Imperia Online България  
Март 29, 2024, 11:49:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178796 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #615 -: Декември 17, 2014, 22:28:00 »

Не ми стигат познания по програмиране- за това не я играя вече версията.  Аз твърдя, че съм направил 100 пъти повече от теб за чиста игра във версия 4 , но пък не съм си го сложил в подписа.  Освен с Мултигруп ера2 бг3 ,аз нямам изкарана цяла ера в 4-ката - така и не се научих да издържам една година на едно и също място.
Къде мислиш, че играем двамата с Жоро?
HSinclair  играе с ochilar а теб не те знам не си се представил нито профила с който играеш Smiley
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #616 -: Декември 17, 2014, 22:36:20 »

Не ми стигат познания по програмиране- за това не я играя вече версията.
Е защо играеш ИО тогава.То във всяка версия са ти нужни.Май се сещам.Покрай масата лаици,успяваш да изглеждаш малко по-добре и  добиваш фалшиво самочуствие.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #617 -: Декември 17, 2014, 22:37:21 »

HSinclair  играе с ochilar а теб не те знам не си се представил нито профила с който играеш Smiley
Лимбизето.Така се подвизава на повечето места.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #618 -: Декември 17, 2014, 22:38:08 »

И вие ли ще заформите драма  Cool
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #619 -: Декември 17, 2014, 22:40:31 »

Лимбизето.Така се подвизава на повечето места.
хммммм странно друго мнение имах за лимбизето а и тои пишеше с друг профил тук но явно съм сгрешил в преценката си за него ако е той  Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #620 -: Декември 17, 2014, 22:48:03 »

Е защо играеш ИО тогава.То във всяка версия са ти нужни.Май се сещам.Покрай масата лаици,успяваш да изглеждаш малко по-добре и  добиваш фалшиво самочуствие.
*hahaha* *hahaha* Добре че махнаха съпорта и ти да придобиеш самочувствие в 4-ката. Не ме занимавай, моля ти се.  *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #621 -: Декември 17, 2014, 22:51:40 »

хммммм странно друго мнение имах за лимбизето а и тои пишеше с друг профил тук но явно съм сгрешил в преценката си за него ако е той  Smiley
За да добиеш представа, моля те, върни малко странички назад и ми проследи мисълта за да не оставаме с погрешно впечатление.

"Изгубеният"  беше наказан точно защото не бях съгласен форумът да стане точно това и го казах по малко по-грубичък начин. gogata2013 е изтрит. Никога не съм си крил форумните акаунти - няма и смисъл, но винаги е бил по един активен - gogoght, No_Dignity, FallenAngel също са мои през годините.
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 23:06:26 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #622 -: Декември 17, 2014, 22:56:05 »

Гаро,когато Комекон мачкаше в 4ката,теб не те помня.А тук става въпрос даже за версии и ери преди нея Wink
Каталунец,доволен съм,без да искаш малко ми вдигна рейтинга Grin Видях си съюза.

Не се засягай,мина ми времето на дребните заяждания.Както каза Стефо,всяка версия си има героите,на мен мисълта ми е,че не трябва да има такова подценяване на други играчи в постовете ти. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #623 -: Декември 17, 2014, 23:01:13 »

Не ми стигат познания по програмиране- за това не я играя вече версията.  Аз твърдя, че съм направил 100 пъти повече от теб за чиста игра във версия 4 , но пък не съм си го сложил в подписа.  Освен с Мултигруп ера2 бг3 ,аз нямам изкарана цяла ера в 4-ката - така и не се научих да издържам една година на едно и също място.
Къде мислиш, че играем двамата с Жоро?
за разлика от теб аз съм играл няколко ери версия 4 до края  Wink
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #624 -: Декември 17, 2014, 23:03:16 »

за разлика от теб аз съм играл няколко ери версия 4 до края  Wink
Жив и здрав да си  Grin Grin Grin

Питай Борето и Лина за човекът с драконовата капа  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #625 -: Декември 17, 2014, 23:04:23 »

*hahaha* *hahaha* Добре че махнаха съпорта и ти да придобиеш самочувствие в 4-ката. Не ме занимавай, моля ти се.  *hahaha*
Махнаха платените опции.На мен съпорта не ми е пречел.Не можеха да ми насмогват с докладите  *hahaha* А самочувствие винаги съм имал.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #626 -: Декември 17, 2014, 23:05:00 »

Гаро,когато Комекон мачкаше в 4ката,теб не те помня.А тук става въпрос даже за версии и ери преди нея Wink
Каталунец,доволен съм,без да искаш малко ми вдигна рейтинга Grin Видях си съюза.

Не се засягай,мина ми времето на дребните заяждания.Както каза Стефо,всяка версия си има героите,на мен мисълта ми е,че не трябва да има такова подценяване на други играчи в постовете ти. Wink

имам честа да съм и от генералския състав на комекон Wink
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #627 -: Декември 17, 2014, 23:05:52 »

Гаро,когато Комекон мачкаше в 4ката,теб не те помня.А тук става въпрос даже за версии и ери преди нея Wink
Каталунец,доволен съм,без да искаш малко ми вдигна рейтинга Grin Видях си съюза.

Не се засягай,мина ми времето на дребните заяждания.Както каза Стефо,всяка версия си има героите,на мен мисълта ми е,че не трябва да има такова подценяване на други играчи в постовете ти. Wink
Аз не ги подценявам просто следя бг 18 от точно 1г.... познавам съюза в който ти играеш познавам Хонор Хуни и прочие.... там Креаторс и Токсик няма реална конкуренция предната ера в 18 Креаторс я взеха с 20 човека ако не греша .... Лазо да ме поправи ако се бъркам Smiley  Даже от сега мога да ти кажа кой ще вземе златото след рестарта  Smiley
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 23:08:55 от kataluneca89 » Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #628 -: Декември 17, 2014, 23:10:51 »

Аз не ги подценявам просто следя бг 18 от точно 1г.... познавам съюза в който ти играеш познавам Хонор Хуни и прочие.... там Креаторс и Токсик няма реална конкуренция предната ера в 18 Креаторс я взеха с 20 човека ако не греша .... Лазо да ме поправи ако се бъркам Smiley  Даже от сега мога да ти кажа кой ще вземе златото след рестарта  Smiley
как не си ме споменал още  *xxx* *xxx* *xxx*
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #629 -: Декември 17, 2014, 23:11:30 »

как не си ме споменал още  *xxx* *xxx* *xxx*
Обещах на Лазо  *beer*
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!