Imperia Online България  
Април 17, 2024, 02:25:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178994 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #180 -: Ноември 24, 2014, 22:30:45 »

Марти,и на нас,статистите,ни е ясно,че темата беше доста изместена встрани от първоначалната си идея,но пък е страхотно забавление да я чете човек...като една друга трибуна,ама това е друга бира. Имах удоволствието да играя в Криейторс,в така оплювания и подценяван БГ18...много ги харесвам,симпатизирам им,познавам уменията на Макс като боец и на Лазо като лидер...и лично аз нямам нужда от снимки. Просто са готини. На теб-честит медал,знаеш,че каквото и да е имало...пак си ми на сърце Grin

Имат качества всички играчи -факт е, аз не го оспорвам. Smiley Лошото е, че българите не сме обединени и това се вижда и на Световното.
Нямах време за 177, камара народ ме гледаше  и кой какво правеше в моя акаунт, до ден днешен не знам. Аз отварях само и през 3 дни гонех станове Smiley

Да те питам -ти за бъга няма ли да ме питаш, че Жоро не подминава въпроса, където ме свари ? Grin Grin Grin
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #181 -: Ноември 24, 2014, 22:32:57 »

Момчета спрете моля ви.Стига сеир.Гледайте играта зарежете форума.
Бях го прочел някъде това "формата е временна класата е вечна"
След една седмица писанията тук няма да имат никакво значение...
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #182 -: Ноември 24, 2014, 22:33:11 »

Катлунец не му се връзвай на човека МОД .... той цяла ера изкара на плажа .... То не че половината Креатори не бях . Winda ми вика " ИСКАМ ДА ПОКАНЯ ВАНЯ ПРИ НАС  АКО ИСКА , НА ПУК НА ВСИЧКИ ЕЙ ТАКА ЗЛАТО С НАС ДА ВЗЕМЕ  , АМА ОНЗИ НЕ ИСКА ДА СЕ РАЗМОДИРА " . И Максим великия Генерал , а като го подгониха с един Подполковник се чудеше къде да бяга да се свре ... Хайде , хайде .... Мани ги не им обръщай внимание . Аз Предпочитам Лейтенант да остана ама като тръгна към генерали онез ида се чупят да бягат ... Жалка работа . Виж само Дарков е прав . Тук е по забавно от играта . всеки голям го вади , ама златото пак при КЕЕР отиде Wink . . Дърводелци .

 а бе ти нямаш ли пишка да си играеш че си се качил на моята  *GIRL_IN_LOVE* *GIRL_IN_LOVE* *GIRL_IN_LOVE*
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #183 -: Ноември 24, 2014, 22:34:07 »


 а бе ти нямаш ли пишка да си играеш че си се качил на моята  *GIRL_IN_LOVE* *GIRL_IN_LOVE* *GIRL_IN_LOVE*




 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* както винаги Just Макс  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #184 -: Ноември 24, 2014, 22:37:37 »

Марти,какво стана с бъга...м?  Tongue

хаххаа а, за Цифровизацията няма ли да ме питате ? Grin

Наздраве, пия от любимата ти водка  Tongue
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #185 -: Ноември 24, 2014, 22:44:17 »

 CREATORS  в бг 18 -http://prntscr.com/59qs2c  имената на профили 10.11.12 са мн интересни  *ok*
  mahimus в бг 18 - http://prntscr.com/59qsga  злато след злато голям боец евала
  mahimus в международен свят http://prntscr.com/59qt8j

 *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose*

Мартинееееее ти любов ли въртиш с креаторка бе мръсник ние се трудихме цяла ера а ти май на др място си се  трудил  Grin Grin
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #186 -: Ноември 24, 2014, 22:46:08 »


Мухахахахахаха Най-големият смях каза .... В ера 3 играех с 2 Профила единият беше този и въпреки че ме атакувахте с 8 човека едновременно Пак си зпрасках медал от Онзи детски мозък ЛЕКС-Г .... Направо смях . След това модирах малкия и останах да играя с големия - Загхт ... И играх до тогава докато НЕЛКА - Великата  интригантка не бутна федката и не реши да ми взима замъка .... И така 2 вечери се бориха с великите си генерали Посейдончо и Дарков . А ти мишок в началото на ерата заедно с Лазо на Лични се спукахте да ми се мазнете да не ви пляскам по детските дупета . Даже няма да забравя когато правехте Креаторс - ЛАЗО ми вика - ВИЖДАМ ЧЕ СИ ГОЛЯМ ВОЙН ЕЛА ПРИ НАС . И когато ти Мишок Скочиш на някой с 2 пъти по голямо нето от теб ела да ми кажеш . А аз отидох и бутнах на Ванчето HJ  2 търговски поста , само защото си държах на думата дадена на КЕЕР . Ама какво да ви говоря на вас безчесните П*****И .... Нали те видях и тази ера . Биеш хора дето няма армия за да ви засекат . А тръгнели някой към теб бягаш като попарен . Добре че има играчи като РАДО и ИЦО ( КАИЛ от ДЕВИЛ ) ,че да осмислят това да се водят битки ида се трупат точки  . Иначе такива като теб сте за смях . Тука всички ти се подиграват и ти се смеят ти си мислиш че дъжд вали ....

