Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:06:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 179136 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #165 -: Ноември 24, 2014, 21:39:13 »

Мръсник как може ти да ядеш и да пиеш за победата а болните мозъци да умират от яд ти нямаш сърце.... я бързо да отнемеш златните медали на Киип и да ги дадеш на креаторс :Д
абе понеже нелка се обади най накрая не се крие инкогнито ... и тя се облажи от бъга ама за нея няма хули... защо ли ... а да играете с нея  *ok*

Така е, аз не го крия, благодаря на админите, че доста разходи ми спестиха. Кой намазал - намазал, не виждам къде е проблема. Ясно е, че навсякъде е имало хора които са се "облажили" от бъга.. не е моя вината, че се е случил Smiley
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #166 -: Ноември 24, 2014, 21:42:26 »

Мръсник как може ти да ядеш и да пиеш за победата а болните мозъци да умират от яд ти нямаш сърце.... я бързо да отнемеш златните медали на Киип и да ги дадеш на креаторс :Д
абе понеже нелка се обади най накрая не се крие инкогнито ... и тя се облажи от бъга ама за нея няма хули... защо ли ... а да играете с нея  *ok*

Каталунке престани да се правиш на много велик играч и писач най вече....НИЕ никога сме нямали претенции за златните медали,нито сме се имали претенции за квото и да е било,но такива като теб сигурно страдат от синдромът на ръчната хватка на "членЪТ" от ТКЗС-то то се правят на остроумни и теб подобни.Аре със здраве и продължавай си мислиш че си номер 1 Smiley

Пък и като се мислиш за толкова убав що това сваляш мадами тук в ИО,а не в реалният живот  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #167 -: Ноември 24, 2014, 21:43:32 »

Мръсник как може ти да ядеш и да пиеш за победата а болните мозъци да умират от яд ти нямаш сърце.... я бързо да отнемеш златните медали на Киип и да ги дадеш на креаторс :Д
абе понеже нелка се обади най накрая не се крие инкогнито ... и тя се облажи от бъга ама за нея няма хули... защо ли ... а да играете с нея  *ok*

Наздраве, братко ! Аз влизам да видя в 97, Каручката дали си пази диамантите  Grin
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #168 -: Ноември 24, 2014, 21:43:54 »

Каталунке престани да се правиш на много велик играч и писач най вече....НИЕ никога сме нямали претенции за златните медали,нито сме се имали претенции за квото и да е било,но такива като теб сигурно страдат от синдромът на ръчната хватка на "членЪТ" от ТКЗС-то то се правят на остроумни и теб подобни.Аре със здраве и продължавай си мислиш че си номер 1 Smiley

Пък и като се мислиш за толкова убав що това сваляш мадами тук в ИО,а не в реалният живот  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Къде ме видя да пиша,че съм Номер 1 ?   Shocked Shocked  аз що не го знам това  Grin
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #169 -: Ноември 24, 2014, 21:44:38 »

Наздраве, братко ! Аз влизам да видя в 97, Каручката дали си пази диамантите  Grin
Къде бре стой тук виж оказа се че съм Номер 1  Grin Grin
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #170 -: Ноември 24, 2014, 21:47:44 »

Къде ме видя да пиша,че съм Номер 1 ?   Shocked Shocked  аз що не го знам това  Grin

Ама номер 1 отзад напред...последна дупка на кавала си,но мисълта и иронията ти е чуждо понятие като гледам  *pardon* *pardon*
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #171 -: Ноември 24, 2014, 21:47:52 »

Къде бре стой тук виж оказа се че съм Номер 1  Grin Grin

Влез, влез да  видиш в 97 какъв купон е. Кой от кой по -голям стратег  Grin
Виж им анкетата или накарай Алекс да ти я прати, за да се посмееш Grin
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #172 -: Ноември 24, 2014, 21:49:33 »

Влез, влез да  видиш в 97 какъв купон е. Кой от кой по -голям стратег  Grin
Виж им анкетата или накарай Алекс да ти я прати, за да се посмееш Grin
Обещах на limbizeto да не пиша докато свърши световното няма да се меся там Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #173 -: Ноември 24, 2014, 21:49:59 »

Обещах на limbizeto да не пиша докато свърши световното няма да се меся там Smiley

Да не си подготвил тема такава, като тази тук ? Grin

Недей, моля те  Grin Grin
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #174 -: Ноември 24, 2014, 21:51:17 »

Да не си подготвил тема такава, като тази тук ? Grin

Недей, моля те  Grin Grin
Не не не не не  Grin  ще изчакам да свърши и ще си кажа мнението като страничен наблюдател  Wink
Активен
Darkov
Редник
*

Karma: +3/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #175 -: Ноември 24, 2014, 22:00:46 »

тази тема е по забавна от ерата
 Grin
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #176 -: Ноември 24, 2014, 22:06:48 »

Е ся вече си намери майстора,ше те редактирам мн яко по темата...мега обективна преценка имам с пакетчето пуканки Wink
НП и без това последната анкета за смяна на лидер е доста забавна  Grin
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #177 -: Ноември 24, 2014, 22:16:19 »

Аз ако знаех, че темата ще стане толкова обсъждана, да бях направил малко снимчици, за
да са наясно останалите (в темата за какво иде реч), които са леко като статисти в момента...  Grin Grin
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #178 -: Ноември 24, 2014, 22:26:12 »

Кви жени кви 5 лева ? на тях им дай военни точки те ако им кажеш че на коледа или на нова година ще могат да вземат военни точки от някой ще седят по 24/7 да дебнат  Grin
пак се изказваш не подготвен за твое сведение имам заведение и се забавлявам доста често. да не споменавам колко жени има там  Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #179 -: Ноември 24, 2014, 22:28:50 »

Катлунец не му се връзвай на човека МОД .... той цяла ера изкара на плажа .... То не че половината Креатори не бях . Winda ми вика " ИСКАМ ДА ПОКАНЯ ВАНЯ ПРИ НАС  АКО ИСКА , НА ПУК НА ВСИЧКИ ЕЙ ТАКА ЗЛАТО С НАС ДА ВЗЕМЕ  , АМА ОНЗИ НЕ ИСКА ДА СЕ РАЗМОДИРА " . И Максим великия Генерал , а като го подгониха с един Подполковник се чудеше къде да бяга да се свре ... Хайде , хайде .... Мани ги не им обръщай внимание . Аз Предпочитам Лейтенант да остана ама като тръгна към генерали онез ида се чупят да бягат ... Жалка работа . Виж само Дарков е прав . Тук е по забавно от играта . всеки голям го вади , ама златото пак при КЕЕР отиде Wink . . Дърводелци .

Eulsivex ти точно не говори за модирване,щото като те почнах в БГ18 ера3 и ти бутнах колониите се разплака и мина в МОД до краят на ерата,а аз минах в Мод щото не исках се възползвам от ресурса при бъг-а който се получи
Активен

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!