Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:41:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178718 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #630 -: Декември 17, 2014, 23:14:42 »

Аз не ги подценявам просто следя бг 18 от точно 1г.... познавам съюза в който ти играеш познавам Хонор Хуни и прочие.... там Креаторс и Токсик няма реална конкуренция предната ера в 18 Креаторс я взеха с 20 човека ако не греша .... Лазо да ме поправи ако се бъркам Smiley  Даже от сега мога да ти кажа кой ще вземе златото след рестарта  Smiley
Aма аз познавам Креаторс мн добре.В Бг18 акаунтът е без голяма активност,а просто за забавление и някоя битка.Златото след рестарта ще се опитат да го вземат тези,които сложиха в профила ми 2 златни медала Wink -готин екип-кефят ме.

Максимус,жалко че нетната отиде при едни акаунти с немско знаме тогава Grin Моя акаунт завърши в топ10 от безбройните маршали  Wink
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 23:17:07 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #631 -: Декември 17, 2014, 23:19:00 »

Aма аз познавам Креаторс мн добре.В Бг18 акаунтът е без голяма активност,а просто за забавление и някоя битка.Златото след рестарта ще се опитат да го вземат тези,които сложиха в профила ми 2 златни медала Wink -готин екип-кефят ме.

Максимус,жалко че нетната отиде при едни акаунти с немско знаме тогава Grin Моя акаунт завърши в топ10 от безбройните маршали тогава Wink

тогава ако си спомняш се виждаше от всички играчи и кой е он и оф Smiley имаше 6 часа задължителна почивка и нямаше походи Smiley тегава работа да опазиш армия
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #632 -: Декември 17, 2014, 23:26:26 »

тогава ако си спомняш се виждаше от всички играчи и кой е он и оф Smiley имаше 6 часа задължителна почивка и нямаше походи Smiley тегава работа да опазиш армия
Ся, кво ни хвалиш... касиерите  Grin Grin Grin не знам за кой свят говорите, ама нямам спомени за онлайн стат в хибридната 4-ка.

ПП. Тактиката на COMECON е правилна във всички версии - не е важно на колко нето си, важното е да си малко отгоре на дргугите и да тормозиш непрекъснато противника.
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 23:31:01 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #633 -: Декември 17, 2014, 23:34:34 »

Гаро,когато Комекон мачкаше в 4ката,теб не те помня.А тук става въпрос даже за версии и ери преди нея Wink
                 В световете на шматките а  *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 23:36:17 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #634 -: Декември 17, 2014, 23:38:41 »

Така е Галине, първата хибридна ера бг3 играх 6 месеца и станах 23-ти по военни. После още поне една ера нямаше празно на нощен сейв без оглед на нетото. А хиените обираха парсата.

Толкова си заблуден, че не е истина.

друг е въпросът ,че определени светнати съюзи направиха алгоритми за развитие, които останаха непроменени и до сега. Ти просто се докосна до нещо преди 11 месеца и нямаш съпорт. Не ми говори за "платени" екстри при армии от по 40 млн  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 23:42:27 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #635 -: Декември 17, 2014, 23:59:52 »

Така е Галине, първата хибридна ера бг3 играх 6 месеца и станах 23-ти по военни. После още поне една ера нямаше празно на нощен сейв без оглед на нетото. А хиените обираха парсата.

Толкова си заблуден, че не е истина.

друг е въпросът ,че определени светнати съюзи направиха алгоритми за развитие, които останаха непроменени и до сега. Ти просто се докосна до нещо преди 11 месеца и нямаш съпорт. Не ми говори за "платени" екстри при армии от по 40 млн  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Станах 4ти по военни в първата изиграна от мен ера.Без нарушения и без да ползвам екстри.Говориш за алгоритми,а отричаш екстрите при правенето и издържането на армии. *crazy* Това е защото се правят от играчи като мен,а такива като теб дори и не могат да ги разберат.И когато станат неприложими не знаете как да играете и чакате някой да ви подскаже следващия печеливш ход.40млн ли  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .В момента имам 1000млн армия и все още мога да се оправям с нея.
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 00:02:20 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #636 -: Декември 18, 2014, 00:05:03 »

Ся, кво ни хвалиш... касиерите  Grin Grin Grin не знам за кой свят говорите, ама нямам спомени за онлайн стат в хибридната 4-ка.

