Imperia Online България  
Март 28, 2024, 11:46:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178709 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #720 -: Декември 23, 2014, 18:22:21 »

Против обидите съм, но Дарков е прав за едно - адски неорганизирани и неориентирани сте.
Вие дори си нямате представа от нещата които се случват в съюза ви.
Нямате идея кой ви управлява армията, на кой да благодарите за този ви замък. Кой седи и ви пази, кой и как поемаше нашите атаки. Няма и да го разберете вероятно. Цялата ера е едно щастливо за вас стечение на обстоятелствата, което се случва не защото сте си го заслужили.

Спрете се по темата и вместо да се спорите, се радвайте на празниците.

В смисъл? Какво трябва да си правил/не правил да заслужиш 5-тото място?  Grin Grin Grin

А, те станали трети, верно  *hahaha*
« Последна редакция: Декември 23, 2014, 18:24:49 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #721 -: Декември 23, 2014, 19:06:01 »

В смисъл? Какво трябва да си правил/не правил да заслужиш 5-тото място?  Grin Grin Grin

А, те станали трети, верно  *hahaha*

именно  Grin
Активен
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #722 -: Декември 23, 2014, 19:27:23 »

Ще ме убиете. Нелка едитва с молба за рецепта, главния готвач 60 секунди по-късно е на линия. Получаваш известия за всеки коментар във форума, който съдържа "рецепта", а Изгубен Grin:D
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #723 -: Декември 23, 2014, 19:36:54 »

От "лекичък" хейт нека преминем към било квото било а Smiley
Тепърва какво има да става ...визирам другата ера  Wink
Ей празници са на истина момчета  *beer* *beer*
Активен
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #724 -: Декември 23, 2014, 19:41:03 »

Е нас с добро няма да ни запомнят, Лазо. Предлагам като започне реалма на следващата ера, всякакви рицари и подобни замък да нямат. Без драми и уговорки, просто ще ги пребием. Както казваше, ако някой може да те прецака - ще те прецака.

ПС: Дарков, ти не се ли подписваше 'Спокойния' вчера ?! Grin  Tongue
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #725 -: Декември 23, 2014, 19:48:29 »

Ми тва е  Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #726 -: Декември 23, 2014, 20:37:33 »

Тоест, ти си наистина глупак. Мерси за потвърждението. Нямам повече въпроси.
Мен пък не ме интерсува какво си правил, кой си и какво искаш. А само това което заявяваш. А както сега написа, даже не знаеш какво заявяваш.
Май аз трябва да се смея сега  *hihi*
Ей ...Що си мислиш,че ще ти търпя простотията?.... сте Вие(исках да ви го спестя),че в договорки с цялата карта ,не можете едно влияние да направите,а трябва сума ти смешни неща и сметки да направите.Не ми дреме(заЕНтвам ти го)кой какво и как е правил в тази ера.Ако искам да ти потроша шошоните,ще дойда с подходящите хора.Разбра ли бе Спокойния с неграмотното писане.Нелке,не ми обяснявай и ти какво се е случвало в Рицарите и кое как и защо се е правило-никога не ме е интересувало.Ако искам нещо да знам,ще го знам.Аман от професори Световни шампиони в писането,а на картата-харчат диаманти и уреждат замъци.Сметнали влиянието,ама с договорки с всички.Добре че има още мн като вас,които играят за да се договарят,иначе влияние така като ви гледам,ще имате когато Арсенал стане шампион отново Grin
« Последна редакция: Декември 24, 2014, 23:40:37 от Th3l3g3nD » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #727 -: Декември 23, 2014, 21:55:16 »

Ще ме убиете. Нелка едитва с молба за рецепта, главния готвач 60 секунди по-късно е на линия. Получаваш известия за всеки коментар във форума, който съдържа "рецепта", а Изгубен Grin:D
Ше ме прощаваш, ама имаш няколко неточности. Не съм главния готвач, а помощник готвач - ония с диетичните рецепти е главния и не следя темата заради токсик, просто Жоро пишеше в нея и така  Grin Grin

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #728 -: Декември 23, 2014, 23:08:32 »

Ей смешник.Що си мислиш,че ще ти търпя простотията?Глупаците сте Вие(исках да ви го спестя),че в договорки с цялата карта ,не можете едно влияние да направите,а трябва сума ти смешни неща и сметки да направите.Не ми дреме(заЕНтвам ти го)кой какво и как е правил в тази ера.Ако искам да ти потроша шошоните,ще дойда с подходящите хора.Разбра ли бе Спокойния с неграмотното писане.Нелке,не ми обяснявай и ти какво се е случвало в Рицарите и кое как и защо се е правило-никога не ме е интересувало.Ако искам нещо да знам,ще го знам.Аман от професори Световни шампиони в писането,а на картата-харчат диаманти и уреждат замъци.Сметнали влиянието,ама с договорки с всички.Добре че има още мн като вас,които играят за да се договарят,иначе влияние така като ви гледам,ще имате когато Арсенал стане шампион отново Grin

