Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:21:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178730 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #375 -: Ноември 27, 2014, 05:22:38 »

говори си не ни пречиш а що се отнася до ио аз съм се адаптирал доколкото мога с новостите и не ми пречат и не бълнувам за миналите ако било това ако било онова и не играя за военни точки нито за медал от битка за разлика от вас аз играх за да вземем златния медал като отбор с вас или без вас . а вие се побъркахте и продължавате да играете на "НИЕ "затова нестигате до никаде -сбъркахте там че трябва да ни учите наи вече какички и батковци .надали има нещо което да незнам и бяхте толкова предвидими очаквах много повече от вас https://www.youtube.com/watch?v=o6DACqW9J5w
« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 06:24:04 от милен » Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #376 -: Ноември 27, 2014, 08:06:13 »

Свършихте  вече  с простотията   ,браво!Девил  няма  никога и по   никакъв повод да се разпадне  както и   не се е разпаднал   до сега  ,има житейски  правила ,които   вие  дори  нямате  на  идея какви   са  .
Девил   не е играл само с името  Девил ,но  с Каел и   Елегия  играем   от 5 г близо   заедно  и  винаги  сме били  в топ  10 по военни  и тогава когато  имаше  6 часов  задължителен  оф . Никой  от вас тук писарите освен може би  каталунеца не го( помни извинявам  се  ако още някой  го знае  не познавам всички тук ).
Сега, ако вземеш и ти , Ноелия, да учиш хората на житейски правила - тури му пепел на всичко!  Grin
И второ - не само, че някои хора сме играли когато имаше 6 - часов задължителе блок и нямаше сандъци, ами сме били лидери на съюзи, които са печелили ери. Били сме и първи по нетни, и първи по военни. Но ти тия неща няма как да ги знаеш - прекалено си заслепена от манията си за величие и комплекарската си самовлюбеност. МОРАЛ, ДОБЛЕСТ, ЧЕСТ - ей тия думички започни да си повтаряш. Дано пък ги разбереш какво означават... Wink
« Последна редакция: Ноември 27, 2014, 08:08:35 от Klute_1 » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #377 -: Ноември 27, 2014, 19:52:27 »


 ЧЕСТ , МОРАЛ  ДОСТОЙНСТВО , ВОЛЯ , ОТДАДЕНОСТ , ЖЕРТВОГОТОВНОСТ  ... това е
Браво,имаме участник от битката за Сталинград.

Ти си моят герой

https://www.youtube.com/watch?v=sailmeWkm_A
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #378 -: Ноември 27, 2014, 20:00:48 »

Мачкааааай !!

https://www.youtube.com/watch?v=SBCex7fqUf8


 *HUNTER*

Жоре, за бъга да кажеш нещо ?  Grin Може и след ЛЕ да е  Grin Wink
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #379 -: Ноември 27, 2014, 20:20:05 »

Мани бъга,скоро няма сменят времето Grin Кажи събра ли Алианса.Виж и Лидера от Световното е ''безработен'' вече и чака твоята оферта Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #380 -: Ноември 27, 2014, 20:25:57 »

Турчина се е покрил и това е... изпотих се да го търся. Без него, не става. Само там виждам вариант.
Хърватите, са лекета. Те си играят с Бразилия и не им дреме. Дупедавци са.
Иранеца, ако има 1 седмица, ще завладее вселената, ебати консуматора е тоя тип, честно Smiley

В крайна сметка ще направим нещо. Wink
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #381 -: Ноември 27, 2014, 20:38:21 »

Дано Марто.Желая успех.Да си имате едно на ум за следващите квалификации,защото мн добри играчи не участват.Ти знаеш защо.
Виж началството да разбере,че мн приходи-повече данъци Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #382 -: Ноември 27, 2014, 20:40:42 »

Пич сигурно е много кофти да седиш от страни и да те няма никъде в играта ? Толкова ли те е отвратила женати , че се ровиш в чуждите теми и се изпускаш ?
Къш бе синигер.Пубертетските лафове на пейката пред блока.
Темата е чужда за неориентирана пеперуда като теб.На мен ми е любима-питам си за бъгове.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #383 -: Ноември 27, 2014, 20:55:20 »

Не мога.Би ли ми обяснил как става,че почват мачовете.Добро момче си ти,помагаш на хората в беда.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #384 -: Ноември 27, 2014, 21:00:37 »

Днес Вечеряме :

250 гр. пилешко филе от гърди
Салата от Домати + краставица + спанак + маруля + авокадо и подправки
100 гр .Сирене Бри + 200 гр Кисело мляко ( препоръчвам ви ПРОБИОТИКА на БОР-ЧВОР )
Десерт 1 С.Л МЕД .

