Imperia Online България  
Април 16, 2024, 10:42:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178971 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #465 -: Декември 17, 2014, 14:41:07 »

Така за да ви спестя чуденето .... Токсик с 3 замъка бяха дигнали на 60% влияние имат уговорка другите да не вдигат храма и 15 часа преди края на реалма KnightsOfHonor вдигат храма и спират часовника като не си спазват обещанието което са дали на Нели да не дигат храма и ерата да си свърши Smiley  виждайки че с 1 замък ще са 4 ти те дигат храма да изпреварят Honour  и IMPERIA_MASTERS е да ама не ... прецакаха токсик и сега токсик събориха 10 и 9 ка на KnightsOfHonor снощи очаквах да им вземат замъка ама не са успели сигурно днес ще пробват пак Smiley  Като цяло Токсик са най-заслужилите злато в тази ера Smiley
ПС: Абе лазо аз очаквах и вие да се пробвате за замък....
Това го знам бре,нали играя там.Ако знаех че има договорки,щях да модирам.Какви са тези договорки,цяла ера да играеш и някой предварително да разпределя местата и да ти казва'ти дигаш,ти спираш,ти ще взимаш,ти няма да взимаш.Който и да е,от който и съюз да е.Баси простотиите.Че накрая и пишеш ,че някой е най-заслужил,а видиш ли,то всичко било уговорено.Тъпня.Др ера ако играя,ще си се блъскам без съюз тогава Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #466 -: Декември 17, 2014, 14:48:27 »

Каталунец недей така право куме в очи бе Grin
Ще вземе някой да се засегне  Wink
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #467 -: Декември 17, 2014, 14:50:14 »

Каталунец недей така право куме в очи бе Grin
Ще вземе някой да се засегне  Wink

Ам мисля,че ме знаеш и знаеш че не ме вълнува особено мнението на другите а който не е доволен да ме обори в играта  Tongue Tongue Tongue  
и ти знаеш че това което написах е така  Wink
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #468 -: Декември 17, 2014, 14:57:30 »

Така е на истина.И за мен Токсик си заслужават златото тази ера.А кой крив кой прав всеки си преценява за него.
Сряда е а ми е някакво петъчно такова  [:-}
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #469 -: Декември 17, 2014, 15:01:32 »

Ми да идва онзи човек,дето само той е ходил в казарма и да дава менюто за довечера,че ще затворят хоремага и нема има време за купуване на  3 грама люспи от сомалийски орех и сок от камбоджанска лиана-чист-25 грама Grin


https://www.youtube.com/watch?v=zZxvYy5-ekI   само за ходилите в казарма Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #470 -: Декември 17, 2014, 15:21:50 »

 Grin Дообре, минахме 177, бг18, Клас Боец, захранван с цвекло, сьомга и житни кълнове. Мога да ви кажа страхотна рецепта за хумус, ако се наложи, но в казармата не искам да влизам  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #471 -: Декември 17, 2014, 15:29:34 »

Въпроса беше, че Гап иска медал. Казах му че ако можем да бием Империя Мастърс в още един замък, могат да си получат така желаната картинка в профила. Не успяхме да вземем друг замък от Империя Мастърс, все пак както всички виждат хората си имат армия и то достатъчно че да си опазят 2 замъка... Това автоматично означава че Рицарите с 1 замък няма как да бият Хонор и Империя Мастърс, които са с по 2... както каза един от рицарите "проста аритметика". На Гап му казах, че не ме интересува замъка им, стига да не пречат. След като опитахме със Западния замък и не се получи, писах на Гап. Ще си позволя да покажа част от разговора, защото за мен наистина това което се случва е агония и не ми се занимава изобщо с тази ера. Освен това Гап адски много ме разочарова с действията си.
http://prntscr.com/5ht6z0
И така, започва броене, всичко точно, остават по малко от 15 часа до края, ставам сутринта и гледам, броенето спряно. Тук няма да цитирам разговора с Гап, не съм фенка на такива неща, но общо взето, след като си събраха 6М армия, получиха увереност че те трябва да се борят за трето място и ми написаха "дали 4ти или 14 няма значение".
Интересно ми е защо това го решиха, след като 90% от съюза им си дари армията, а не когато видяха, че няма да се получи техния номер.
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 15:32:07 от neelka » Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #472 -: Декември 17, 2014, 15:34:28 »

