Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:43:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178740 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #450 -: Декември 14, 2014, 17:10:40 »

Съжалявам, че се намесвам във темата, но някой може ли да ми даде линк за 177 или 93 свят?  Smiley
То 177 е версия 5 или 6?

Версия 6, е свят 177. Рестартиран е на: 24.11.2014
Ето линк: http://www96.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/register.php?realm=177&ipid=3832703&c=85be1bb3ef2c65339bee8e09e69eccea

Свят 93, е на версия 5 и още не е рестартиран. Предполагам утре ще бъде Smiley
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #451 -: Декември 15, 2014, 13:53:57 »

Гледай какво става човечееееееее :

http://prntscr.com/5h18v7  - БГ 18 - До къде я докараха някой хора ... това е когато не знаеш какво правиш и наливаш пари  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Няма да забравя, че Лазо води една ера в бг18 дълго време, че не му стигаше влияние Smiley Бях му писал, кога ще свършва ерата, че хората напираха за български свят с тази скорост  Wink

Впрочем, Иранецът е на 3-о място. Добре се справя, но не качва нето като на световното --> http://prntscr.com/5h1jhb  Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #452 -: Декември 15, 2014, 22:45:37 »

Часовникът им спря.Водеха с 62%. Умишлено други съюзи не вдигат влияние,но без битка с три замъка-как да стане Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #453 -: Декември 16, 2014, 14:54:13 »

Часовника им го спряха Smiley
Защото все още вярват на мъжка дума и обещания....
Уважение всекиму доверие никому!
Бий за да те уважават.И да не те уважават пак бий !
Гап видя че няма да е трети а четвърти и директно наруши уговорката която бяха направили всички.От това не печели никой просто ерата се удължава излишно е така за тоя дето духа.
От скромния ми опит с ИО мога да споделя едно много важно нещо.Може ли някой да те прецака те прецаква ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Не знам защо е така но е доказана истина.На 100% можеш да вярваш само на хората от собствения ти съюз.И то ако все пак има нещо като подбор при сформирането на съюза...
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #454 -: Декември 16, 2014, 14:58:33 »

Факт е, че е така. Няма ли подбор, много неща може да се очакват от "съюза". Smiley
Доверие на никой не може да се има и това съм си го казал от много ери насам, та и доказал.
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #455 -: Декември 16, 2014, 14:59:39 »

Часовника им го спряха Smiley
Защото все още вярват на мъжка дума и обещания....
Уважение всекиму доверие никому!
Бий за да те уважават.И да не те уважават пак бий !
Гап видя че няма да е трети а четвърти и директно наруши уговорката която бяха направили всички.От това не печели никой просто ерата се удължава излишно е така за тоя дето духа.
От скромния ми опит с ИО мога да споделя едно много важно нещо.Може ли някой да те прецака те прецаква ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Не знам защо е така но е доказана истина.На 100% можеш да вярваш само на хората от собствения ти съюз.И то ако все пак има нещо като подбор при сформирането на съюза...

Пу пу тука съм на 99.99% съгласен с теб Smiley  Smiley 
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #456 -: Декември 17, 2014, 13:03:35 »

Часовника им го спряха Smiley
Защото все още вярват на мъжка дума и обещания....
Уважение всекиму доверие никому!
Бий за да те уважават.И да не те уважават пак бий !
Гап видя че няма да е трети а четвърти и директно наруши уговорката която бяха направили всички.От това не печели никой просто ерата се удължава излишно е така за тоя дето духа.
От скромния ми опит с ИО мога да споделя едно много важно нещо.Може ли някой да те прецака те прецаква ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Не знам защо е така но е доказана истина.На 100% можеш да вярваш само на хората от собствения ти съюз.И то ако все пак има нещо като подбор при сформирането на съюза...

