Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:15:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178735 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #570 -: Декември 17, 2014, 18:37:13 »

Аз съм един обикновен участниик в ИО за разлика от професионалистите като теб .... Надявам се да имам честа да участвам в един свят с теб тогава ще стане ясно кой кой е за какво се бори и как се влиза в топ 20 ВТ Wink
Нищо лично нямам към теб или оня другия разбирач побойник,но чета че засягате мои съюници и приятели и го приемам лично затова си позволих да пиша тук... Wink
Пак ти казвам военните точки са относително понятие и не ги приемам за фактор в играта Smiley може цяла ера да си биеш и да си вземат по 100 или 1000 точки а накрая някой с една битка да направи 100 000 военни и да те мине иди доказвай че си по добър от него след като той има повече военни от теб Smiley Smiley
Активен
Malaspina
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #571 -: Декември 17, 2014, 18:40:04 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Ясно - Пич я кажи ви в 177 игра ли ? Ако не си играл .... Както каза : Пускай си филмче Wink . А другият път ако направите нещо на международно ниво . Белкем някой те запомни с нещо . Аре бегай сега при мама да ти пуска Анимации   

Нямам намерение да отговарям на провокациите ти,ще си замълча. Както написах в друг коментар аз не съм ПРОФИ като теб ,а обикновен потребител на ИО, Пускам си една анимация,че скоро и за лягане ще стане време!! хайде до скоро бойци от мен,дано да се засечем да се превърна във ваш кошмар !! Wink
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #572 -: Декември 17, 2014, 18:40:27 »

Аз съм един обикновен участниик в ИО за разлика от професионалистите като теб .... Надявам се да имам честа да участвам в един свят с теб тогава ще стане ясно кой кой е за какво се бори и как се влиза в топ 20 ВТ Wink
Нищо лично нямам към теб или оня другия разбирач побойник,но чета че засягате мои съюници и приятели и го приемам лично затова си позволих да пиша тук... Wink

Слушкай сега батьовата .... аз най-добросърдечно те помолих да не се месиш . Така че .... Филмчето и лека вечер Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #573 -: Декември 17, 2014, 18:40:58 »

Пак ти казвам военните точки са относително понятие и не ги приемам за фактор в играта Smiley може цяла ера да си биеш и да си вземат по 100 или 1000 точки а накрая някой с една битка да направи 100 000 военни и да те мине иди доказвай че си по добър от него след като той има повече военни от теб Smiley Smiley
има медали за това каталунец
Активен

Malaspina
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #574 -: Декември 17, 2014, 18:41:54 »

Пак ти казвам военните точки са относително понятие и не ги приемам за фактор в играта Smiley може цяла ера да си биеш и да си вземат по 100 или 1000 точки а накрая някой с една битка да направи 100 000 военни и да те мине иди доказвай че си по добър от него след като той има повече военни от теб Smiley Smiley

надявам се да се засечем тогава ще разбереш много неща,лека вечер Wink
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #575 -: Декември 17, 2014, 18:43:26 »

има медали за това каталунец
т
Добре де кат има медали ... понеже се имаш за най-добрия ... ти колко медала имаше като завърши 3-ти по военни ?
ако не помниш с най-мн медали беше Радо
Активен
Malaspina
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #576 -: Декември 17, 2014, 18:43:56 »

Слушкай сега батьовата .... аз най-добросърдечно те помолих да не се месиш . Така че .... Филмчето и лека вечер Wink

 Grin Пусни си и ти едно наборе Wink
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #577 -: Декември 17, 2014, 18:44:47 »

надявам се да се засечем тогава ще разбереш много неща,лека вечер Wink
Честно да ти кажа Smiley с най-голямо удоволствие за разлика от махимуса аз обичам да играя с най-добрите и най-можещите в тази игра за да се уча а не да бия играчи който влизат 1 път на ден да ги бия и после да се тупам колко военни имам Smiley
ПС: аз нямам проблем с креаторс или токсик и Лазо и с Нели съм спорил нареждали сме се и сме се карали ама сме говорили и сега и с двамата имам добри отношения и сме се разбрали за миналите истории  Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #578 -: Декември 17, 2014, 18:47:34 »

Grin Пусни си и ти едно наборе Wink


Хммммм Май сме играли с грешните хора от Креаторс . Усещам как намерихме един нов член на КЕЕР Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #579 -: Декември 17, 2014, 18:48:12 »

Честно да ти кажа Smiley с най-голямо удоволствие за разлика от махимуса аз обичам да играя с най-добрите и най-можещите в тази игра за да се уча а не да бия играчи който влизат 1 път на ден да ги бия и после да се тупам колко военни имам Smiley
ПС: аз нямам проблем с креаторс или токсик и Лазо и с Нели съм спорил нареждали сме се и сме се карали ама сме говорили и сега и с двамата имам добри отношения и сме се разбрали за миналите истории  Smiley
 
все аз съм ти на устата Smiley обичаш ме ти  Grin Grin
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #580 -: Декември 17, 2014, 18:49:07 »

 
все аз съм ти на устата Smiley обичаш ме ти  Grin Grin
Нормално все пак не са мн хората който са модирали най-големия бият на ИО нормално е да си ми слабост  Tongue
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #581 -: Декември 17, 2014, 18:53:42 »

Честно да ти кажа Smiley с най-голямо удоволствие за разлика от махимуса аз обичам да играя с най-добрите и най-можещите в тази игра за да се уча а не да бия играчи който влизат 1 път на ден да ги бия и после да се тупам колко военни имам Smiley

Продължаваш. Sad Максимус/Venust  беше част от най-силния съюз в историята на ИО,с когото размазаха цялата конкуренция(междунар свят) и взеха всички челни места по доблест и военни точки.Както се казва-видях го,прецених го,става Grin  Димантчетата ги нямаше тогава,за да се мисли някой за непобедим Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #582 -: Декември 17, 2014, 18:53:50 »

Нормално все пак не са мн хората който са модирали най-големия бият на ИО нормално е да си ми слабост  Tongue
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*


Само като се сетя за 177 и падам да се хиля .... Направо ме хваща жал ... Каталунец ,  дай да си намерим друго забавление , че ми пусна да ги ритам тези остатъци от .... нещо си .. то вече не се разбира какво са били .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #583 -: Декември 17, 2014, 18:56:00 »

Продължаваш. Sad Максимус/Venust  беше част от най-силния съюз в историята на ИО,с когото размазаха цялата конкуренция(междунар свят) и взеха всички челни места по доблест и военни точки.Както се казва-видях го,прецених го,става Grin  Димантчетата ги нямаше тогава,за да се мисли някой за непобедим Wink
Добре де говориш ми за версия 4...... аз ли съм виновен че не съм играл тогава .....  ок бил е бил е не споря аз него съм играл пазели сме замъци само двамата и прочие ама съм по добър от него сори  Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #584 -: Декември 17, 2014, 18:58:08 »

Продължаваш. Sad Максимус/Venust  беше част от най-силния съюз в историята на ИО,с когото размазаха цялата конкуренция(междунар свят) и взеха всички челни места по доблест и военни точки.Както се казва-видях го,прецених го,става Grin  Димантчетата ги нямаше тогава,за да се мисли някой за непобедим Wink


Добре бре .... като е толкова добър .... Кажи ми .... питай го да ти отговори , защото на мен не иска .... Защо ходи на полева с Колички + Тарани  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!