ПП. Тактиката на COMECON е правилна във всички версии - не е важно на колко нето си, важното е да си малко отгоре на дргугите и да тормозиш непрекъснато противника.


ей това се мъча да науча нашите. и да се следи дръпне ли някой малко да има групово изнасилване  Grin Grin
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 00:07:19 от mahimus » Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #637 -: Декември 18, 2014, 00:09:23 »

Станах 4ти по военни в първата изиграна от мен ера.Без нарушения и без да ползвам екстри.Говориш за алгоритми,а отричаш екстрите при правенето и издържането на армии. *crazy* Това е защото се правят от играчи като мен,а такива като теб дори и не могат да ги разберат.И когато станат неприложими не знаете как да играете и чакате някой да ви подскаже следващия печеливш ход.40млн ли  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .В момента имам 1000млн армия и все още мога да се оправям с нея.
Каталунец, извинявай - не съм аз най-великият, Гаро е. Ама да знаеш, че малко касиер си пада и не "касиер" под 1кк нето, баш си касиер.  Grin Grin

От малък знае как да се бута празна 8-ца и никога няма да го забрави  Grin Grin Grin

GARIO направи ги 200 млн да не те е срам, че си назаднал. С алгоритмите за водене на война още преди скоростния калулатор да бъде вграден в 4-ката Мултигруп имаха 2 загубени войни за 3 години, при положение, че имаха поне по 2 войни на седмица. Никога не съм държал армия по гарнизоните, щот не ме кефи да влизам през 30 минути в играта, нито пък някога съм имал бот. Продължавайте да дълбаете дъното там и не се мешайте тук, ако не сте решили да се регнете.

Нещо по версия 6 да отбележиш? 177,бг17,18 ?   За какво самочувстовие и платени екстри спрямо 4-ката ми говориш? Там 40 кинта на месец ти даваха всичко, тук с 1000 на ден може да си втори  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 00:24:51 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #638 -: Декември 18, 2014, 00:38:55 »

Нямаш право да разбиваш менторското му мнение. Grin
За протокола Гаро-Бастардс са мн як съюз.Това също е неоспоримо.Само че мн други правеха същото по други начини. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #639 -: Декември 18, 2014, 01:23:55 »

Каталунец, извинявай - не съм аз най-великият, Гаро е. Ама да знаеш, че малко касиер си пада и не "касиер" под 1кк нето, баш си касиер.  Grin Grin

От малък знае как да се бута празна 8-ца и никога няма да го забрави  Grin Grin Grin

GARIO направи ги 200 млн да не те е срам, че си назаднал. С алгоритмите за водене на война още преди скоростния калулатор да бъде вграден в 4-ката Мултигруп имаха 2 загубени войни за 3 години, при положение, че имаха поне по 2 войни на седмица. Никога не съм държал армия по гарнизоните, щот не ме кефи да влизам през 30 минути в играта, нито пък някога съм имал бот. Продължавайте да дълбаете дъното там и не се мешайте тук, ако не сте решили да се регнете.

Нещо по версия 6 да отбележиш? 177,бг17,18 ?   За какво самочувстовие и платени екстри спрямо 4-ката ми говориш? Там 40 кинта на месец ти даваха всичко, тук с 1000 на ден може да си втори  Grin Grin Grin
Е те точно затова ще си останеш посредствен.Компернсираш с пари неумението си да играеш.И късмет имат ИО,че не желаем да играем другите версии.Защото с тоя контрол/никакъв/ от съпорта ,бързо ще издълбаем дъното и в 6цата.Имаме няколко акаунта с вечен премиум в един от световете и.Така че не мисли че не сме изпробвали и възможностите за игра там.
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 01:33:27 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #640 -: Декември 18, 2014, 01:37:35 »