Договорките започнаха след като взехме замъците, всеки видя реално какво има и за какво се бори и се разбрахме за бърз реалм, понеже идват празници и на никой не му се занимава с играта, честно казано. Цяла ера ние се бием и с тях и Мастърите, докато те самите се крият с федерации със всеки, който им я приеме...
Освен това рицарите бяха съгласни с договорките, докато се надяваха ние да вземем Западния замък от Империя Мастърс, когато не го взехме, договорките спряха да ги устройват.
Не ми се говори по темата повече, ако обичаш спри и ти, до едно мнение няма да стигнем...
Както казах всеки съюз си решава какво да прави, щом не ви харесва, вземете ни замъците и вземете реалма по ваш си начин.
Активен
Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #729 -: Декември 23, 2014, 23:30:19 »

Ей смешник.Що си мислиш,че ще ти търпя простотията?Глупаците сте Вие(исках да ви го спестя),че в договорки с цялата карта ,не можете едно влияние да направите,а трябва сума ти смешни неща и сметки да направите.Не ми дреме(заЕНтвам ти го)кой какво и как е правил в тази ера.Ако искам да ти потроша шошоните,ще дойда с подходящите хора.Разбра ли бе Спокойния с неграмотното писане.Нелке,не ми обяснявай и ти какво се е случвало в Рицарите и кое как и защо се е правило-никога не ме е интересувало.Ако искам нещо да знам,ще го знам.Аман от професори Световни шампиони в писането,а на картата-харчат диаманти и уреждат замъци.Сметнали влиянието,ама с договорки с всички.Добре че има още мн като вас,които играят за да се договарят,иначе влияние така като ви гледам,ще имате когато Арсенал стане шампион отново Grin

ти си пълен .... научи се да мислиш, после пиши. ако не те интерсува не пиши, .... пълен. играта няма да я коментирам, ти не заслужаваш и грам уважение. ври си носа където не ти е работата и ще ти го счупят.
ела бе, доведи си и цялата банда. ще останете без нищо накрая

...., абсолютен.
« Последна редакция: Декември 24, 2014, 23:41:11 от Th3l3g3nD » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #730 -: Декември 24, 2014, 00:02:57 »

ти си пълен идиот. научи се да мислиш, после пиши. ако не те интерсува не пиши, малумник пълен. играта няма да я коментирам, ти не заслужаваш и грам уважение. ври си носа където не ти е работата и ще ти го счупят.
ела бе, доведи си и цялата банда. ще останете без нищо накрая

тъпанар, абсолютен.
Aз ще се опитам да се науча да мисля мой учителю.Ти обаче си пиши по същия начин *hihi*
Уважение се търси от хора които ти самия уважаваш и са постигнали нещо.От теб ли да го търся неграмотнико нежен,на когото се смеят толкова хора.Хората с които играя,едва ли ще искат да се забъркват в такива помии и бъркочи и да срещат толкова учени майстори като тебе.Умньо. Cool Пълен виц си,спокоен виц. Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #731 -: Декември 24, 2014, 00:19:12 »

Aз ще се опитам да се науча да мисля мой учителю.Ти обаче си пиши по същия начин *hihi*
Уважение се търси от хора които ти самия уважаваш и са постигнали нещо.От теб ли да го търся неграмотнико нежен,на когото се смеят толкова хора.Хората с които играя,едва ли ще искат да се забъркват в такива помии и бъркочи и да срещат толкова учени майстори като тебе.Умньо. Cool Пълен виц си,спокоен виц. Grin

 Cool
доказа ми тезата
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #732 -: Декември 24, 2014, 00:27:28 »

Чувал си и ти някакви думички Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #733 -: Декември 24, 2014, 00:33:51 »

Доживях... някой се кара и причината за скандала не съм аз  [:-} [:-}
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #734 -: Декември 24, 2014, 11:23:33 »

''Ако някой шпионира Дядо Коледа, да ми каже,
за да отида да си взема подаръка  Grin Grin

Да са фермите пшенични,
а стрелците ви - отлични
Конниците да са корави,
а пък Kрепостите - здрави!

Да бъде Коледата Ви незабравима,
а Годината неповторима!
Да сте здрави, весели, засмени
И от Бог благословени! ''

 *HUNTER*
Активен

Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!