Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:46:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178774 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #585 -: Декември 17, 2014, 18:58:58 »

Даже не беше точно в4,а първата след класиките-преходна.След в4 вече,никога не може да има мерене на пишки,предвид диамантения фактор.Не знам кое не разбираш Smiley
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #586 -: Декември 17, 2014, 19:00:13 »

Юрийййй Пешо те пита дали го помниш Smiley

Ако не го помниш пита дали искаш да ти дойде на гости да се запознаете пак  Grin

Кажи нещо за БРОКОЛИТО стига си говорил за неща от който хал хабер си нямаш !
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #587 -: Декември 17, 2014, 19:02:10 »

Даже не беше точно в4,а първата след класиките-преходна.След в4 вече,никога не може да има мерене на пишки,предвид диамантения фактор.Не знам кое не разбираш Smiley
Ах с този диамантен фактор..... :@   значи за сефте от както играя ИО в последната ера на 177 играх с 500 диаманта който ни бяха дадени от админите и аз както и другите от съюза взехме по 500 това е никога не съм играл с пари не съм влагал пари или не съм играл с диаманти ... Махимуса не играе с диаманти тои взема профилите на хора който играят с диаманти  Smiley той може да е добър ама за мен най добрия боец с най мн военни точки си е Naughtyred (Радо ) последната ера с 16 медала махимуса с 4 ако не ме лъже паметта и 2 пъти повече военни от него Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #588 -: Декември 17, 2014, 19:03:59 »

Момчета,изиграйте една ера в някоя версия без дианати и с 6часов задълж блок,за да ви накомбят тиквите,да ви видя сейфовете и майсторлъка и тогава се правете на велики.Омръзна ми. Cool

оп,сори-забравих така и чекърите не помагат..... Grin
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 19:05:37 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #589 -: Декември 17, 2014, 19:06:39 »

Момчета,изиграйте една ера в някоя версия без дианати и с 6часов задълж блок,за да ви накомбят тиквите,да ви видя сейфовете и майсторлъка и тогава се правете на велики.Омръзна ми. Cool
Защо си мислиш че не съм играл такива светове във версия 5 ? и бг 15 по 2 и тактическия 129 съм ги играл и помня времето на 6 часовия блок и всичко ... просто в момента в тези светове няма и 100 играчи ... 95 % от играчите са номади и няма как да си пазиш армия ако не си на профила си 24/7 ми сори нямам намерение да живея в ОИ както някой други  Smiley
ПС: Нито аз нито друг от Киип някога е играл със чекер аларма скрипове и тем подобни  Wink
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 19:11:07 от kataluneca89 » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #590 -: Декември 17, 2014, 19:07:13 »

Юрийййй Пешо те пита дали го помниш Smiley

Ако не го помниш пита дали искаш да ти дойде на гости да се запознаете пак  Grin

Кажи нещо за БРОКОЛИТО стига си говорил за неща от който хал хабер си нямаш !

 Толкова безсилна мисъл не съм виждал .... Но не мога да не ви призная едно . Определено сте Циркова трупа . И ако е възможно искам да си поръчам участието във форумът ви да не спира до Н.Г. така поне ще се смея искрено с вас . Кажи ти как щеше да ми вземеш поста след като 2 месеца изкара в МОД  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Ти докато си в мод ,  може ли да вземеш пост Huh? Или ... мислеше да го вземеш и след това да модираш ?  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #591 -: Декември 17, 2014, 19:10:42 »

Защо си мислиш че не съм играл такива светове във версия 5 ? и бг 15 по 2 и тактическия 129 съм ги играл и помня времето на 6 часовия блок и всичко ... просто в момента в тези светове няма и 100 играчи ... 95 % от играчите са номади и няма как да си пазиш армия ако не си на профила си 24/7 ми сори нямам намерение да живея в ОИ както някой други  Smiley
В5-по-голям смях няма.Какво ми говориш за това недорузомение,където има скрипт и за наемане на работници даже Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #592 -: Декември 17, 2014, 19:13:33 »

Каталунец както виждаш Ники се спря.Спри и ти.Бяхте приятели.Колко време сте играли рамо до рамо.Квото беше в 177 беше и приключи.Няма да се повтори давам дума за това.
Това е само игра.Не е мерило кой какъв човек е.Всички сме готини само Юрий е 2flek  Grin