Нямаш право да разбиваш менторското му мнение. Grin
За протокола Гаро-Бастардс са мн як съюз.Това също е неоспоримо.Само че мн други правеха същото по други начини. Wink
Жоро е Бастардс.А аз съм само един от тия които правят съюза мн. як.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #641 -: Декември 18, 2014, 11:12:25 »

Когато се събереш с готини хора тогава играта е интересна.Какъвто и бъг да има каквото и да се случи когато в съюза сте приятели и се познавате тогава е игра Smiley
Там където болни амбиции с сблъскват с неадекватно поведение нещата изглеждат много плачевно.Няма да давам примери за да няма сърдити.
Това е игра.Нека се забавляваме кой както може....Реално много неща лъсват когато те набият.Тогава се вижда кой колко струва и изобщо има ли смисъл да се напъваш да доказваш неща който са важни само дето не се знае за кой Grin
Бях го казвал на Радо (Нолтиред) : Никога не си най голям.Винаги има някой който е по голям от теб.Въпрос на време е да го срещнеш.
Нека има хейт и спортна злоба когато сме противници.Но не разбирам защо трябва да се дърляме след като даже не играем на едно място...
Всички сме готини всички разбираме играта (кой повече кой по малко това е друга тема)
Само Юрий е  *crazy* но това е нещо с което ще трябва да се примирим !

 

Лазаринке Много ме кефят постовете ти от този сорт  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Аз друг лидер на съюз който 2 месеца изкара в мод не съм виждал . На всичко от горе имаш и претенции че си играч . С жалката си игра ти и твоят съюз се превърнахте в олицитворение ( думата е съчетание на един друг израз ама да не се засегнеш затова го написах така ; ) на  неграмотност и некадърност . И понеже темата е за Предателството , а вие сте едни от примера за това . Според мен е по-добре да спреш или ако искаш да ми кажеш нещо ми отговори
1- во как щеше да ми вземеш поста ?
а) Аз мога да взимам постове докато съм в мод
б) Щях да излезна от мод , да те атакувам и пак щях да влезна в мод
в) Аз си знам , имам си тайни начини

Не мога да ти отрека следните достижения:
1 во Лазо е лидерът престоял най-дълго време в МОД в една ера ( над 1 месец ) .
2 ро над 50% от съюзът ти беше в мод през по голямата чест от ерата .

Просто за мен играта ви в 177 е пълна катастрофа и жалкото след всичко това е че дори и не разбирате колко зле представихте родината си Wink .

ТРАГЕДИЯ  Cry Cry Cry Cry
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #642 -: Декември 18, 2014, 11:34:21 »

Защо правим глупости българите ? Защо не хванем 1 път да се обединим и да размажем цялата карта ?
Защо не покажем на паричковите-тиквени глави, че може да останат без замъче и че всичко е до това в главата ?

Защо, защо, защо.. и още един път защо ?

Не сме обединена нация и това е. Злоба ? Дребнавост, Обиди, Простотия? -Да, може би и манталитет...повръща ми се...честно!

 >Grin

Господин Заек . Понеже вие отворихте темата много ви моля да направите една корекция . Хора който не са участвали в 177 и не са пряко свързани с Историята да бъдат помолени да спрат с Постовете си за други светове и ери . И ако има нещо което да казват то нека да пишат за това КОГА и КОЙ съюз е нарушил дадената мъжка дума . Така всеки ще добие представа кои са ПЕКАНИ и КОИ са ЛИЦЕМЕРИ ( субективно разбира се ) .

Благодаря много
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #643 -: Декември 18, 2014, 11:35:41 »

Значи сега Гап е виновен,че договаряте всичко зад гърба на толкова играчи,така ли? Ми заслужавате си го.Ера без битки за замъци и на лично ниво е пълна отврат.

сега седнах да прочета темата.

