Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:18:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178719 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #555 -: Декември 17, 2014, 18:19:16 »

 Grin Grin Grin Grin

е това е въпроса с повишена трудност !
играл е на всякъде бил е всички и много си държи на думата но никой не го помни кой е....
Активен
Malaspina
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #556 -: Декември 17, 2014, 18:20:28 »

Кой на кого и как помогнал не се помни..... важни са само военните точки имаш ли ги значи си добър нямаш ли ги не си Smiley а как си ги постигнал е без значение  Wink

kataluneca89 я ми припомни кой си ти че нещо не те помня,за какви военни точки говориш,че не можах да те разбера  Wink
Активен
Malaspina
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #557 -: Декември 17, 2014, 18:21:50 »

Grin Grin Grin Grin

е това е въпроса с повишена трудност !
играл е на всякъде бил е всички и много си държи на думата но никой не го помни кой е....


То да загуби човек не е срамно,срамното е да не го прави система и да избива комплексите си  с драсканици като него  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 18:23:25 от Malaspina » Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #558 -: Декември 17, 2014, 18:21:53 »

Кой на кого и как помогнал не се помни..... важни са само военните точки имаш ли ги значи си добър нямаш ли ги не си Smiley а как си ги постигнал е без значение  Wink

  аз с лубриканта  *FRIEND* *FRIEND* *FRIEND* *FRIEND* *FRIEND* *FRIEND* *FRIEND* *FRIEND*  ти с листа и химикала    *gamer* *gamer* *gamer* *gamer*
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #559 -: Декември 17, 2014, 18:22:10 »

kataluneca89 я ми припомни кой си ти че нещо не те помня,за какви военни точки говориш,че не можах да те разбера  Wink
а ти кой си ?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #560 -: Декември 17, 2014, 18:22:17 »

kataluneca89 я ми припомни кой си ти че нещо не те помня,за какви военни точки говориш,че не можах да те разбера  Wink


Сега понеже и теб никой не те помни .... Понеже едва ли имаш нещо общо с темата ... седи и си чети .... Мисля че е най-добре така за теб
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #561 -: Декември 17, 2014, 18:24:51 »

Ти на него на малкия пръст не можеш да му стъпиш така че не казвай кой да трае ама или вземи да сготвиш или иди играй Клас Боец малко Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #562 -: Декември 17, 2014, 18:24:54 »

а ти кой си ?

Каталунец мноооооооого страно .... този от къде изкочи Huh???  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Те са като циркова трупа клоуни ... тъкмо мислиш че няма с какво да те разсмеят и докарат поредният фантазьор с червен нос и перка на гърба дето те разсмива  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #563 -: Декември 17, 2014, 18:26:56 »

Каталунец мноооооооого страно .... този от къде изкочи Huh???  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Те са като циркова трупа клоуни ... тъкмо мислиш че няма с какво да те разсмеят и докарат поредният фантазьор с червен нос и перка на гърба дето те разсмива  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
да не се наакаш от смях Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен

Malaspina
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #564 -: Декември 17, 2014, 18:27:21 »


Сега понеже и теб никой не те помни .... Понеже едва ли имаш нещо общо с темата ... седи и си чети .... Мисля че е най-добре така за теб

Каква тема приятелю,надуваш някакви балони и те гърмят не виждаш ли Smiley
Оня каталуец ли е какъв е за военни точки тръгнал да пише,я по добре си поуснете някое филмче отколкото да се заяждате безпричинно с хората Wink
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #565 -: Декември 17, 2014, 18:28:54 »

Каква тема приятелю,надуваш някакви балони и те гърмят не виждаш ли Smiley
Оня каталуец ли е какъв е за военни точки тръгнал да пише,я по добре си поуснете някое филмче отколкото да се заяждате безпричинно с хората Wink

Ти май нещо се бъркаш и не виждаш кой с кога се заяжда и не ми отговори ти кой си ?  гледам бг 18 и гледам си имаш медал с креаторс Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #566 -: Декември 17, 2014, 18:32:34 »

Ти май нещо се бъркаш и не виждаш кой с кога се заяжда и не ми отговори ти кой си ?  гледам бг 18 и гледам си имаш медал с креаторс Smiley

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* . Ясно - Пич я кажи ви в 177 игра ли ? Ако не си играл .... Както каза : Пускай си филмче Wink . А другият път ако направите нещо на международно ниво . Белкем някой те запомни с нещо . Аре бегай сега при мама да ти пуска Анимации   
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Malaspina
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12



Профил
« Отговор #567 -: Декември 17, 2014, 18:34:11 »

Ти май нещо се бъркаш и не виждаш кой с кога се заяжда и не ми отговори ти кой си ?  гледам бг 18 и гледам си имаш медал с креаторс Smiley

Аз съм един обикновен участниик в ИО за разлика от професионалистите като теб .... Надявам се да имам честа да участвам в един свят с теб тогава ще стане ясно кой кой е за какво се бори и как се влиза в топ 20 ВТ Wink
Нищо лично нямам към теб или оня другия разбирач побойник,но чета че засягате мои съюници и приятели и го приемам лично затова си позволих да пиша тук... Wink
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #568 -: Декември 17, 2014, 18:35:30 »

да не се наакаш от смях Embarrassed Embarrassed Embarrassed

Момче честно не бях се смях толкова от 2-3 седмици . Тъкмо мислих че темата умря , ама вие винаги я разбутвате .... Особено като влезнат някакви гастрольори дето и идея си няма за какво става дума  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #569 -: Декември 17, 2014, 18:35:58 »

наркомани  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!