Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:36:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178773 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #600 -: Декември 17, 2014, 19:25:17 »

Така е ... 6 часовия Блок беше най най най най хубавото нещо в тази игра ..... а премахването му е най най най най ... голямата грешка ... @: :@ :@ ама няма как тр да се обслужват бразилците .......


И аз бях на 20 Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #601 -: Декември 17, 2014, 19:26:41 »

Абе ко ти пука .... Другият път когато се събере КЕЕР ... другите БГ съюзи да не идват ,  че да не се налага да преглъщат пак горчивото хапче . КЕЕР са БГ съюз НОМЕР 1 ДОКАЗАХА го .
Не е така ... за това което мислим с Мартин ни трябват най-добрите бг играчи за да победим тези срещу който ще се изправим другата година Smiley за 177 си признавам не можах да направя това ...... надявам се сега с помоща на Мартин и уговорките който има да успеем  Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #602 -: Декември 17, 2014, 19:32:38 »

Не е така ... за това което мислим с Мартин ни трябват най-добрите бг играчи за да победим тези срещу който ще се изправим другата година Smiley за 177 си признавам не можах да направя това ...... надявам се сега с помоща на Мартин и уговорките който има да успеем  Smiley

Сега аз те знам какво си намислил , но според мен лично тук няма да намериш точните хора . Все пак ако стане ще е добре но се съмнявам Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #603 -: Декември 17, 2014, 19:52:24 »

Така е ... 6 часовия Блок беше най най най най хубавото нещо в тази игра ..... а премахването му е най най най най ... голямата грешка ... @: :@ :@ ама няма как тр да се обслужват бразилците .......
Ето, пак се изказваш като играч, който не знае генезиса и премахването на офлайна. Когата аз правех по 200к население в номадска провка на първи ден ти още за ИО не си бил чувал. Еле, пък когато съм докладвал такива бъгове в 4-ката.  Нито аз, нито Жоро, имаме амбицията да сме добри играчи във версия 6, просто защото не може да ни грабне така, като са ни грабвали предишните версии, но пък няма да седнем да ти обясняваме дали си зле или си Бог на  ИО.

Преди 6 страници ви постнах тема от преди 5 години да видите какъв е бил форума ... и какво е сега *pardon*

Не знам кой ви "оперира" от чувство за хумор...почти всичките. Някога ИО беше общност, които се запознахме тогава още сме си, но вие никога няма да станете - само тиквените медали са ви в главите.
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 20:21:44 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #604 -: Декември 17, 2014, 20:19:25 »

Ами тогава хрониките във форума бяха с 30 страници на ден,а сега нема хора,има надъхване и бързане някой да не изправари някого за варварски стан Grin Тогава имаше мерене със снимки,доклади,засечки и войни,сега се мерят медали с по 10к диаманта Grin Тогава предател беше зануляван от всички съюзи,сега предател е модерно-скок-подскок от съюз в съюз Grin
Тогава имаше съпорт и наказания и за кихане,сега има съпорт за...диаманти и''запознати сме с проблема'' Grin
Тогава имаше ИО,сега има ДИО Grin
Поне мошеници имаше и тогава и сега-ето една прилика Cool

Каталунец ,успех със събирането на отбора,но май не помагаш,така като те чета Wink
И събирай пари за Световното,че Къната ще те изрита на 1вия ден Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #605 -: Декември 17, 2014, 20:19:35 »

Стефо ,обясни му на Каталунеца как се хваща армия на 12 часа път,че той атаки над 20 мин не е виждал май Grin

И не бързай, цвеклото сега расте под лампа за да е готово за вечеря-13 грама
Какво да обяснявам, лидерката на другият велик български съюз се оплаква, че имало обход и не можели да хванат армии. Ми...това са най-великите в момента, каквото - такова.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #606 -: Декември 17, 2014, 20:44:51 »

Какво да обяснявам, лидерката на другият велик български съюз се оплаква, че имало обход и не можели да хванат армии. Ми...това са най-великите в момента, каквото - такова.
Ех, че си сприхав.
За велика не се мисля, нито себе си, нито съюза си.
Не се оплаквам, но да, тези нововъведения не ми харесват във версия 6.. За това за войни например, мисля че версия 5 е по-добра. Когато играех там, не всеки имаше чекъри и се получаваха интересни войни.
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #607 -: Декември 17, 2014, 21:05:38 »

