Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:13:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178711 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #225 -: Ноември 25, 2014, 01:13:25 »

Пич вземи се порови малко из нета и виж платените игри колко е таксата . Най-голям процент е 9,99 € или 19,99€ - да кажем че се пуска тестов свят . нека да се заложи сума 20 кинта = 100 диаманта + 1 на ден . това е . Изтича месеца не си платил = прас акаунта се заключва . плащаш = прас 100 диаманта и продължаваш . Ти си прави сметки - премиум ли ще пускаш за 1 месец премиума е 79 диаманта , армия ли ще правиш , ресурс ли ще събираш .... Или ще си на ваканция като 1912 и компания .... Така да видим , кой ще е този храбрец  , дето ще иде да си изпотроши армията и  след  това ще трябва да се крие като мишка за да не го разпорят . С вазелин или без вазелин Wink . Това ми е идеята . Плащаме всички и всички имаме равнопоставеност . След това ако искат могат да пуснат и платен с такса 200 лева и 1000 диаманта ...
Пич,ти откога играеш ИО,наясно ли си че тук направи ли се нещо-няма връщане Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #226 -: Ноември 25, 2014, 01:15:26 »

много ми е интересно някой от киип ще имали смелостта да каже  колко им струваше медала във всяка една ера  Wink със сигурност над 300к диаманта на ера и ако това са майстори аз ще спра да играя
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #227 -: Ноември 25, 2014, 01:16:37 »

Grin Grin Grin Grin не играе и.о само травиян
с кой играеш от старите
Активен

Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #228 -: Ноември 25, 2014, 01:17:06 »

Е поне си го призна че си шубе .... Крихте се зад федката и като целунахте дупето на господаря си се направихте на мъже . В частност никой не реве против вас . Токсик просто са си ИЗМЕК**И и такива ще си останат Smiley Smiley Smiley . Пълен смях до сълзи . А аз дали съм мезе или не .... Важното е че с 1 профил който беше непрекъснато под атаки от креаторс държах замък . Естествено и с много сърцата игра на хората от КИЛАС . А вие бяхте 5 -6 човека и се наложи да падате на колене пред господарите си Smiley . Олееее и след това големият срам ... надпреварата за реалма .... пълен смях .... Пословична некадърност и некомпетентност ... Пример за това как банда неарденталци гледат каменно колело .... само дето не подскачахте и не викахте - у-у-у-у-у-у-у-у-у .....  *freak* *freak* *freak* Аз толкова смях не бях се смял .... Това е всичко за Токсик ...повече нямам какво да кажа .... Некадърни , завистливи , интриганти и страхливи .

Креаторс искаха федка от нас, не обратно. Ние нямахме свада с креаторс, нито искахме златото и имаше кой друг да бием, а лазо е много приятен човек за разговор.
Браво, издържал си атаки, никой не го е правил преди. Но замакът падна.
Другото не го разбрах. Напиши го така че да се разбира('у-у-у-у-у-у-у-у-у .....  *freak* *freak* *freak*'). Само догатки и обиди, нищо съществено.
Същественото го казах, падна ви замакът, защото бяхте слаби. Ти каза че сме некадърни, но не каза защо.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #229 -: Ноември 25, 2014, 01:19:01 »

с кой играеш от старите
Капитана,на снимката сме в един съюз-Комекон Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #230 -: Ноември 25, 2014, 01:20:17 »

много ми е интересно някой от киип ще имали смелостта да каже  колко им струваше медала във всяка една ера  Wink със сигурност над 300к диаманта на ера и ако това са майстори аз ще спра да играя
3 милиона диаманти сме дали Wink преди няколко дена целия креаторс бяха писали че се отказват искам да видя това отказване Smiley
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #231 -: Ноември 25, 2014, 01:21:23 »

Капитана,на снимката сме в един съюз-Комекон Grin
кой капитан  борето ли
Активен

urtalana_
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #232 -: Ноември 25, 2014, 01:23:33 »

Така, и мен ме накарахте да пиша. Аз за разлика от всичките величия тук съм посредствен играч, играх в една посредствена ера и спечелих един посредствен медал. Няма как да вечерям с вас, защото вие, докато похапвахте, аз пълзях и събирах трохите ви под масата. Е пак си е вид нахранване де Smiley Имах един посредствен акаунт - ама само един. Харчех едни посредствени пари, за едни посредствени диаманти, за посредствения си съюз, който спечели посредствената си ера. И не съм разбил нито една парола през посредствения си живот. И искам да ви кажа на вас великите, че без посредствени играчи като мен, просто нямате игра, дори и посредствена.  Уважавам хората от Креаторс. За мен сте добри играчи. Уважавам и хората от Девил. Не ви познавам толкова добре, но мисля, че сте нормални. Имайте в предвид, че тази игра е само малка част от света, който ни заобикаля. Аз не бих участвал друг път в нещо толкова долно и срамно. Ще разцепя тиквения си медал на две. Половината е на Креаторс - за точната им игра, а другата на Девилс - за всеотдайността им към империята. Успех приятели и не ми се сърдете, все пак съм посредствен. Простено ми е.
 И най посредствено да ви кажа VENI VIDI VICI. Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #233 -: Ноември 25, 2014, 01:26:02 »

кой капитан  борето ли
Нееее.Даже се стреснахМартин като каза на Каталунеца Боре Smiley(не му знаех името)
КаптБлоод е на снимката бившия комеконец.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #234 -: Ноември 25, 2014, 01:26:07 »

3 милиона диаманти сме дали Wink преди няколко дена целия креаторс бяха писали че се отказват искам да видя това отказване Smiley

каталунец за мен като ветеран в тази игра това са платени медали. като вземете медал или място в класацията без диаманти тогава ще призная някой за добър. затова съм с 2ръце за платен свят без диаманти и тем подобни. плащаш веднъж да се регистрираш и всички са равни
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #235 -: Ноември 25, 2014, 01:28:31 »

Нееее.Даже се стреснахМартин като каза на Каталунеца Боре Smiley(не му знаех името)
 е на снимката бившия комеконец.

да борето е от варна но не е новобранец като каталунеца Smiley поздрави на КаптБлоод от venus Smiley
 

 и да вмъкна борето преди 5-6 год може и повече направи аларма при нападане
« Последна редакция: Ноември 25, 2014, 01:30:17 от mahimus » Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #236 -: Ноември 25, 2014, 01:28:59 »

каталунец за мен като ветеран в тази игра това са платени медали. като вземете медал или място в класацията без диаманти тогава ще призная някой за добър. затова съм с 2ръце за платен свят без диаманти и тем подобни. плащаш веднъж да се регистрираш и всички са равни
Покажи ми свят или съюз в който се печели ера без диаманти Smiley това колко диаманти са дали хората от съюза е тяхна работа аз не дъжа сметка на това кой какви пари налива Smiley
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #237 -: Ноември 25, 2014, 01:31:01 »

да борето е от варна но не е новобранец като каталунеца Smiley поздрави на КаптБлоод от venus Smiley
Да живеят великите играчи жалко само че забравяш че с този новобранец пазеше замък в бг 18 ера 1  Cry
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #238 -: Ноември 25, 2014, 01:34:43 »

Дедо Емо за тебе само респект *beer*
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #239 -: Ноември 25, 2014, 01:35:01 »

Да живеят великите играчи жалко само че забравяш че с този новобранец пазеше замък в бг 18 ера 1  Cry

да факт е и те имах за приятел но явно съм се излъгал.

има свят но никой не играе там. затова не се наричайте майстори а платци
Активен

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!