Imperia Online България  
Март 29, 2024, 04:44:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178776 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #210 -: Ноември 25, 2014, 00:14:52 »

Не си ли играл преди с Venust или нещо подобно?
Тои е
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #211 -: Ноември 25, 2014, 00:20:29 »

Ами заради това отношение няма как да ви уважавам в креаторс... не стига че ти дават отговор какво да правиш ами и се репчиш и правиш ами не става бе Ники не става ... Мартин е мн точен човек всичко което е казал го е изпълнил ... тои не работи в ИО чисто и просто е на Ти със доста работи тук и помага с каквото може и на играчите и на ИО прави по лесно връзката между нас играчите и Хората отговорни за ИО ... а това че ти не го оценяваш и се репчиш говори лошо за теб  Smiley

абе господин адвокат да ли не съм писал на супорта как мислиш щом отговарям така. знаеш ли колко съм посрещнал и изпратил от 2007 насам  все помагащи
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #212 -: Ноември 25, 2014, 00:24:32 »

абе господин адвокат да ли не съм писал на супорта как мислиш щом отговарям така. знаеш ли колко съм посрещнал и изпратил от 2007 насам  все помагащи
Мен защо не са ме Банвали ? по лесно е да не даваш поводи за бан  Wink
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #213 -: Ноември 25, 2014, 00:24:55 »

И понеже си взех своите 10 мин слава . ще си кажа мнението и искрено се надявам един ден да се видим с вас в един платен свят и тогава да видим кой кой е . Та " Какво стана че не вечеряхме " - за мен темата беше за това как българи предават българи , как завистта и двуличието управляват дребните ни страсти . Аз от опита който натрупах в тази игра ( не претендирам да е много играя я все пак от има няма 1 1/2 година ) Та за мен Няма по подли и интригантски съюзи от
1, Токсик - с тях се сблъсках в БГ 18 ера 2 и 3 . Завистливата и не до там платежоспособна лидерка  , която някак си , искаше с интриги , а не с игра да се домогне до медали на всяка цена . Това в крайна сметка костваше че вече няма Токсик .
2,Кретенорс - с тяхната малоумна игра и слабохарактерност се сблъсках в БГ18 ера 3 , това никога никой да не напада 1 в 1 и да се тупат в гърдите е тяхен патент . Което не може да се отрече че сте сплотени в атаките над някой , който е по-слаб от вас Smiley . Лидер който е толкова влюбен в се беси , че си повярва че е играч от световна класа и половината от световният си дебют изкара в мод . Което в крайна сметка коства съюзът му .
3,Девил - Предателите . Хората които предадоха Българи на чужденци , само и само да си угодят на злобата - Предполагам това ще им коства съюза .




И кое е общото между тези 3 съюза - КЕЕР_CALM - те мразиха , бориха се , интиганстваха , плюха и ритаха срещу тях , НО ако бяха чели поне малко приказки и гледали поне малко филми , щяха да знаят че - ДОБРОТО ВИНАГИ побеждава .

Аз никога не съм бил част от КЕЕР ( с изключение на 191 ) - винаги съм си правил собствен път , винаги съм вървял по неутъпкани пътеки . Но винаги , винаги ако съм могъл ( и те са имали нужда от това )  съм им помагал . Защото те са ПИЧОВЕ от КЛАСА . Ето защо част от тях винаги са ме приемали като част от КЕЕР и аз съм знаел , че вратата за там никога няма да е затворена .

ЗАТОВА - ТЕ СА КЕЕР_CALM  ДАЛИ ГИ ХАРЕСВАТЕ ИЛИ НЕ ТЕ ЩЕ СА НОМЕР 1 .  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* .


П.П.  А ТОВА ЧЕ СЕ РАЗПАДНАХА ПЪРВИТЕ 2 СЪЮЗА - СВЯТ 191 - ПИЯНИТЕ ВОЙНИЦИ - ВИЖТЕ ИМ ИМЕНАТА И ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ КЪДЕ СА СЕ ПОКРИЛИ МИШОЦИТЕ .  *BOSS* *BOSS* *BOSS* *BOSS*



диаманти пич диаманти ако го нямаше спонсора какво ли щеше да пишеш и аз съм бил част от киип
« Последна редакция: Ноември 25, 2014, 00:33:07 от mahimus » Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #214 -: Ноември 25, 2014, 00:26:47 »

Мен защо не са ме Банвали ? по лесно е да не даваш поводи за бан  Wink
щото си драскач и подмазвач а най вече новобранец
Активен

Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #215 -: Ноември 25, 2014, 00:40:48 »

1, Токсик - с тях се сблъсках в БГ 18 ера 2 и 3 . Завистливата и не до там платежоспособна лидерка  , която някак си , искаше с интриги , а не с игра да се домогне до медали на всяка цена . Това в крайна сметка костваше че вече няма Токсик .

