Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:07:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178752 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #285 -: Ноември 25, 2014, 04:53:15 »

Милене аз съм от CREATORS това което пишеш е за DEVIL_BG Smiley
Каталунеца така го е написал в "резюмето" на ерата че съм ти казал мижитурка...
Толкоз помия се изля мисля че  време да спрем.
На истина човек ерата свърши стига толкова а ?
да те цитира дословно ли няма как ,това го имам аз черно на бяло тои само го е чел когато си го писал ,но не е много далеч от истината сега аз го коригирам така става ли?
Активен
SUZANA
Редник
*

Karma: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #286 -: Ноември 25, 2014, 11:10:15 »

Гледам и не вярвам на очите си.Чета .чета и все повече не ми се чете.Някой ще каже-ти пък коя си-и може би с право.казвам може би.Да аз нямам и една частичка от вашите велики умения.постижения.битки.медали и т.н.Мен никой не ме знае защото играя за 1-ва ера/макар че съм ви гледала повечето/няколко ери назад.както и да е.та едва ли ще има значение за вас какво казвам.но аз драги ми смели воини .аз имам ентусиазъм който вие вече нямате.имам воля и хъс за играта .която на вас вече май ви е противна.Защо така се получава-нещо .което е за забавление е станало за огорчение.имам и чест да не обиждам тези които са ми несимпатични :)те сами си се гризат-някой дойде и ме събори просто така-но аз станах и се изправих-и се гордея с това. И да не се чудите аз съм -LOCKDOWN1-може би никоя за вас Wink/генерал с диаманти за 40 лв/.но както казах имам ентусиазъм който ви е избягал.На чест и воинство ме научи Eulsivex-моите безкрайни уважения.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #287 -: Ноември 25, 2014, 12:06:23 »

Спрете малко -успокойте се !
Не сме в парламента, за да се нервирате толкова. Smiley
Smiley
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #288 -: Ноември 25, 2014, 12:08:00 »

Радвам се,че все още има хора,които играят ИО с ентусиазъм и хъс. Но предвид факта,че ти е първа ера,е напълно обяснимо. И аз,и всички останали сме започнали така-с желание,с кеф...е...диамантите,чекърите,бъговете убиха всичко това и остана навикът. Общуването с малкото хора,които са приятели. Дано не съм лош пророк /ама съм/и запазиш ентусиазма и вярата си още мн ери  Smiley
Каталунец,стига де...ти с името на Лазо лягаш,с името му ставаш...ще рече човек,че нещо...м? Човекът си каза,че не желае повече безсмислени спорове,ама ти да ръфнеш за добро утро  Smiley
Бе мислех да не пиша повече тук ама ... може ли да видя къде съм го споменал тази сутрин ? покажи ми и ще се извиня Wink 

ПС: ама да не се скатаеш покажи къде тази сутрин съм говорил нещо за него или някой друг  *rose*
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #289 -: Ноември 25, 2014, 12:16:48 »

Ми...е го е Smiley И аз и скатаване? Нееее...никогиш Grin
Ти май снощи си пиела със Мартин.... не правиш разлика между   eulsivex    и kataluneca89  *hahaha*
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #290 -: Ноември 25, 2014, 12:20:33 »

Хаха...мн съм зле,верно Grin Извинявай,очите ми изневериха нещо.
П.П. Пия само на кръчма,а там ИО и форум няма Wink
Извинението е прието  *rose* *beer*
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #291 -: Ноември 25, 2014, 12:25:17 »

Бе мислех да не пиша повече тук ама ... може ли да видя къде съм го споменал тази сутрин ? покажи ми и ще се извиня Wink 

ПС: ама да не се скатаеш покажи къде тази сутрин съм говорил нещо за него или някой друг  *rose*

Ти ли няма да пишеш Grin Grin Grin паисий хилендарски се обърна в гроба човека
Активен

creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #292 -: Ноември 25, 2014, 14:35:34 »

