера. Така е в в5. незнам дали  важи  и  за  ж6
*ok*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3 -: Декември 22, 2014, 13:09:26 »

Влизат машините и конете  другите се пренасо4ват в най близкия пункт. Ако няма пункт и е свален през  това време  при пробата с атаките се генерира нов до лидера. Така е в в5. незнам дали  важи  и  за  ж6
Дотук добре.Но ако в същата тази секунда влизат и 5-6 противникови атаки.То със сигурност противниковите атаки няма са точно в един момент,но дали тия мои две атаки ще допълват загубите от първата битка или ще се получи първия вариант и ще се бият само тия които останат след преразпределението.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Emil_Milanov
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #4 -: Декември 22, 2014, 13:30:45 »

Дотук добре.Но ако в същата тази секунда влизат и 5-6 противникови атаки.То със сигурност противниковите атаки няма са точно в един момент,но дали тия мои две атаки ще допълват загубите от първата битка или ще се получи първия вариант и ще се бият само тия които останат след преразпределението.
При нападение  от собствен пункт  до чужд пункт  при връщане разтоварването става за секунда, ако местиш пункт-пункт  разтоварването  става  различно  от 1 до 3мин. Ако има такива атаки предполагам, че знаеш битката продължава 3 сек ако срещне армия т.е.  връща се 6м армиа влиза 3м и веднага 3м се пренасочват за 1 сек, а през това време битката продължава още 2 сек, убеден съм че няма да допълни загубите. Пускал съм 7-10 едновременни  атаки в  една секунда, но  винаги има разлика със стотни такаче  вероятността  всички тези предположения да са в абсолютно точно време е  1 към 1милиард.
Активен
Emil_Milanov
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #5 -: Декември 22, 2014, 13:41:56 »

Но  да  ти  кажа  то  пък  в  бъгавата ИО  всичко може да се очаква.  Виждал съм номад с 800к население в столицата. Виждал съм как патува 3м съюзна армия и изведнъж се клонирва  и става 6м. Виждал съм как  бразилци  пускат палеж или полева битка в празна провка и последната 1 мин атаката мистериозно става грабеж в  столицата или удар по войската която е в съвсем различна друга провка.  Даже това беше докладвано  и както  винаги " При направената проверка не намерихме нищо нередно". Така че играй си  играта  и  да не   ти  пука какво ще  стане ако с е пренапални някой замък
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!