Когато се събереш с готини хора тогава играта е интересна.Какъвто и бъг да има каквото и да се случи когато в съюза сте приятели и се познавате тогава е игра Smiley
Там където болни амбиции с сблъскват с неадекватно поведение нещата изглеждат много плачевно.Няма да давам примери за да няма сърдити.
Това е игра.Нека се забавляваме кой както може....Реално много неща лъсват когато те набият.Тогава се вижда кой колко струва и изобщо има ли смисъл да се напъваш да доказваш неща който са важни само дето не се знае за кой Grin
Бях го казвал на Радо (Нолтиред) : Никога не си най голям.Винаги има някой който е по голям от теб.Въпрос на време е да го срещнеш.
Нека има хейт и спортна злоба когато сме противници.Но не разбирам защо трябва да се дърляме след като даже не играем на едно място...
Всички сме готини всички разбираме играта (кой повече кой по малко това е друга тема)
Само Юрий е  *crazy* но това е нещо с което ще трябва да се примирим !

 
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #608 -: Декември 17, 2014, 21:49:22 »

Ех, че си сприхав.
За велика не се мисля, нито себе си, нито съюза си.
Не се оплаквам, но да, тези нововъведения не ми харесват във версия 6.. За това за войни например, мисля че версия 5 е по-добра. Когато играех там, не всеки имаше чекъри и се получаваха интересни войни.
"Обход" е ритуално харакири във война срещу хора, които знаят какво правят.
Коя версия ти харесва повече си е лично твое усещане и никой не може да ти го отнеме. Аз съм бил бета тестер на 5-цата и приключих до там  *pardon*
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 21:51:24 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #609 -: Декември 17, 2014, 22:00:20 »

Ето, пак се изказваш като играч, който не знае генезиса и премахването на офлайна. Когата аз правех по 200к население в номадска провка на първи ден ти още за ИО не си бил чувал. Еле, пък когато съм докладвал такива бъгове в 4-ката.  Нито аз, нито Жоро, имаме амбицията да сме добри играчи във версия 6, просто защото не може да ни грабне така, като са ни грабвали предишните версии, но пък няма да седнем да ти обясняваме дали си зле или си Бог на  ИО.

Преди 6 страници ви постнах тема от преди 5 години да видите какъв е бил форума ... и какво е сега *pardon*

Не знам кой ви "оперира" от чувство за хумор...почти всичките. Някога ИО беше общност, които се запознахме тогава още сме си, но вие никога няма да станете - само тиквените медали са ви в главите.
Добре най-великите сте тези който сте играли версия 4 ок тва ми писна да го слушам.... ок вие сте най-великите най-големите най най най Smiley ние който играем версия 6 нищо не знаем нищо не можем за нищо не ставаме ние сме виновни ... заради нас е затворена версия 4 заради нас са всички промени заради нас са всички проблеми ..... извинявам се от името на всички във версия 6 че не сме играли версия 4 че да ни биете мн мн мн се извинявам  Cry Cry
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #610 -: Декември 17, 2014, 22:10:54 »

Добре най-великите сте тези който сте играли версия 4 ок тва ми писна да го слушам.... ок вие сте най-великите най-големите най най най Smiley ние който играем версия 6 нищо не знаем нищо не можем за нищо не ставаме ние сме виновни ... заради нас е затворена версия 4 заради нас са всички промени заради нас са всички проблеми ..... извинявам се от името на всички във версия 6 че не сме играли версия 4 че да ни биете мн мн мн се извинявам  Cry Cry
Пак не ти увира главата - всяка версия си има величията, но извинявай сега ти, че драскаш от не знам колко време по форума и се оплакваш от прекалено много употреба на диаманти, а когато хора, които са играли версии, където алгоритмите за развитие и водене на война са били на чисто игрова база, а не на портфейли ти направят забележка да не се отнасяш с тях като с новобранци.