Бон Апети

Юрий, да ти отворя ли 1 кулинарна тема във форума ?  Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #385 -: Ноември 27, 2014, 21:08:45 »

Марто,като с регнеш ,не забравяй да вземеш Бон Атети с теб и кажи къде сте Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #386 -: Ноември 27, 2014, 21:10:18 »

С това здравословно хранене, ще ми умрат паладините ...  Grin
Активен

милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #387 -: Ноември 28, 2014, 09:30:42 »

И  още   нещо да добавя  в  свят 18,питайте великите диамантени  босове кой    им взе реалма  ?....Аква ,аз  помагах от части   и каталунеца.Свят  191   аква  -каталунеца   Свят 191  Румънеца ........Кога  тези велики  мислители   са  виждали замък  и съюзна аримя   та  говорите тук като някви  бабички  .Некадърници  това  са   те  .Некадърници  ама с диманти ....  това прави ли   ги добри играчи?Huh??.Ние които  сме обслужващия  персонал  не търсим  признание  ,но поне нека   се сетят  ,кой  са  всъщност и да си затворят малко  плювалниците  
свят 191 румънеца и аз каталунеца беше на работа и зает с организацията на 177 питай го даже се поскарахме   Wink свят 177 аз и ицо взехме замъче когато вие искахте да освободим всички и да нямаме нито 1 .накрая доидохте вие с ултиматом "не пипаите съюзната армия ние ще се оправяме " и се оправяхте с помоща на ицо взехте централен много много лесно след като тои им намали армията на половина дори и като се разби в тях след това пак с него заедно взехте централен . унгарците се предадоха сами . след което ноелия се самозабрави тъкмо беше утихнало първото и изказване по наш адрес " некадърници и дрислйовци" и го натърти отново  и отново и оттам нямаше кои да я защити след като радо и отвърна освен девил .........сърди се на себе си накрая и радо ви засече щот по твои думи "не може" ицо също ви засече ,жоро ви доподложи а този дето е некадърник бях аз моите закъсняха  с 2 сек радваите се 1 атака нямаше да победите Smiley
« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 10:43:50 от милен » Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #388 -: Ноември 28, 2014, 10:30:44 »

Изтъкваш съвсем незначителни подробности, Милене. То цялата работа е да наредиш войската, пък откъде се е взела и кой я изхранва, това няма никакво значение. Изисква се истински талант и ракетно инжинерство да можеш да сметнеш битка в империя онлайн, нищо че хората са ти дали калкулатор. Така де, симулатор.
Стига с иронията, това е рядко нагла и досадна личност, не знам как не я изгонихте по-рано, когато нападна Ицо в чата. Още тогава за малко да се сдъфчем с нея, ама нали гледахме да пазим добри отношения, казах и само да си мери приказките и да не говори така на лидера си.
Активен

-Naughtyred
Retired.
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #389 -: Ноември 28, 2014, 10:50:37 »

Изтъкваш съвсем незначителни подробности, Милене. То цялата работа е да наредиш войската, пък откъде се е взела и кой я изхранва, това няма никакво значение. Изисква се истински талант и ракетно инжинерство да можеш да сметнеш битка в империя онлайн, нищо че хората са ти дали калкулатор. Така де, симулатор.
Стига с иронията, това е рядко нагла и досадна личност, не знам как не я изгонихте по-рано, когато нападна Ицо в чата. Още тогава за малко да се сдъфчем с нея, ама нали гледахме да пазим добри отношения, казах и само да си мери приказките и да не говори така на лидера си.
поне някои да каже истината  и да не забравим думите и дето не търсела признание цитирам " напишете в обявления съюз девил се оправя с съюзната армия "
« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 11:09:11 от милен » Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!