Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:48:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178713 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #330 -: Ноември 25, 2014, 23:43:24 »

Факт пробвах да събера 3 бг съюза  ама не успях това е единствената ми грешка за която мн мн съжалявам...  Cry

Унгареца ме кара да играя при тях и то настоятелно, защото ми е купил и диаманти за 400 евро, днес ми показа фактурата  Grin  *crazy*. Влизал ли си да видиш кой се е пуснал ? Аз му викам, че до 2015-а няма да играя, той си знае неговото...  Grin


Марто събирай Бг алианс.Каталунеца не успя.

http://www.youtube.com/watch?v=ErCAOMi5EGM


Неща драми и проблеми. Smiley Много ми дойдоха в последните години. Smiley
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #331 -: Ноември 25, 2014, 23:46:01 »

Каталунец най големите бедствия винаги са облечени в добри идеи  *wall*
Не го пиша за да се дърляме ей Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #332 -: Ноември 25, 2014, 23:48:52 »

Марто,този дето пише тук и се прави на мъж на жени,нема ли го баннеш или да го докладвам,да видим колко форумни профила има..този сладък писател Grin
Ако го баннеш,ти обещавам да ти кажа 3 мача Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #333 -: Ноември 25, 2014, 23:49:12 »

Факт пробвах да събера 3 бг съюза  ама не успях това е единствената ми грешка за която мн мн съжалявам...  Cry
цяла ера ме псуват българи , как да стани това ?  Sad
Активен
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #334 -: Ноември 25, 2014, 23:52:44 »

Охо ... Девелче ко прайш ма п....л . Сега не те познавам и не ми пука ни мъж ли си ни жена ли си , ама мноооооого се изложихте . Питам те : Толкова ли не можахте на международно ниво да си преглътнете егото на " големи играчи " и  наистина да направим една честна игра ? Толкова ли бе ниско достойнството ви че след като видяхте ,че не може да надиграете КЕЕР , започнахте да събирате куцо и сакато , само и само да пречите на БГ съюз да е НОМЕР 1  ? И наистина ли  с тези последни дарителски атаки в замъкът им мислите че сте супер добри . Така ли и не разбрахте че замъците от Румънеца ги взехте благодарение на това че Чайника го претрепа и в 2-та му профила които имаха елит и които бяха готови за даряване . Нима толкова ви беше обзела злобата и завистта ? нима никой от вас не е чувал : БЕЗУМЕЦ Е ТОЗ КОЙТО ИСКА С ПРЪСТ СЛЪНЦЕТО ДА ЗАТЪМНИ (  под слънцето разбери КЕЕР )  *stop*
питах те кой си в играта , но като гледам си поредната безгласна буква Smiley
Активен
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #335 -: Ноември 25, 2014, 23:55:50 »

е така е Пичове като мен се чакат ... кат ми е скучно ... може да ти звънна , ама може и да не ти звънна ... сега седи чакай  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ти си като фен на лудогорец  *hahaha* само въртиш гъза когато ти изнася
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #336 -: Ноември 25, 2014, 23:56:07 »

hai едни ги псуваха други ги биха трети изобщо не си залужава да ги коментираме.Наздраве на всички и не обръщайте внимание на момчето има си психични отклонения  *cocktail*
Активен
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #337 -: Ноември 25, 2014, 23:56:15 »

ЗА поредният не разбрал One_man_zerg  ... Луда работа дискусия с не разбрали хора ... забавно е . [:-} [:-} [:-}
този дори не сам го виждал в ерата
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #338 -: Ноември 25, 2014, 23:56:29 »

цяла ера ме псуват българи , как да стани това ?  Sad
Мани мани ... Сори фил... не съм искал такава ера съвсем др идея имах като ви виках да играете с нас ....


eulsivex   брат спри се няма смисъл да се псуваме и нареждаме ерата свърши Smiley  

утре ще постна последно в този форум за тази година ... от мен лека ще гледам Барса и ще вечерям


ПС: Марто ако мачовете са стабилни ги драсни на лично  Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #339 -: Ноември 25, 2014, 23:56:50 »

Нещо по темата ще пишете ли още, че личните драми ми идват в повече ?  Smiley
Активен

hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #340 -: Ноември 25, 2014, 23:58:23 »


Ти къде се слагаш при битете бре .... ти си при МОДНИТЕ ДИЗАЙНЕРИ ....
той поне е играл в ерата , а ти не си ? къде се слагаш ?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #341 -: Ноември 26, 2014, 00:05:51 »

Тебе ти познавам почерка бе ончо.След една друга ера,пак така се пенеше и после избега модирайки,а сипеше големи заплахи.Чудя се кое е по-голям мазохизъм:Да те чета,или да гледам напъните на Ман Сити.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #342 -: Ноември 26, 2014, 00:07:12 »

Темата не е дали си ме виждал или не ... темата е защо сте предатели ? какво ви пречи да кажете - ИЗВИНЯВАМЕ СЕ !!!
на никой не дължа извинение , играех за кеф  и исках да бия всички в ерата.мойте хора знаеха кеепа и затова имаше федерация.
кеепа за първи път ги виждам и даже няма смисъл да ги коментирам.ако нямаше федка щях да ги млата 24/7 този отговор стига ли ти?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #343 -: Ноември 26, 2014, 00:13:07 »

Тоя след всяка ера иска извинения. ИЗВИНИСЕБЕ Grin Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
hai
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #344 -: Ноември 26, 2014, 00:13:24 »

Това ли измисли дребнавото ти същество ? Мен има кой да ме помни . Всички дето ме помнят не са БГ та , защото не съм се излагал като последната кифла да се дърлям с БГ та . И вижте колко сте смешни .... какво е общото между Креаторс и Девил.... че и 2 та съюза ги биха Кеер .... Е тази злоба ще ви събере за в бъдеще да играете заедно срещу Кеер . Защото както казах сте завистливи и дребни хорица . Лазо като го помнят с какво го помнят , че раздава медали като за световно , че стана генерал с натрупани загуби в нападение. Пфу по добре да не ме помнят като донор и каса . Мерси . Но по важно е теб с какво ще те помнят . С предателството ? С брате убийството ? С низостта и с подлостта ? Със завистта ?  С какво ... кажи ми ? Никой няма да те помни с битките ти и медалите ти . Но това което сега ти го казвам ще ви тежи като клеймо и новото поколение играчи ще го научат именно от хора като мен . Запомни го тук и сега .  ЗАРАДИ ПРЕДАТЕЛСТВОТО КОЕТО НАПРАВИХТЕ ЛИЧНО АЗ ЩЕ ВИ ПРЕСЛЕДВАМ ПО ФОРУМИТЕ И ЩЕ КАЗВАМ НА ВСЕКИ КОЛКО СТЕ ПОДЛИ И ПРОДАЖНИ . КОЛКО СТЕ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ И ЧЕ ТОВА КОЕТО СЕ ГОВОРИ ОТ БГ 17 Е ИСТИНА ЗА ВАС . Това ще е така докато не кажете едно - ИЗВИНЯВАМЕ се за ГЛУПОСТТА .
не знам кой не е бил, със сигорност не е кеепа. те затова за 4 дни имаха 3-4 капитулации и 2-3 мода  *hahaha* реалма да си го държат
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!