Imperia Online България  
Април 16, 2024, 18:33:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще доживеем ли да видим справедливо Световно Първенство?  (Прочетена 8114 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #15 -: Декември 01, 2014, 18:57:50 »

Моето държания?Аз отговорих на твой пост където ти ми казваш  (ще обясня със стрелки) -бегай у <<<---- и аз ти отговорих!Но да за БГ състезателя няма БАН а за обикновения потребител има!Никъде не съм писал за качествата ми на играч просто казах че и с малко диаманти може да се направи нещо!И дали съм щял да издържа ти неможеш да знаеш защото не ме познаваш като човек!И ако си мислиш че мълча и на бразилците жестоко се лъжеш!Аз на никой не давам евала и те заради това си ме уважават!Но нали ние българите сме си горди дай да се понапсуваме да си премерим възможностите пък тогава да помислим за последствията!
Нали точно заради неправенето на "евала" ти казвам, че нямаше да издържиш и три дни. Пращането "у лево" имаше дълга предистория в скайп дислусията и на лични, така че , не се прави на света вода ненапита. Каквото било-било. И да търсиш уважение - нямаше да го намериш в бг отбора i за това ти казвам, че нямаше да издържиш и три дни след кат о запали такъв пожар още преди да сме почнали.
« Последна редакция: Декември 01, 2014, 18:59:53 от gogata2013 » Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #16 -: Декември 01, 2014, 19:02:36 »

Добър ден!Най-накрая ме отключиха след несправедливия ми Бан от форума и техническите  проблеми!То се видя че правилата във форума не са еднакви за всички но това е истината в нашата България!За милиони няма закони,за кокошка няма прошка!Сега малко да попиша за така хубавото и справедливо световно!
Спор няма че бразилците играят с много диаманти,но са най-добрите играчи на тази версия!Това е най-сплотения и стойностен отбор в цялата история на ИО!Многократно съм се включвал в разговорите им и мога да кажа че те се забавляват-няма интриги и караници за разлика от БГ отбора!Още на втория ден от квалификациите те имаха дискусия от около 30 човека и се опознаваха!Аз поне 3 пъти питах за някаква наша скайп дискусия но всички отговаряха иронично и обясняваха как разбирали играта и как изкарвали по 2М паладина  Shocked Shocked Shocked!!!Да ама те изкарвали по толкова във версия 5!В последствие се оказа че 80% от бг отбора не са помирисвали версия 6!Ами като не сте играли защо се бутахте да играете?Огромна лъжа е че с 10 часов доход и отваряне на храма до 4 се правят 500-600к нето!В мегаблица играя редовно така и си изкарвам фаланги и ел.стрели без проблем!Преди да се откажа тотално да играя за БГ Ви обясних някои неща но кой да слуша!Убеден съм че дори и хората с позиции не са били 24 часа онлайн,което е недопустимо!Когато ви казах че трябва да има разговор постоянно вие ми се изсмяхте и дори един ме заплаши с БАН!Някой каже ли ми го това яхвам метлата и откачам!Но за мен сте се представили достойно!Аз очаквах да сте доста по-назад в класирането!Наистина ви поздравявам!Имам една молба!Елате да поразцъкаме малко в мегаблица да видите за какво става на въпрос и да потренирате малко за следващото световно!Очаквам ви с нетърпение-най-вече лимбизето,лидерчето и човека с бана! Tongue Tongue Tongue
Не мисля че има спор за нивото на бг отбора и на бразилците .... за това световно разликата беше не от земята до небето а от земята до най далечната точка на космоса...  Факт е че повечето от бг играчите не бяха готови за това световно някой даже не бяха играли версия 6 ,,,, повечето добри играчи решиха да не играят поради причината че версия 6 е версия не на умения а на банкови сметки ... понеже никой не може да ме убеди че иранеца се пръква от нищото със съпер умения и успява да вземе 12 замъка от Румъния , България и Турция .... да бразилците може да са най сплотени .. ако съдя и от живото предаване и интервюто на Джон днес... но няма сила на света която да ме убеди че бразилците са спечелили заради уменията си а не заради вложените пари за диаманти ... както и не мисля че иранеца не е направил 130млн нето от ходене по независи градове ....на това световно почти нямаше битки а само Лотария Лотария Лотария Лотария и отваряне на сандък сандък сандък , 10 часов и до където стигнат диамантите а кат свършат наново Smiley
Активен
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #17 -: Декември 01, 2014, 19:04:30 »