Не знам коя ера си играл, обаче мен вече не ме интересува кой какво е казал и кой какъв е, а кой какво е направил.
Съюзите които играха в бг18 са 3. IMPERIA_MASTERS, Toxic и Honour. Цяла ера се бием с лични армии, имаме конкурентен шпионаж и контра шпионаж, съюзни проучвания, чудеса, за всичко се мисли. Колко армия кога да се дари и къде.
Съюзни битки имаше, 48 часа почти без спиране за централния замък, неделните дни. Вие с гап нещо правихте ли тази ера? Уговорките станаха след като минаха битките и те бяха защото щяхме още да се бием с мастерите вместо да почиваме(а мога да гарантирам, ние златото нямаше да им го дадем, никога), те  щяха да ни спрат влянието ако им нападме замъци. А те искат медал и имат право да искат поне бронз. С хонор съм се разбирал напълно тази ера.

Единствените хора с право на глас са хората в Toxic и Honour тази ера. Ако някой иска нещо, да се моли на тях. Нитo mahimus, или който и да е друг ме интересува. Ако иска той да говори с ddimov2, него ще го слушам, защото ddimov2 всъщност е помагал и има право на глас. Аз не съм длъжен да седя и да се тормозя заради други хора. Особедно когато някои от тях не ги интересува и не знаят какво правят(гап). Досега се съобразявах и никой не се замисли че и на мен не ми се играе, и накрая ние сме виновни. Вече се съобразявам само с хора които го заслужават, с действия в играта. Ако някой иска нещо, да говори с тях.

Сега ако вдигнем 60% вляиние: Весела Коледа !
Ако не, ние можем да си седим и да си гледаме сеира до края. Не сме го решили ние още. Това него решавате вие, а хората които са играли. Просто ви напомням този прост факт. Аз не съм давал обещания по тази тема и няма и да дам сега.

На който не му харесва, да направи съюзна армия и да действа.

-Дарков спокойния

п.с.: специален поздрав за спартанците, те пазеха по-добре замъка от рицарите, а с по-малка армия.
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 11:42:34 от Darkov » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #644 -: Декември 18, 2014, 12:03:52 »

сега седнах да прочета темата.

Не знам коя ера си играл, обаче мен вече не ме интересува кой какво е казал и кой какъв е, а кой какво е направил.
Съюзите които играха в бг18 са 3. IMPERIA_MASTERS, Toxic и Honour. Цяла ера се бием с лични армии, имаме конкурентен шпионаж и контра шпионаж, съюзни проучвания, чудеса, за всичко се мисли. Колко армия кога да се дари и къде.
Съюзни битки имаше, 48 часа почти без спиране за централния замък, неделните дни. Вие с гап нещо правихте ли тази ера? Уговорките станаха след като минаха битките и те бяха защото щяхме още да се бием с мастерите вместо да почиваме(а мога да гарантирам, ние златото нямаше да им го дадем, никога), те  щяха да ни спрат влянието ако им нападме замъци. А те искат медал и имат право да искат поне бронз. С хонор съм се разбирал напълно тази ера.

Единствените хора с право на глас са хората в Toxic и Honour тази ера. Ако някой иска нещо, да се моли на тях. Нитo mahimus, или който и да е друг ме интересува. Ако иска той да говори с ddimov2, него ще го слушам, защото ddimov2 всъщност е помагал и има право на глас. Аз не съм длъжен да седя и да се тормозя заради други хора. Особедно когато някои от тях не ги интересува и не знаят какво правят(гап). Досега се съобразявах и никой не се замисли че и на мен не ми се играе, и накрая ние сме виновни. Вече се съобразявам само с хора които го заслужават, с действия в играта. Ако някой иска нещо, да говори с тях.

Сега ако вдигнем 60% вляиние: Весела Коледа !
Ако не, ние можем да си седим и да си гледаме сеира до края. Не сме го решили ние още. Това него решавате вие, а хората които са играли. Просто ви напомням този прост факт. Аз не съм давал обещания по тази тема и няма и да дам сега.

На който не му харесва, да направи съюзна армия и да действа.

-Дарков спокойния

п.с.: специален поздрав за спартанците, те пазеха по-добре замъка от рицарите, а с по-малка армия.

Дарков добър пост поздравления ... Сега не е за 177 , но явно има дразга и понеже ми е интересно . Ако имаш време кажи ми с няколко изречения за какво точно става дума . Мерси предварително за отделеното време
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!