Ако още не си го разбрал - почни и ти с вечерното меню.  *pardon*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #611 -: Декември 17, 2014, 22:15:49 »

Добре най-великите сте тези който сте играли версия 4 ок тва ми писна да го слушам.... ок вие сте най-великите най-големите най най най Smiley ние който играем версия 6 нищо не знаем нищо не можем за нищо не ставаме ние сме виновни ... заради нас е затворена версия 4 заради нас са всички промени заради нас са всички проблеми ..... извинявам се от името на всички във версия 6 че не сме играли версия 4 че да ни биете мн мн мн се извинявам  Cry Cry
Питай ги що не играят в4 в момента. Grin Grin Grin Оня с мечето как след 9тия месец приключваше с играта.Но за едно са прави.В новите версии не се научавате на битки и войни точно заради камарата диаманти с които се играе.Ти пък не пиши за силни съюзи,че даже и не си виждал такива.Каня ви след 3 седмици да разгледате класациите от последния свят в4.Да оплакнете малко очите Grin Grin Grin
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #612 -: Декември 17, 2014, 22:16:07 »

Пак не ти увира главата - всяка версия си има величията, но извинявай сега ти, че драскаш от не знам колко време по форума и се оплакваш от прекалено много употреба на диаманти, а когато хора, които са играли версии, където алгоритмите за развитие и водене на война са били на чисто игрова база, а не на портфейли ти направят забележка да не се отнасяш с тях като с новобранци.

Ако още не си го разбрал - почни и ти с вечерното меню.  *pardon*
Пак казвам вие сте най-големи най-можещите най-разбиращите нас тука кучета на яли ...УВАЖЕНИЕТО ТРЯБВА ДА СЕ ЗАСЛУЖИ !!! ТО КАКТО СЕ ГРАДИ ТАКА СЕ И РУШИ не съм играл версия 4 не съм казал нито една дума за тази версия не съм обидил или натропал никой който я е играл понеже аз лично не съм я играл ......  но както казах вие сте най-можещите и най-знаещите как смеем даже да играем не ми го побира главата по добре като ви видим да ви се кланим и да се прекланяме пред вашите постижения  Wink
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #613 -: Декември 17, 2014, 22:18:50 »

Питай ги що не играят в4 в момента. Grin Grin Grin Оня с мечето как след 9тия месец приключваше с играта.Но за едно са прави.В новите версии не се научавате на битки и войни точно заради камарата диаманти с които се играе.Ти пък не пиши за силни съюзи,че даже и не си виждал такива.Каня ви след 3 седмици да разгледате класациите от последния свят в4.Да оплакнете малко очите Grin Grin Grin
Пак казвам... версия 4 не съм я играл ..... не я разбирам .... не я коментирам понеже нямам познания в нея .... аз коментирам версия 6 и бг съюзите който играят в момента в нея Smiley а в момента Токсик, Креаторс ,Киип  и Swords_of_Haven   са най-можещите и знаещите Smiley сигурен съм че има такива и във версия 5 и 4 но чисто и просто не ги играя нямам наблюдения и не ги коментирам а и не искам  Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #614 -: Декември 17, 2014, 22:25:02 »

Питай ги що не играят в4 в момента. Grin Grin Grin Оня с мечето как след 9тия месец приключваше с играта.Но за едно са прави.В новите версии не се научавате на битки и войни точно заради камарата диаманти с които се играе.Ти пък не пиши за силни съюзи,че даже и не си виждал такива.Каня ви след 3 седмици да разгледате класациите от последния свят в4.Да оплакнете малко очите Grin Grin Grin
Не ми стигат познания по програмиране- за това не я играя вече версията.  Аз твърдя, че съм направил 100 пъти повече от теб за чиста игра във версия 4 , но пък не съм си го сложил в подписа.  Освен с Мултигруп ера2 бг3 ,аз нямам изкарана цяла ера в 4-ката - така и не се научих да издържам една година на едно и също място.

Пак казвам... версия 4 не съм я играл ..... не я разбирам .... не я коментирам понеже нямам познания в нея .... аз коментирам версия 6 и бг съюзите който играят в момента в нея Smiley а в момента Токсик, Креаторс ,Киип  и Swords_of_Haven   са най-можещите и знаещите Smiley сигурен съм че има такива и във версия 5 и 4 но чисто и просто не ги играя нямам наблюдения и не ги коментирам а и не искам  Smiley
Къде мислиш, че играем двамата с Жоро?
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 22:26:57 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!