Моето държания?Аз отговорих на твой пост където ти ми казваш  (ще обясня със стрелки) -бегай у <<<---- и аз ти отговорих!Но да за БГ състезателя няма БАН а за обикновения потребител има!Никъде не съм писал за качествата ми на играч просто казах че и с малко диаманти може да се направи нещо!И дали съм щял да издържа ти неможеш да знаеш защото не ме познаваш като човек!И ако си мислиш че мълча и на бразилците жестоко се лъжеш!Аз на никой не давам евала и те заради това си ме уважават!Но нали ние българите сме си горди дай да се понапсуваме да си премерим възможностите пък тогава да помислим за последствията!
Аз къде съм ти казал, че не можеш да играеш ?
Не съм видял подобно нещо, ама ти ми вадиш думи от устата, както и да е...
Относно това, че не те познавам - ти също не ме познаваш и не смятам, че е нужно да се правим на богове Smiley
Ако съм те обидил - извинявай, ама просто коментарът ти беше малко наклонен от нормалното  Smiley
« Последна редакция: Декември 01, 2014, 19:07:51 от mariqn.antonov33 » Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #18 -: Декември 01, 2014, 19:11:47 »

Марияне мога да кажа че им знам езика на прилично ниво и писмено и говоримо!Все пак играя с тях от 2 години!Аз ги разбирам и те ме разбират като говорим!Имам регистрация в техния форум също и там съм ругал _АМА_ но нямах БАН!А като няма какво да тренирате тогава не трябва да се оплаквате защо така е станало!Пак казвам елате да потренирате пък кой знае може да направим една ера заедно  Cool Cool Cool
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #19 -: Декември 01, 2014, 19:31:14 »

Марияне мога да кажа че им знам езика на прилично ниво и писмено и говоримо!Все пак играя с тях от 2 години!Аз ги разбирам и те ме разбират като говорим!Имам регистрация в техния форум също и там съм ругал _АМА_ но нямах БАН!А като няма какво да тренирате тогава не трябва да се оплаквате защо така е станало!Пак казвам елате да потренирате пък кой знае може да направим една ера заедно  Cool Cool Cool
Копър, ти викаш, че са добри играчи, нали?
След като са добри що не пробват без диаманти срещу всичките ? Нямат смелост да се изправят срещу другите без синия камък, защото знаят, че тва няма да им помогне...
Каквото и да казваш и ние българите можем да станем №1 с толкова пачки и диаманти.
Не забравяй, че Бразилците са най-богатите, в сравнение с България, ако обичаш
Не казвам, че българите са най-добрите хора, с които може да говориш, но има свестни  Smiley
Аз също мога да ти кажа, че съм играл с хървати, ама бяха най-силните, заради диамантите, а не с уменията си (добри играчи, ама без камък трудно ще се мерят), така че моля те не ми казвай, че те бразилците са най най... далеч не е вярно.
АКо Бразилия имаше финанси, колкото България щеше да видиш името на тяхната държава, когато дойдат извънземните  *hahaha*
Всеки може да бие с пари, които го правят играч, ама не всеки успява.
Аз мога да ти набия най-големите, само че трябва да си направя труда да купя 2к диамант, а после да ги видя колко са убавци...
Няма лошо, че Бразилия победи, но ти знаеш много добре защо  Smiley
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #20 -: Декември 01, 2014, 20:06:11 »

Марияне аз го казах вече!Спор няма че играят с диаманти но това не означава че не разбират играта колкото теб или някой друг!100 пъти съм обяснявал че не всичко е диаманти!Те също го знаят това!Казвам че те са колектив,сплотен отбор който играе версия 6 мегаблиц от 1 година!Това им беше най-голямото предимство!Моят съвет е да тренирате в мегаблица ако все пак ще играете следващото световно!И пак казвам за мен не е проблем да разцъкам малко с вас!Даже си мисля че ще ми е забавно!


До гогата!Знаеш защо запалих пожара заради Мартин който ме заплаши с бан!Аз съм импулсивен и не обичам такива закани!Наистина надминахте очакванията ми и ви поздравявам!Айде стига толкова по тая тема !
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
mariqn.antonov33
Гост
« Отговор #21 -: Декември 01, 2014, 20:08:16 »

Марияне аз го казах вече!Спор няма че играят с диаманти но това не означава че не разбират играта колкото теб или някой друг!100 пъти съм обяснявал че не всичко е диаманти!Те също го знаят това!Казвам че те са колектив,сплотен отбор който играе версия 6 мегаблиц от 1 година!Това им беше най-голямото предимство!Моят съвет е да тренирате в мегаблица ако все пак ще играете следващото световно!И пак казвам за мен не е проблем да разцъкам малко с вас!Даже си мисля че ще ми е забавно!


До гогата!Знаеш защо запалих пожара заради Мартин който ме заплаши с бан!Аз съм импулсивен и не обичам такива закани!Наистина надминахте очакванията ми и ви поздравявам!Айде стига толкова по тая тема !
Така бих се съгласил с теб  Wink
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!