Така, и мен ме накарахте да пиша. Аз за разлика от всичките величия тук съм посредствен играч, играх в една посредствена ера и спечелих един посредствен медал. Няма как да вечерям с вас, защото вие, докато похапвахте, аз пълзях и събирах трохите ви под масата. Е пак си е вид нахранване де Smiley Имах един посредствен акаунт - ама само един. Харчех едни посредствени пари, за едни посредствени диаманти, за посредствения си съюз, който спечели посредствената си ера. И не съм разбил нито една парола през посредствения си живот. И искам да ви кажа на вас великите, че без посредствени играчи като мен, просто нямате игра, дори и посредствена.  Уважавам хората от Креаторс. За мен сте добри играчи. Уважавам и хората от Девил. Не ви познавам толкова добре, но мисля, че сте нормални. Имайте в предвид, че тази игра е само малка част от света, който ни заобикаля. Аз не бих участвал друг път в нещо толкова долно и срамно. Ще разцепя тиквения си медал на две. Половината е на Креаторс - за точната им игра, а другата на Девилс - за всеотдайността им към империята. Успех приятели и не ми се сърдете, все пак съм посредствен. Простено ми е.
 И най посредствено да ви кажа VENI VIDI VICI. Smiley


Чест и почитания, urtalana Smiley


PS:
Лично аз потдържах много добри контакти с Румънеца и да ви кажа честно най-много ме хвана срам като момчето ми писа .... Абе Креаторс и девил не са ли БГ ? И аз му викам да - и ? Ами това не сме го виждали да се бият сънародници , бие национални ери нямате ли ?  - Тогава да ви кажа - направо ми стана супер тъпо ..... Пичове съжалявам ама МНООООООГО се изложихме тази ера като нация . Това е . Затова се заяждам за да проумеете че няма смисъл кой какво е направил , след като ние като нация се излагаме като помияри .

:X
« Последна редакция: Ноември 25, 2014, 14:44:41 от creative6 » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #293 -: Ноември 25, 2014, 18:10:02 »

И Аз питам, защо българите сме гола вода в международен свят ? - малко е да се каже, че сме надменни, лицемери, интриганти и всякакви други. И все пак - това ли ни е удоволсвието ?

Не се засягайте, просто сме жалки до една степен, а от друга смешни, ако щете.
Толкова ли беше трудно да набием всички нации и да преглътнем достойнството си ?

Това са минимални неща. Сега на Световното е същия хаос. Няма обединение, айде - там играят от малко време, ама повечето се знаем от години.  

В крайна сметка, аз се ядосвам много. Явно трябва да приема, че българите не можем да се обединим в една кауза. Жалко.

/ Пиша от телефон, извинявам се за грешки,ако има такива/.

На добър час на всички.
С уважение:  Мартин
Активен

neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #294 -: Ноември 25, 2014, 19:16:14 »

Пак сумати страници сте изписали, таман ви изпрочета глупостите и гледам 12 страници с нови  Grin

И тъй като моето име и името на съюза ми беше споменато, ще си позволя да се защитя.
 eulsivex ти ли ще говориш за лицемерие и интригантство? имаше 2 профила в така прословутия свят БГ 18, с единия ми въртеше мили очички, заради пакта за ненападение, с другия ме нареждаше, преди да разбера, че и двата са твои. Това как се нарича? Ако смяташ да отричаш имах познат, с който се уважавахме в съюза ти, който ми е показвал какво си коментирал. Колкото до замъка ви, това беше един от най-лесно взетите замъци, а мисля че дори и 10ка бяхте пуснали и пак не успяхте да издържите. 2 часа така и не се появи командир на линия.
Това беше една от причините да махнем пакта. Другата, както каза Дарков беше, че бяхте слаби, дали ние или някой друг го беше взел, замъка ви щеше да падне. Решихме да сме ние.
Ако обичаш и не ме намесвай в споровете ви в тази тема, нито съюза ми, нито аз имахме нещо общо с цялата ера. Нито съм била някой от замесените съюзи, нито те мен. Кротко си биех бразилчета и всякакви индианчета покрай мен. Единственото ми действие свързано с тези съюзи, беше че си дарих армията някъде. И пак бях засипана с въпроси от 100 човека - защо. Не мисля че съм длъжна да давам обяснения на някой относно това което правя, но ще си кажа, защото смятам, че е свързано с първоначалния замисъл на темата. Армията ми беше смешна, с нищо нямаше да помогне и не помогна на който и да е съюз. За разлика от всички Вас, които се биете с нарисуваните войничета, във въображаемата реалност на ИО и после се псувате тук, уважавам хората които качествено са ме били, а това общо взето са били aquawater и Naughtyred. По тази причина, сама предложих да си даря армията там, колкото и жалка да беше тя.
От там нататък кой кого е бил, кой кого е псувал тази ера, на мен не ми влиза в работата. Сами сте си надробили кашата, като чета постовете тук, така че сърбайте си я сами и не намесвайте външни хора в споровете си.