Юриййййй остана ли някой който да не си пребил ? Smiley
И последно от кой съюз си?И с колко профила играеш ?И ако не знаеш кой си аз знам Grin
Сипи по един сок от моркови тури 250 грама шафран и заминавай да се биеш с лошите Grin

Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #593 -: Декември 17, 2014, 19:13:47 »

В5-по-голям смях няма.Какво ми говориш за това недорузомение,където има скрипт и за наемане на работници даже Grin
Може и да има аз не съм я играл от 2г тази версия  Smiley
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #594 -: Декември 17, 2014, 19:15:56 »

Каталунец както виждаш Ники се спря.Спри и ти.Бяхте приятели.Колко време сте играли рамо до рамо.Квото беше в 177 беше и приключи.Няма да се повтори давам дума за това.
Това е само игра.Не е мерило кой какъв човек е.Всички сме готини само Юрий е 2flek  Grin

Юриййййй остана ли някой който да не си пребил ? Smiley
И последно от кой съюз си?И с колко профила играеш ?И ако не знаеш кой си аз знам Grin
Сипи по един сок от моркови тури 250 грама шафран и заминавай да се биеш с лошите Grin


Съгласен съм Лазо и аз нямам намерение да повтаряме 177 ....  Wink  или ще играем БГ срещу другите или аз лично няма да играя  Smiley
Активен
Malaspina
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #595 -: Декември 17, 2014, 19:16:36 »

Каталунец както виждаш Ники се спря.Спри и ти.Бяхте приятели.Колко време сте играли рамо до рамо.Квото беше в 177 беше и приключи.Няма да се повтори давам дума за това.
Това е само игра.Не е мерило кой какъв човек е.Всички сме готини само Юрий е 2flek  Grin

Юриййййй остана ли някой който да не си пребил ? Smiley
И последно от кой съюз си?И с колко профила играеш ?И ако не знаеш кой си аз знам Grin
Сипи по един сок от моркови тури 250 грама шафран и заминавай да се биеш с лошите Grin



Лазо той филче си е пуснал бе Grin Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #596 -: Декември 17, 2014, 19:19:14 »

Каталунец както виждаш Ники се спря.Спри и ти.Бяхте приятели.Колко време сте играли рамо до рамо.Квото беше в 177 беше и приключи.Няма да се повтори давам дума за това.
Това е само игра.Не е мерило кой какъв човек е.Всички сме готини само Юрий е 2flek  Grin

Юриййййй остана ли някой който да не си пребил ? Smiley
И последно от кой съюз си?И с колко профила играеш ?И ако не знаеш кой си аз знам Grin
Сипи по един сок от моркови тури 250 грама шафран и заминавай да се биеш с лошите Grin




Поредното доказателство за неадекватността ти .... Но какво да се прави трябва да има такива като теб , че да може да се забавляваме за ваша сметка .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #597 -: Декември 17, 2014, 19:22:14 »

В5-по-голям смях няма.Какво ми говориш за това недорузомение,където има скрипт и за наемане на работници даже Grin

А във версия 6 с тоя обход, и станове които ти дават рес, така че да си спиш зимен сън цяла ера, по добре ли е?
С 6 часовия блок беше забавно, поне според мен беше за добра кауза. Плюс това беше забавно да пуснеш сейф по пункт и като влезеш пункта да го няма заедно с армията ти Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #598 -: Декември 17, 2014, 19:22:43 »

Съгласен съм Лазо и аз нямам намерение да повтаряме 177 ....  Wink  или ще играем БГ срещу другите или аз лично няма да играя  Smiley

Абе ко ти пука .... Другият път когато се събере КЕЕР ... другите БГ съюзи да не идват ,  че да не се налага да преглъщат пак горчивото хапче . КЕЕР са БГ съюз НОМЕР 1 ДОКАЗАХА го .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #599 -: Декември 17, 2014, 19:24:38 »

А във версия 6 с тоя обход, и станове които ти дават рес, така че да си спиш зимен сън цяла ера, по добре ли е?
С 6 часовия блок беше забавно, поне според мен беше за добра кауза. Плюс това беше забавно да пуснеш сейф по пункт и като влезеш пункта да го няма заедно с армията ти Grin
Така е ... 6 часовия Блок беше най най най най хубавото нещо в тази игра ..... а премахването му е най най най най ... голямата грешка ... @: :@ :@ ама няма как тр да се обслужват бразилците .......
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!