Нелка, лазо и HJ са най-свестните хора които съм срещал в ИО.
Ера 3 нелка почти не игра, аз бях.
Вие от киллас бяхте за мезе. Моята цел беше кееп. Ама те бяха слабаци и разочарувание тогава в бг18. Ферми. Само урталана излъчваше сила на кееп.
Федката с вас беше временна. Вие бяхте слаби и загубихте. Стига си ревал. На всеки се случва.
Не знам какво е станало в ера 2.
От свят 177, мога да гарантирам че токсик са по-задружни от кееп. Може и да не са по-силни и по-диамантени, но са по-забавни и мога да разчитам на всеки, стига да му е по силите. На вас от кееп, не бих разчитал даже да съм там. Не знам кой ще влезе и ще ми разпусне армията... ще направи итрига с друг съюз... само ще ми досажда на играта.

Сега спри се с тоя токсик и нелка все ти е на устата... Даже на мен ми писна и ме накара да пиша. Дръж се културно...
« Последна редакция: Ноември 25, 2014, 00:42:28 от Darkov » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #216 -: Ноември 25, 2014, 00:42:29 »

http://prntscr.com/59rasc до всички новобранци в темата вземете прочетете малко архива вместо да ми се пените тука като воини


каталунеца да ви каже кой кое е
Може ли каталунеца или максимус да ми каже тук кой кой е моля
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #217 -: Ноември 25, 2014, 00:48:04 »

Може ли каталунеца или максимус да ми каже тук кой кой е моля
Махимус е Венуст  с него ник играеше преди сега е Махимус Smiley
на кратко се джафкаме 5,6 човека от Креаторс и аз от Киип
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #218 -: Ноември 25, 2014, 00:54:09 »


Ти имаш ли контакти на Йозови ... дай да ги намерим и да ги направим част от КЕЕР ... Мисля че ще се получи ЯКО ... Дори не ми го побира акъла ако се съберат . Урталан , Чайник , Сем.Йозови в един съюз  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*

Нямам контакт. Има разни слухове, дано да оздравее, ако са истина и ще се опитам да го вкарам в играта пак Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #219 -: Ноември 25, 2014, 00:57:08 »

Смешно ми е като ви чета предложенията за 20 лева и лимитирани диаманти.И КАК ДА СТАНЕ? Или админите пак да зареждат на който си поискат? :DСъбудете се моля.
Защо само на Кийп са дадени компенсации в диаманти?
Снимката на Максимус--тези играчи там играеха без диаманти(нямаше такива)и щяха да ви изядат с парцалите,всички биещи се в гърдите тук  Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #220 -: Ноември 25, 2014, 01:02:27 »

Смешно ми е като ви чета предложенията за 20 лева и лимитирани диаманти.И КАК ДА СТАНЕ? Или админите пак да зареждат на който си поискат? :DСъбудете се моля.
Защо само на Кийп са дадени компенсации в диаманти?
Снимката на Максимус--тези играчи там играеха без диаманти(нямаше такива)и щяха да ви изядат с парцалите,всички биещи се в гърдите тук  Wink
Мамалигата орева международния форума и му дадоха предимство Smiley така ние го видяхме това и го отразихме тук във форума , на съпорта и на международния форум Smiley в частност един от нас имаше посещение до централата на ИО Smiley и имахме 25к диаманти в хазната Smiley защо само ние ? това не мога да отговоря просто може би на другите не им е пукало и не са се ЗАНИМАВАЛИ  както нас... Smiley за снимката на махимус не мога да коментирам не съм играл версия 4 във версия 5 имам 3 ери Smiley  признавам не съм играл в онези времена и не мога да ги коментирам Smiley
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #221 -: Ноември 25, 2014, 01:03:38 »

Смешно ми е като ви чета предложенията за 20 лева и лимитирани диаманти.И КАК ДА СТАНЕ? Или админите пак да зареждат на който си поискат? :DСъбудете се моля.
Защо само на Кийп са дадени компенсации в диаманти?
Снимката на Максимус--тези играчи там играеха без диаманти(нямаше такива)и щяха да ви изядат с парцалите,всички биещи се в гърдите тук  Wink
аз все още поддържам с някой от тях контакти:) там настина беше майсторлък
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #222 -: Ноември 25, 2014, 01:07:19 »

Мамалигата орева международния форума и му дадоха предимство Smiley така ние го видяхме това и го отразихме тук във форума , на съпорта и на международния форум Smiley в частност един от нас имаше посещение до централата на ИО Smiley и имахме 25к диаманти в хазната Smiley защо само ние ? това не мога да отговоря просто може би на другите не им е пукало и не са се ЗАНИМАВАЛИ  както нас... Smiley за снимката на махимус не мога да коментирам не съм играл версия 4 във версия 5 имам 3 ери Smiley  признавам не съм играл в онези времена и не мога да ги коментирам Smiley

как защо само вие .ревете като....... моцииииииииииииииии, моциииииииииииииииии, моцииииииииииииииии
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #223 -: Ноември 25, 2014, 01:08:37 »

аз все още поддържам с някой от тях контакти:) там настина беше майсторлък
А аз и в момента играя с един от тях,както тогава,така и сега-от снимката Wink   Къде го Жорометъла Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #224 -: Ноември 25, 2014, 01:12:23 »

А аз и в момента играя с един от тях,както тогава,така и сега-от снимката Wink   Къде го Жорометъла Grin
Grin Grin Grin Grin не играе и.о само травиян
Активен

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!