П.П: Евала на urtalana който е един от малкото, които мислят трезво и пишат в тази тема.

Лека вечер и отивайте да вечеряте, че пак ще изтървете вечерята.  Wink
« Последна редакция: Ноември 25, 2014, 19:26:06 от neelka » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #295 -: Ноември 25, 2014, 20:27:24 »

да ти кажа само че жорометала на снимката е ронин Smiley
Знам и моя акаунт е на снимката.Карай-минало Smiley
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #296 -: Ноември 25, 2014, 20:32:18 »


Жена и бира Huh?? Мадам ти класа нямаш ли Huh? Поне да беше казала  МАРТИНИ . *BEACH*
Ти си бил много просто парче бе.Отдавна мислех да те захвана,но ще те оставя да се доказваш...пишейки.

....всички коментари са ти с ниво под нулата...

..развивай се мозАк....(научи се да пишеш)
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #297 -: Ноември 25, 2014, 20:58:23 »


Ами не помня аз да съм ти въртял очи .... Но след като е бил лесен защо не можахте да го превземете 2 дни и чак накрая кога Ми писна и ви го оставих се борихте цяла вечер .... Аз по некадърно Борене от това не вях виждал .... Прословутата ви некадърност и некомпетентност са известни на всички така че няма какво да говоря , а ето и ти сама доказваш че без интрига нищо не можеш .... Имала човек ? Кой ? Онази мижетурка ФСБ ? Той ли ти е човек . И за какво го държа при нас ? ЗА да ти докладва какво става , ама нали ние сме прости и не знаем какво е Скайп та .... Него го ползвахме , да ви казваме някой неща без да се усетите и така ни играхте по гайдата , докато не цункахте Лазко по Крачетата , та да ви остави на мира .... Виж Вие го показахте тук на международна сцена , Никаква идея , Никаква игра , Нищо ..... Половината от ВЕЛИКИТЕ в БГ18 - МОД . Другата Половина бягаха по перваза . Жалки и Злобни . Типични представители на Некадърната част от БГ - Обществото , Хора завиждащи и живеещи в страх .  На фона на вас девил изглеждаха супер як тим . Но истината е че лично според мен Състезанието за реалма беше Между Кеер и РО ... вас ви нямаше . А тук темата я заради подлостта .... Подлост чйто символ си именно ТИ и жалкият ти Токсик . Подлост която премина във Вените на Креаторс и която обзе и ДЕВИЛС . Защото аз не съм спечелил реалм , но съм завършил играта БЕЗ да съм в МОД и http://prntscr.com/5a1j6h - ето с това се гордея ... Спечелени битки в защита 14 загуби 89 ( ако изключим едни 10-15 броя че помагах за обучение на Велики хора ) и въпреки това не избягах в МОД . Бих се и се забавлявах истински . Ето за това Имам уважението на Максимус . Защото въпреки , че в края на ерата момчето беше осезаемо по-слаб от мен не го нападнах , защото не е правилно да нападаш някой ,  който видимо дава всичко от себе си . Защото е добре да си солидарен с хората . Но ти няма как да знаеш , защото ако го знаеше нямаше сама да си признаваш че 1-вата ти работа е да намериш доносник и интригант при опонентите си . Чакам с нетърпение да направят една ера и да ви видя без диаманти колко сте отворени  *cooking* *cooking* *cooking*

Успокой се малко  Grin аз акаунт във чужд съюз за 5 ери нито веднъж не съм вкарала. Това, че не си успял да сплотиш екипа си и те ми пращаха словоизлиянията по мой адрес от твоя страна, не е било по мое желание. Wink
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #298 -: Ноември 25, 2014, 21:04:39 »

БОЛЕН !!!!
Имал уважението на Максимус....ох не мога Grin Grin Grin Grin
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #299 -: Ноември 25, 2014, 21:09:17 »


ЗА не разбралите - Аз уважавам това сърцато момче , дали той мен - дреме ми на шлифера . А ти .... Къде се скри .... мрън-мрън ... разпраха ти шортите , наби чедъра и си обра шушулката .... Истенски Лидер - показа на половината си съюз как се игра тази игра - В МОД  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*    

А ти къде беше след като ти взехме замъка, че не помня? Grin Като ще връщаме времето назад... нещо се изгуби от картата като остана без замък Grin
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!