Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:16:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178757 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #525 -: Декември 17, 2014, 17:37:39 »

И понеже Каталунец го даваш твърдо понякога с квалификациите,имам един простичък въпрос към теб:

Ти лична класация взимал ли си в ИО? Каква и колко?
Съюзни злата от тук пишещите като гледам,всички имаме.
той е консултант какви класации  *gamer* *cooking*
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #526 -: Декември 17, 2014, 17:37:51 »

И понеже Каталунец го даваш твърдо понякога с квалификациите,имам един простичък въпрос към теб:

Ти лична класация взимал ли си в ИО? Каква и колко?
Съюзни злата от тук пишещите като гледам,всички имаме.
Отговор НЕ Smiley аз играя за благото на съюза а не за лични класации всеки знае как се правят тези класации  Wink
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #527 -: Декември 17, 2014, 17:38:29 »

Ти си ми най-големият фаворит Братле  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* .  БГ18 ера 3 преди да идеш в Кретаторс и аз да се махна от Рицарите с малкият си профил - JORSCII 3 пъти ме моли да си връщам атаките ....  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ама на международно ниво нещо не ти достигна знанието на англииски и се модира половин ера ..... Голям цирк си и ти ей  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*


1во с JORSCII ме удари 1 единствен път докато нямах армия,а след това стана изоставена империя
2ро с Eulsivex след като бутнахте HowardJones те модирах и се разрева че ти бутам колония
3то с 3ят профил който не му помня името Лазо и Макс те направиха смешен с тежки,а ти беше с елит

Извод:НАПУСНИ темата и ИГРАТА да не тровиш поне другите с твоите квалификации кой къв бил и тнт.И англииски НЕ СЕ ПИШЕ с 2ве ИИ,а с ИЙ
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #528 -: Декември 17, 2014, 17:38:45 »

той е консултант какви класации  *gamer* *cooking*
Прав си за разлика от теб аз не си лягам не ставам и не спа по 4 часа на ден че да бия каси и да се тупа в гърдите колко военни имам  Wink
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #529 -: Декември 17, 2014, 17:40:56 »

Четвърто но най важно eulsivex !
Почни да играеш с един профил и престани да спамиш глупости по темите!
Дори и в спора има някаква забава ама ти си олицетворение на термина въздух под налягане! (с прекалено развинтено въображение)
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #530 -: Декември 17, 2014, 17:42:02 »

Прав си за разлика от теб аз не си лягам не ставам и не спа по 4 часа на ден че да бия каси и да се тупа в гърдите колко военни имам  Wink
пак почваш се заяждаш  Lips Sealed много добре знаеш кога ставам от компа и кой  ме гледаше през нощта докато се гушкам ................... *ok* *ok*

накрая ще ти сложа бана във форума и ще се чудиш как *hi* *HI*во да правиш по цял ден
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 17:44:25 от mahimus » Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #531 -: Декември 17, 2014, 17:43:14 »

Спрете се и вие двамата БРЕ !
Само си ги мерите и двамата сте пенсионери вече Grin
Дайте път на младите дето се вика  Tongue
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #532 -: Декември 17, 2014, 17:44:12 »

пак почваш се заяждаш  Lips Sealed много добре знаеш кога ставам от компа и кой  ме гледаше през нощта докато се гушкам ................... *ok* *ok*
не се заяждам просто казвам как е и не може да отречещ Smiley това кога играе и кога те гледат мисля че го знае всеки който е игра със теб или срещи теб  Wink
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #533 -: Декември 17, 2014, 17:46:00 »

Прав си за разлика от теб аз не си лягам не ставам и не спа по 4 часа на ден че да бия каси и да се тупа в гърдите колко военни имам  Wink
Зададох ти онзи въпрос,защото когато хора са взимали лични класации,нямаше съюзен модел и не всичко е зависило от диамантите на някой си.Ти дори не познаваш този тип игра.А за благото на съюза се играе и КАТО МУ ПАЗИШ ИМЕТО ОСНОВНО И ГЛЕДАШ ДА НЕ СА МЕША В КАЛЧИЩА И ИЗМАМИ.Ти се опита да направиш обединение и се провали,а продължаваш да квалифицираш.Всеки се има за добър играч и когато удряш по достойнството на някой се замисли първо ти достоен ли си Wink
Нищо лично,не те знам как играеш,сигурно можеш,но е задължаващо да се качиш на камбанарията и да се провикваш Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #534 -: Декември 17, 2014, 17:47:05 »