Иди  до казармата да се рефрешнеш че си се омотал пак Grin

Никога не съм играл Lineage 2  но сме те гледали как играеш достатъчно много време.Света не се върти около тебе човече Smiley
В момента в който спре да те приема на сериозно човек си изключително забавна личност!Винаги си бил малко като ударен с дъска по главата но както казах караш хората около теб искрено да се забавляват  Grin
Зарежи Lineage 2.Това е форум за хора играещи ИО. А в ИО ти даже и за статист не ставаш Smiley
БЛА БЛА ЧЕСТ, ДОСТОЙНСТВО, ДОБЛЕСТ БЛА БЛА БЛА Grin
Кажи сега за броколито и за сока от магданоз на тая тема поне си капацитет Grin

П.С. Нелке всички знаем че силата на Гап е в приказките.Просто ги изтрийте от картата.Те друго не заслужават.Хайде свършвайте с тая ера че много ни се играе *freak*
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #473 -: Декември 17, 2014, 15:38:42 »


П.С. Нелке всички знаем че силата на Гап е в приказките.Просто ги изтрийте от картата.Те друго не заслужават.Хайде свършвайте с тая ера че много ни се играе *freak*

Знам, Лазо. На вас ви се играе, на нас изобщо... Имах желание вече всичко да е приключило и да си играя в друг свят. За жалост всичко се прецака. Предупредиха ме 100 човека за Гап, но аз не.. "Гап го знаем от 4 ери, той е точен" ...
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #474 -: Декември 17, 2014, 15:52:53 »

Знам, Лазо. На вас ви се играе, на нас изобщо... Имах желание вече всичко да е приключило и да си играя в друг свят. За жалост всичко се прецака. Предупредиха ме 100 човека за Гап, но аз не.. "Гап го знаем от 4 ери, той е точен" ...

Да слушаш другият път батковците кво говоря Нели Grin
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #475 -: Декември 17, 2014, 15:56:58 »

Язък, че спамим в 177, ама като ви гледам какво ви е шарено класирането в бг18 не разбирам за какво се оплаквате, че ерата била скучна?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #476 -: Декември 17, 2014, 15:59:31 »

Да слушаш другият път батковците кво говоря Нели Grin

Ще видим  Grin  Tongue

Язък, че спамим в 177, ама като ви гледам какво ви е шарено класирането в бг18 не разбирам за какво се оплаквате, че ерата била скучна?

Скучна си беше и за жалост още е  Cry
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #477 -: Декември 17, 2014, 16:00:26 »

Ще видим  Grin  Tongue

Скучна си беше и за жалост още е  Cry
Ами, ако така играете - където и да отидете все ще ви е скучно  *pardon*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #478 -: Декември 17, 2014, 16:02:10 »

Язък, че спамим в 177, ама като ви гледам какво ви е шарено класирането в бг18 не разбирам за какво се оплаквате, че ерата била скучна?
Това е обща тема на Киип калм Токсик Креаторс абе с една дума 3 те големи и добри бг отбора в ИО  Wink ние тази тема я обърнахме на тема общи приказки не че има нещо лошо де ...  Tongue Нели изпита чувството какво е да ти обещаят нещо и да не го изпълнят .... нейна грешка вярвам че ще се поучи от това преди няколко поста лазо или някой др каза ако някой може да те прецака ще го направи и съм напълно съгласен Smiley ерата найстина е скучна .... Токсик и Креаторс са съюзите който знаят как се играе Smiley другите само присъстват в ерата Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #479 -: Декември 17, 2014, 16:10:13 »

Това е обща тема на Киип калм Токсик Креаторс абе с една дума 3 те големи и добри бг отбора в ИО  Wink ние тази тема я обърнахме на тема общи приказки не че има нещо лошо де ...  Tongue Нели изпита чувството какво е да ти обещаят нещо и да не го изпълнят .... нейна грешка вярвам че ще се поучи от това преди няколко поста лазо или някой др каза ако някой може да те прецака ще го направи и съм напълно съгласен Smiley ерата найстина е скучна .... Токсик и Креаторс са съюзите който знаят как се играе Smiley другите само присъстват в ерата Smiley
Да те питам - това ли ви е титулярния лидер на Кийп, който води съюза в бг18?  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!