Imperia Online България  
Април 17, 2024, 01:46:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178992 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #480 -: Декември 17, 2014, 16:12:35 »

Това е обща тема на Киип калм Токсик Креаторс абе с една дума 3 те големи и добри бг отбора в ИО  Wink ние тази тема я обърнахме на тема общи приказки не че има нещо лошо де ...  Tongue Нели изпита чувството какво е да ти обещаят нещо и да не го изпълнят .... нейна грешка вярвам че ще се поучи от това преди няколко поста лазо или някой др каза ако някой може да те прецака ще го направи и съм напълно съгласен Smiley ерата найстина е скучна .... Токсик и Креаторс са съюзите който знаят как се играе Smiley другите само присъстват в ерата Smiley

Така е, Нели си научи урока. До момента сме си спазвали уговорките в БГ 18, и с Хонор и с Империя Мастърс и с Криейтърс. Дори и Кееп Калм, Наско като ми обеща че ще ми вземе замъците, ги взехте.  Grin
Исках просто един скучен завършек на една скучна ера, където всички които напират за замъци си ги имат и си кротуват, но не стана.
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #481 -: Декември 17, 2014, 16:13:54 »

Киип в БГ18 нямат нищо общо с реалния Киип Smiley

А това е една от най добрите да не кажа най добрата спам тема във форума !
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #482 -: Декември 17, 2014, 16:15:03 »

Да те питам - това ли ви е титулярния лидер на Кийп, който води съюза в бг18?  Grin
Боже опази :Д нито един от Киип не играе в бг 18 Smiley след като напуснахме този свят преди 8 месеца останаха няколко профила който са продължили с нашето име Smiley в момента Някой от играчите на Киип играят в 191 а голяма част също и аз в това число сме в почивка поради една или друга причина  Smiley иначе лидер на съюза е http://prntscr.com/5htniv
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #483 -: Декември 17, 2014, 16:17:23 »

Киип в БГ18 нямат нищо общо с реалния Киип Smiley

А това е една от най добрите да не кажа най добрата спам тема във форума !
Така, докато чакаме менюто и полека, полека....  Grin

Боже опази :Д нито един от Киип не играе в бг 18 Smiley след като напуснахме този свят преди 8 месеца останаха няколко профила който са продължили с нашето име Smiley в момента Някой от играчите на Киип играят в 191 а голяма част също и аз в това число сме в почивка поради една или друга причина  Smiley иначе лидер на съюза е http://prntscr.com/5htniv
  Grin успокойх сЪ  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #484 -: Декември 17, 2014, 16:18:12 »

Така е, Нели си научи урока. До момента сме си спазвали уговорките в БГ 18, и с Хонор и с Империя Мастърс и с Криейтърс. Дори и Кееп Калм, Наско като ми обеща че ще ми вземе замъците, ги взехте.  Grin
Исках просто един скучен завършек на една скучна ера, където всички които напират за замъци си ги имат и си кротуват, но не стана.
аааааааа не не не ми напомняй нашата ера там то наско така го беше вбесила мислехме да си вземем ерата с няколко замъка а вие втори и кат го забаламоса 1,2 пъти и вика на тия замък не и знаеш ко стана  Grin Grin
ПС: Лазо е прав това е най-добрата спам тема евала на създателя  *beer*
ПС: Изгубеният  абе ти да не си на диета че чакаш само нещо диетично да ти драснат за вечеря  Grin Grin
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #485 -: Декември 17, 2014, 16:22:50 »

Това е обща тема на Киип калм Токсик Креаторс абе с една дума 3 те големи и добри бг отбора в ИО  Wink ние тази тема я обърнахме на тема общи приказки не че има нещо лошо де ...  Tongue Нели изпита чувството какво е да ти обещаят нещо и да не го изпълнят .... нейна грешка вярвам че ще се поучи от това преди няколко поста лазо или някой др каза ако някой може да те прецака ще го направи и съм напълно съгласен Smiley ерата найстина е скучна .... Токсик и Креаторс са съюзите който знаят как се играе Smiley другите само присъстват в ерата Smiley

токсик доказаха че на съюзно ниво много не знаят как да играят:) а най важното е че не приемат съвети  *hahaha*
Активен

neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #486 -: Декември 17, 2014, 16:23:49 »

аааааааа не не не ми напомняй нашата ера там то наско така го беше вбесила мислехме да си вземем ерата с няколко замъка а вие втори и кат го забаламоса 1,2 пъти и вика на тия замък не и знаеш ко стана  Grin Grin

Не съм го баламосвала, отговорих му 2 часа след като ме пита и му отговорих това което реши съюза, не аз...
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #487 -: Декември 17, 2014, 16:23:57 »

 Grin Търся си забавление докато се влачи поредният свят х2. Диета, не ща - чакам нещо сочно да изскочи. Печално известен съм със своите закръглени форми  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #488 -: Декември 17, 2014, 16:24:51 »

токсик доказаха че на съюзно ниво много не знаят как да играят:) а най важното е че не приемат съвети  *hahaha*
Сигурно Каручката им е давал съвети  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #489 -: Декември 17, 2014, 16:25:12 »

Не съм го баламосвала, отговорих му 2 часа след като ме пита и му отговорих това което реши съюза, не аз...
това ти е най големия проблем че слушаш съюза Sad а уж си лидер
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #490 -: Декември 17, 2014, 16:25:25 »

токсик доказаха че на съюзно ниво много не знаят как да играят:) а най важното е че не приемат съвети  *hahaha*
Старата любов ръжда не хваща  Grin
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #491 -: Декември 17, 2014, 16:25:35 »

токсик доказаха че на съюзно ниво много не знаят как да играят:) а най важното е че не приемат съвети  *hahaha*

За съветите съм съгласна Grin Прав беше, Ники, като ми каза да не се занимавам с Гап Smiley Ще те слушам повече.  Grin
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #492 -: Декември 17, 2014, 16:27:19 »

За съветите съм съгласна Grin Прав беше, Ники, като ми каза да не се занимавам с Гап Smiley Ще те слушам повече.  Grin

 от 5 ери не ме слушаш  Wink та сега ли ще ме чуеш.
Активен

neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #493 -: Декември 17, 2014, 16:27:29 »

това ти е най големия проблем че слушаш съюза Sad а уж си лидер

Е как да не ги слушам, аз съм демократичен лидер, а не тиранин Grin
Плюс това винаги съм се съобразявала с тях и мисля че така е правилно.. не знам, такъв Лидер съм, лошо или не - така ми харесва и така ми е по-приятно да играя.
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #494 -: Декември 17, 2014, 16:29:03 »

Е как да не ги слушам, аз съм демократичен лидер, а не тиранин Grin
Плюс това винаги съм се съобразявала с тях и мисля че така е правилно.. не знам, такъв Лидер съм, лошо или не - така ми харесва и така ми е по-приятно да играя.
ти самата знаеш от това слушане колко си загубила да не ти припомням Smiley
Активен

Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!