Мен не ме интересуват другите кво казват за мен..Аз на който трябва съм се доказал.А като си толкова голям играч ела да те видя палячо колко си добър...или забрави как Лазо и Острието ти разбиха с тежките си армии когато ти беше с Загхт елитната армия...и да Посейдончо и Дарков са играчи а не писачи като теб.И НИКОГА НЕ СЪМ СЕ МОЛИЛ ДА НЕ МЕ  НАПАДАТ.КАЖИ КЪДЕ ДА ДОЙДА И ДА ТИ СКЪСАМ ДУПЕТО ОТ БОЙ
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #187 -: Ноември 24, 2014, 22:49:31 »

Спрете с обидите, че как съм вкарал малко адреналин, няма да ви казвам какви награди ще има за всеки от сърце. Smiley  Grin

Боре, Ваня е стар играч. Играем от златните времена на бг10, където съм играл с много печени хора. Там е единственият бавен свят на версия 5, скоростта, е като на охлюв и там се научих да играя, като цяло, след като Русенци ме набиха, докато бях в Австрия, ама водех 4 войни  *xxx*

Здраве да е, все от някъде се започва Smiley
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 22:51:39 от Th3l3g3nD » Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #188 -: Ноември 24, 2014, 22:49:40 »


е ти този лаф кога го научи ... когато беше лапнал моята ли и ме гледаше в очите .... Много влюбено ме гледаше тогава , ама като всяка К***А и ти бягаш при този дето плаща . Даже не лично ми викаш " ЕМО  ЗАЩО НЕ СИ ПРИ НАС ДА МИ ДАДЕШ НЯКОЙ ДИАМАНТ И ДА ГИ РАЗЦЕПЯ ТЕЗИ ТУКА " - Тогава ме уби . Хем го плюеш хем му просиш диаманти на лични ..... хахахахахахаха Ама ти си знаеш .... Като ти се оправи дупето пак ела при батковците да ти покажат как се прави любов . Сладур

кой беше ти бе гълъб че да ти искам диаманти
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #189 -: Ноември 24, 2014, 23:03:46 »

Човека Мод се обади ..... и да Острието и Лазо се съсипаха да ме атакуват с тежките си армии , но аз си дарявах моята на съюза все пак знаех че НЕЛКА ще се договори с вас Wink . И какво и къде да идвам като ти цяла ера изкара в мод , а аз без да съм в голям съюз си я изкарах до край и половината ви генерали дето са велики биячи ги минах по военни само за една седмица . Между другото какъв парадокс ... Аз винаги съм играл в малки съюзи в тях най-много аз и още един човек да сме играли с диаманти и то не повече то 40 кинта , защото с толкова е нормално да изкараш ПАЛАДИНИ . И винаги съм успявал да си направя играта яка . Дори и в ерата на БГ 18 когато се биех с вас бях сам срещу поне 4-5 човека .... никой , никой от вас така и не посмя да ме нападне 1 в 1 . Тази ера дори в края като се размодира ми беше жал да мина и да се събера .... Острието като го гледах хайванина как по 2 дни не може да си оправи крепостта направо ми се късаше сърцето . За Макс .... какво да ти говоря ... жалка работа ... спомен за една легенда . Направо не исках да се занимавам с вас ( то нямаше и кой да направи от вас една битка вече ) ... Говорите само за БГ 18 там къдто ви гледахме сеира как 2 съюза с топ играчи не можехте 2 седмици да вземете замъците на един човек . И какво стана тази ера ..... Разпрани и в МОД . Това е на международно ниво .


Колко си великодушен само  *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #190 -: Ноември 24, 2014, 23:06:48 »

Този гърбел беше наглеждача на Урталана ,  когато просеше диаманти ..... Да си го знаеш .... сега може да си много отворен ама си го знаеш че е така .... Е това е другият път си затваряйте устата защото не знаеш кой какво знае и се излагате .... то по традиция сте си се излагате  ама така хептен .....

в голяма грешка си никога не съм играл с него  какви диаманти да му искам ти си за лекар вече  Shocked Shocked Shocked
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #191 -: Ноември 24, 2014, 23:07:42 »

в голяма грешка си никога не съм играл с него  какви диаманти да му искам ти си за лекар вече  Shocked Shocked Shocked
аммм от къде намери камъни да набиеш мод  *scratch*
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #192 -: Ноември 24, 2014, 23:09:17 »


Ти сега не ми казвай че си МОНТАНЕЦ ? Кой РУЦЕНИЦ и кога са те били ? БГ 17 ли е това ?
МАРТО Е И МОНТАНЕЦ И ИГРАЧ НА КИИП ТАЗИ ЕРА  Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #193 -: Ноември 24, 2014, 23:10:39 »


Ти сега не ми казвай че си МОНТАНЕЦ ? Кой РУЦЕНИЦ и кога са те били ? БГ 17 ли е това ?

В коментара ми, става на въпрос за в5. Там ме биха русенци от съюз Унищожител, които в последствие ги видях в съюза Русе в бг17.
Да, иначе с Монтана съм играл, с Илюминати съм играл, с Кийп играя и така. Славно Smiley

Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #194 -: Ноември 24, 2014, 23:12:02 »

В коментара ми, става на въпрос за в5. Там ме биха русенци от съюз Унищожител, които в последствие ги видях в съюза Русе в бг17.
Да, иначе с Монтана съм играл, с Илюминати съм играл, с Кийп играя и така. Славно Smiley


Теб май все ти върви на златни медали  Grin
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!