Imperia Online България  
Април 18, 2024, 08:12:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 179039 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #510 -: Декември 17, 2014, 17:07:25 »

 Grin понеже някои чакат вечерята http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=19863.0


 Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #511 -: Декември 17, 2014, 17:12:52 »

Юрий гладко мозъче такова аз като съм бил в казармата ти си бил в Ташкент още Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #512 -: Декември 17, 2014, 17:15:31 »

Значи сега Гап е виновен,че договаряте всичко зад гърба на толкова играчи,така ли? Ми заслужавате си го.Ера без битки за замъци и на лично ниво е пълна отврат. Каталунец,стига класирай най-добри и по-добри.Има толкова добри играчи,с някои от тях играя и сега,че е тъпо така да се изказваш.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #513 -: Декември 17, 2014, 17:17:41 »


Те там ли те отвориха на К******И номера ... да не си бил девойката на взвода  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Искам да ти кажа че си като клоун.Без твоите писаници,темите си вървят доста добре-съобразявай се малко...МАЙСТОРЕ
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #514 -: Декември 17, 2014, 17:19:01 »

Значи сега Гап е виновен,че договаряте всичко зад гърба на толкова играчи,така ли? Ми заслужавате си го.Ера без битки за замъци и на лично ниво е пълна отврат. Каталунец,стига класирай най-добри и по-добри.Има толкова добри играчи,с някои от тях играя и сега,че е тъпо така да се изказваш.
Прави си има мн добри играчи освен нашите 3 съюза с някой от тях ще играя след 2 месеца Smiley Но ти не си един от тях  Wink
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #515 -: Декември 17, 2014, 17:19:34 »

Значи сега Гап е виновен,че договаряте всичко зад гърба на толкова играчи,така ли? Ми заслужавате си го.Ера без битки за замъци и на лично ниво е пълна отврат. Каталунец,стига класирай най-добри и по-добри.Има толкова добри играчи,с някои от тях играя и сега,че е тъпо така да се изказваш.


За първи път съм съгласен с ТЕБ !!!!! И сега се надявам да започнеш да разбираш защо лично аз мисля че Токсик и Креаторс са интриганти . Ако се съберат в един отбор да си го кръстат НЕМОЖАРТОРС .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #516 -: Декември 17, 2014, 17:21:24 »


За първи път съм съгласен с ТЕБ !!!!! И сега се надявам да започнеш да разбираш защо лично аз мисля че Токсик и Креаторс са интриганти . Ако се съберат в един отбор да си го кръстат НЕМОЖАРТОРС .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Що не идеш се прегледаш бре човек...тука си коментираме и изведнъж ти незнайният откъде си идва и почва да соли...кой си ти да ще казваш кой може и кой неможе
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #517 -: Декември 17, 2014, 17:23:48 »


За първи път съм съгласен с ТЕБ !!!!! И сега се надявам да започнеш да разбираш защо лично аз мисля че Токсик и Креаторс са интриганти . Ако се съберат в един отбор да си го кръстат НЕМОЖАРТОРС .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Можеш да мислиш винаги каквото си искаш.Но е кофти да иронизираш имена на съюзи и акаунти.Кой колкото може и както го може-това е истината.Защо се нервя като се пъчите,а после се оказва че сте се възползвали от бъгове или сте договаряли класирания.
Каталунец,аз съм мн дребна част,от едно хубаво Пинарело Wink Играй си с висшистите Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #518 -: Декември 17, 2014, 17:28:11 »

Прави си има мн добри играчи освен нашите 3 съюза с някой от тях ще играя след 2 месеца Smiley Но ти не си един от тях  Wink


Каталунец не си прав братле . Скибай сега ... че половината тук са .... няма да давам определение за да не се засегнат ..... Си прав . Но има много добри и доблестни момчета които играят тази игра . Играя я без дори да си плащат и премиум ( в момента и аз самият съм така ) . Това че някой има пари и плащат не ги прави играчи . Друг е въпроса че когато се плаща и човека е напред в разбирането си за игра ( Весо , Ицо , Емо , Йозов и пр . ) Вече става мармалад . Аз лично харесах темата защото става въпрос за едно нещо което не се купува с Диаманти а именно . Мъжката дума . Казусът е ясен . Защо ние БГ тата сме предателчета и завистници и .... може ли ние да се разберем в Международните светове да постигнем съглашение ( така както другите нации ) БГ съюзите да не си правят кал .


Колкото повече чета тук . толкова повече се радвам че в момента не играя с БГ та , че сме само 2 - ма . От една страна ме е яд защото щеше да е готино да си направим отборче и да се помлатим , но от друга .... Съм супер спокоен че не ми се налага да се занимавам с простотии ....

Иначе принципно .... тези тук , в тази тема , половината са като панорамна снимка на Градско сметище Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #519 -: Декември 17, 2014, 17:28:49 »

Прави си има мн добри играчи освен нашите 3 съюза с някой от тях ще играя след 2 месеца Smiley Но ти не си един от тях  Wink
И ти ли почна?  *crazy*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #520 -: Декември 17, 2014, 17:31:37 »

Е сега стана интересно  Grin
Нели забавете ерата още.За какво ни е играта имаме си форум  *db*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #521 -: Декември 17, 2014, 17:32:19 »

Що не идеш се прегледаш бре човек...тука си коментираме и изведнъж ти незнайният откъде си идва и почва да соли...кой си ти да ще казваш кой може и кой неможе

Ти си ми най-големият фаворит Братле  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* .  БГ18 ера 3 преди да идеш в Кретаторс и аз да се махна от Рицарите с малкият си профил - JORSCII 3 пъти ме моли да си връщам атаките ....  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ама на международно ниво нещо не ти достигна знанието на англииски и се модира половин ера ..... Голям цирк си и ти ей  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #522 -: Декември 17, 2014, 17:34:04 »

Ти си ми най-големият фаворит Братле  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* .  БГ18 ера 3 преди да идеш в Кретаторс и аз да се махна от Рицарите с малкият си профил - JORSCII 3 пъти ме моли да си връщам атаките ....  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ама на международно ниво нещо не ти достигна знанието на англииски и се модира половин ера ..... Голям цирк си и ти ей  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ти кой беше че не ти помня името
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 17:35:58 от mahimus » Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #523 -: Декември 17, 2014, 17:35:46 »

И понеже Каталунец го даваш твърдо понякога с квалификациите,имам един простичък въпрос към теб:

Ти лична класация взимал ли си в ИО? Каква и колко?
Съюзни злата от тук пишещите като гледам,всички имаме.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #524 -: Декември 17, 2014, 17:37:19 »

Не си прав Жоро !!!
eulsivex няма  Tongue
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!