Опра'йте се и да внимавате следващият път с "прислугата",  и Кийп, и Токсик  *pardon*

Лека ви , аз от тук вечерно меню няма да дочакам  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #535 -: Декември 17, 2014, 17:47:17 »

не се заяждам просто казвам как е и не може да отречещ Smiley това кога играе и кога те гледат мисля че го знае всеки който е игра със теб или срещи теб  Wink
защо лъжеш тогава никога не съм нападал каси и независими градове даже и васали нямах. за разлика от теб с 5пъти повече атаки от мен а с 0 военни точки.
играя само докато съм на работа и нощем си спа като момченце
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #536 -: Декември 17, 2014, 17:50:14 »

Опра'йте се и да внимавате следващият път с "прислугата",  и Кийп, и Токсик  *pardon*

Лека ви , аз от тук вечерно меню няма да дочакам  Grin
Стефо ,обясни му на Каталунеца как се хваща армия на 12 часа път,че той атаки над 20 мин не е виждал май Grin

И не бързай, цвеклото сега расте под лампа за да е готово за вечеря-13 грама
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 17:51:58 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #537 -: Декември 17, 2014, 17:51:06 »

защо лъжеш тогава никога не съм нападал каси и независими градове даже и васали нямах. за разлика от теб с 5пъти повече атаки от мен а с 0 военни точки.
играя само докато съм на работа и нощем си спа като момченце
Добре уточнявам под каси имам предвид профили до 2 млн нето в края на нетото 90% от военните ти бяха от играчи на 1 млн нето в 177 и от играчи който от 9 до 18 не играят Smiley няма лошо така можеш така играеш всеки преценява възможностите си и играе по начина който може да си позволи Smiley  но аз лично военните точки не ги признавам понеже са мн относителни .... и не отговарят на реалните условия в играта  Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #538 -: Декември 17, 2014, 17:51:33 »

И понеже Каталунец го даваш твърдо понякога с квалификациите,имам един простичък въпрос към теб:

Ти лична класация взимал ли си в ИО? Каква и колко?
Съюзни злата от тук пишещите като гледам,всички имаме.

Сега ще ти кажа следното : Не ми пука за медали Пич , не ми пука за класиране , какво съм има , къде съм бил колко това няма никакво значение за мен . Аз съм се доказал що за Характер съм и що за играч съм  . Хубав , лош , намерил съм приятели в тази игра и ги ценя . Когато съм постъпвал лошо съм намирал сили да кажа - НЕ СЪМ ПРАВ ( тук искам да използвам да кажа АЛЕКС - СОРКА - ти си знаеш за кое ) . Ето защо КАЕЛ от девилите ми направи Огромно впечетление и ето защо няколко пъти изказах респекта си към него . Идеята е че ..... Има много доби играчи ( например аз съм виждал 600к играч който е с 1,8М военни точки ) , но това не означава че са добри хора и че в нужда биха ти помогнали . Ето защо и аз самият съм толкова активен тук именно в тази тема . Майната му на бъгове , медали и класация .... Важното е да сме ХОРА ...
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #539 -: Декември 17, 2014, 17:54:26 »

Сега ще ти кажа следното : Не ми пука за медали Пич , не ми пука за класиране , какво съм има , къде съм бил колко това няма никакво значение за мен . Аз съм се доказал що за Характер съм и що за играч съм  . Хубав , лош , намерил съм приятели в тази игра и ги ценя . Когато съм постъпвал лошо съм намирал сили да кажа - НЕ СЪМ ПРАВ ( тук искам да използвам да кажа АЛЕКС - СОРКА - ти си знаеш за кое ) . Ето защо КАЕЛ от девилите ми направи Огромно впечетление и ето защо няколко пъти изказах респекта си към него . Идеята е че ..... Има много доби играчи ( например аз съм виждал 600к играч който е с 1,8М военни точки ) , но това не означава че са добри хора и че в нужда биха ти помогнали . Ето защо и аз самият съм толкова активен тук именно в тази тема . Майната му на бъгове , медали и класация .... Важното е да сме ХОРА ...
тебе с каталуница накрая ще дойда  да ви намажа с  лубриканта  Grin Grin Grin Grin Grin та да на заобичате  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!