Нямам идея какви договорк е имало,по принцип седя настрана от такива неща.Просто коментирах факт.Какво,защо и как стана ми е пълна мъгла.Ако искаш,кажи какво е имало,да се знае и да остане тук.Винаги после можеш да се върнеш,да прочетеш и да разбереш така,кой какво и защо е направил Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #457 -: Декември 17, 2014, 13:08:33 »

....блаблаблаблаблабла....

Довечера ще има ли броколи и колко?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #458 -: Декември 17, 2014, 13:49:32 »

Юрий от както разбрах кой си ми е изключително забавно да те чета Grin

Нагледал съм се как играеш Lineaage 2  на международно ниво  Wink
Малко сме се смели на твой гръб трябвало е повече !
Имаш поздрави от Мишо ,Ачо и Боби.


HSinclair попитай Гап защо вдигна храма след като оставаха 8 часа до края на ерата ? Нека той да ти отговори за да не стават интриги Smiley
Пък аз после ще ти покажа уговорката която е била направена.Просто искаме тая скучна ера да свърши за да може да започне новата преди празниците.Това което става в момента в БГ18 е някаква безмислена агония с предизвестен край...
« Последна редакция: Декември 17, 2014, 14:05:05 от lazo313 » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #459 -: Декември 17, 2014, 14:02:21 »

Юрий от както разбрах кой си ми е изключително забавно да те чета Grin

Нагледал съм се как играеш Lineaage 2  на международно ниво  Wink
Малко сме се смели на твой гръб трябвало е повече !
Имаш поздрави от Мишо ,Ачо и Боби.

Недей, ще го откажеш, а го ползвахме за безплатен диетолог  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #460 -: Декември 17, 2014, 14:13:40 »




HSinclair попитай Гап защо вдигна храма след като оставаха 8 часа до края на ерата ? Нека той да ти отговори за да не стават интриги Smiley
Пък аз после ще ти покажа уговорката която е била направена.Просто искаме тая скучна ера да свърши за да може да започне новата преди празниците.Това което става в момента в БГ18 е някаква безмислена агония с предизвестен край...

Питам те,защото аз държах този храм да се вдига постоянно.Влизам рядко там и само това пишех-за храма.Наистина не знам за доворките ви,но в един момент се появи обявление,че храма се спира.Спрях и да пиша.Наистина ,последния ден храма се вдигна изведнъж до макс.Като ти казвам ,че ми е било мъгла,ти изобщо не я разсея. Wink Питам теб-кажи.Ще питам и него.Относно дължината на ерата-защо не я задържите,да почне след празниците-така и мен ме устройва Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #461 -: Декември 17, 2014, 14:19:56 »

Ами аз не съм страна в случая а само потърпевш.Не искам да се забърквам по надълбоко и без това достатъчно кал се сипе в момента.
Докато ние тук си говорим сравнително нормално има поне 5 човека който се псуват на високо ниво Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #462 -: Декември 17, 2014, 14:29:09 »

Ти пък сега.Ние нисо ниво ли сме? Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #463 -: Декември 17, 2014, 14:31:01 »

Докато не почне другата ера да Smiley
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #464 -: Декември 17, 2014, 14:37:16 »

Така за да ви спестя чуденето .... Токсик с 3 замъка бяха дигнали на 60% влияние имат уговорка другите да не вдигат храма и 15 часа преди края на реалма KnightsOfHonor вдигат храма и спират часовника като не си спазват обещанието което са дали на Нели да не дигат храма и ерата да си свърши Smiley  виждайки че с 1 замък ще са 4 ти те дигат храма да изпреварят Honour  и IMPERIA_MASTERS е да ама не ... прецакаха токсик и сега токсик събориха 10 и 9 ка на KnightsOfHonor снощи очаквах да им вземат замъка ама не са успели сигурно днес ще пробват пак Smiley  Като цяло Токсик са най-заслужилите злато в тази ера Smiley
ПС: Абе лазо аз очаквах и вие да се пробвате за замък....
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!