Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:57:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 5 Свят 191 - Извадка след 15 дена игра  (Прочетена 2105 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
LEX_G
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« -: Ноември 30, 2014, 18:45:37 »

Здравейте колеги. Малко хронология на събитията и от този международен свят след 15 дена игра.

Случи се почити невъзможното. Почити всички БГ отбори се обединихме без 1-2 за жалост. След само 15 дни.. тотална хегемония на български отбор NEW_HOPE. Води на следващия отбор Поляци с повече от 1.5М нетни точки. Изгледите за сега са за медал пък да видим какво ще се случи. За сега няма неразбирателство между БГ представителите. Поляците, Чехите и Турчелята ядат пердах на почивки. Има за всички, да не се притесняват ощетените. Като цяло една културна ера в началото с рядко срещаното уважение между играчите от различни съюзи, дори враждуващи. Очертава се по силна ера от предната но да видим. Това е за сега. Ще коментираме повече отново тук. Приятна игра на всички.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2014, 18:48:30 »

Здравейте колеги. Малко хронология на събитията и от този международен свят след 15 дена игра.

Случи се почити невъзможното. Почити всички БГ отбори се обединихме без 1-2 за жалост. След само 15 дни.. тотална хегемония на български отбор NEW_HOPE. Води на следващия отбор Поляци с повече от 1.5М нетни точки. Изгледите за сега са за медал пък да видим какво ще се случи. За сега няма неразбирателство между БГ представителите. Поляците, Чехите и Турчелята ядат пердах на почивки. Има за всички, да не се притесняват ощетените. Като цяло една културна ера в началото с рядко срещаното уважение между играчите от различни съюзи, дори враждуващи. Очертава се по силна ера от предната но да видим. Това е за сега. Ще коментираме повече отново тук. Приятна игра на всички.
Браво значи можело разбирателство между бг в международен свят Smiley
ПС: кои са съюзите който се цепят ?
Активен
LEX_G
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2014, 18:50:37 »

DrunkenSoldiers. Те се бият със всички, сигурен съм че и помежду си могат да спретнат един бой Grin Grin Grin

Другите дори им забравих името но ще им светне лампичката ако им се играе наистина Smiley
« Последна редакция: Ноември 30, 2014, 19:29:13 от LEX_G » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2014, 21:52:24 »

DrunkenSoldiers. Те се бият със всички, сигурен съм че и помежду си могат да спретнат един бой Grin Grin Grin

Другите дори им забравих името но ще им светне лампичката ако им се играе наистина Smiley

"Пияниците " са Токсик + Креаторс доколкото знам . Така че е нормално .

Ако позволите един съвет от хора превъртали нивото на 191 - Пазете се Турците и Бразилците стават силни на по-късен етап от играта . Успех !!!
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
LEX_G
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #4 -: Декември 01, 2014, 01:36:40 »

Благодарим. Турчалята за в момента ядат як бой от всички... Бразилците още не са почнали да играят. Поляците за щастие ни обявиха война днес.... и след час резултата беше 4000 на 1000 в наша полза. Да видим какво ще стане но е къде къде по интересно от БГ световете Smiley
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #5 -: Декември 01, 2014, 07:09:27 »

Благодарим. Турчалята за в момента ядат як бой от всички... Бразилците още не са почнали да играят. Поляците за щастие ни обявиха война днес.... и след час резултата беше 4000 на 1000 в наша полза. Да видим какво ще стане но е къде къде по интересно от БГ световете Smiley
силните турци и бразилци отдавна са изгонени от този свят ,с хърватите трябва да се справите  Wink
Активен
LEX_G
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #6 -: Декември 01, 2014, 13:06:54 »

Временен резултат след 10 часа от войната с Поляците : 7000 на 2000 военни в наша полза Smiley

Ще ги мъчим. И другите БГ отбори помагат Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #7 -: Декември 02, 2014, 00:03:42 »

силните турци и бразилци отдавна са изгонени от този свят ,с хърватите трябва да се справите  Wink

Аз набарах къде играят Иранците и Египтяните .... Големи шомполи са Smiley
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!