Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:40:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178739 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #135 -: Ноември 24, 2014, 19:38:59 »

И Каталунец престани да се напъваш ще вземеш да пръцнеш на края...Никога не си бил фактор.Да една част от нас спряхме да играем повече от половината ера и пак сме в топ 20 по военни точки!От бой от не бой това е.Винаги са ни вълнували военните точки.А ти ходи играй ФАРМВИЛ.Там нетото е най важно.Нето та нето.Вземи си го това нето пакетирай си го и си го сложи в рамка.Трябваше да те подпукам аз от началото на ерата да ти кажа колко нето щеше да си сега....Паисий Хилендарски такъв нетен Grin
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #136 -: Ноември 24, 2014, 19:40:28 »

Ся зако не кажеш вие колко такива профили преточихте ?
Профилите възползвали се от бъга в КИИП СА 4 ....... омръзна ми да го повтарям ...

профилите са 2 ариус и дарков и ариус наби мода. аз не съм ползвал нито бъг нито акунт. много добре го знаеш но не искаш да признаеш
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 19:43:19 от mahimus » Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #137 -: Ноември 24, 2014, 19:42:23 »

И Каталунец престани да се напъваш ще вземеш да пръцнеш на края...Никога не си бил фактор.Да една част от нас спряхме да играем повече от половината ера и пак сме в топ 20 по военни точки!От бой от не бой това е.Винаги са ни вълнували военните точки.А ти ходи играй ФАРМВИЛ.Там нетото е най важно.Нето та нето.Вземи си го това нето пакетирай си го и си го сложи в рамка.Трябваше да те подпукам аз от началото на ерата да ти кажа колко нето щеше да си сега....Паисий Хилендарски такъв нетен Grin
Мрън мрън... не ме сравнявай Паисий Хилендарски ..... това трябвало онова трябвало ... аз не съм бил фактор ок .... вие какъв фактор бяхте освен да раздавате медали на ляво и дясно Smiley  аз съм отборен играч и играя за отбора а не да вадя армия от сандък и да се тупам колко съм голям Wink и както беше казал Един от девил в една др тема Военни точки се дават и когато те набият Wink питай махимуса той го знае добре Wink
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #138 -: Ноември 24, 2014, 19:42:34 »

 който има претенции  да каже къде и кога  да играем без диаманти и да видим кой кой
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #139 -: Ноември 24, 2014, 19:44:41 »

Макс спри се няма смисъл.Просто да покажа все пак какъв човек си Каталунец - http://prntscr.com/59ohiu
Това си го писал ти !
Утре ще почнеш да говориш така както говориш сега за някой друг от хората на който казваш ПРИЯТЕЛЮ.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #140 -: Ноември 24, 2014, 19:45:09 »

Добре Максимусе ...ти си най-великия .... по велик от теб няма .... добре че си ти и ние гледаме твоите битки и ходим и се бием с твоята тактика .... Лично аз съм се учил от теб .... гледах битките ти в Битки за деня и си правих сметка кое е правилно и кое не е .... така аз се научих да водя Битки .... Сега Много те моля спри с детиските заяждания и дай да видим какво правим с платеният свят
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #141 -: Ноември 24, 2014, 19:46:14 »

За платения свят трябва нова тема тука няма да стане Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #142 -: Ноември 24, 2014, 19:46:55 »

Макси, а с Трабанта кой играеше ?  Grin Я дай отговор пред строя ?  Grin
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #143 -: Ноември 24, 2014, 19:47:08 »

Добре Максимусе ...ти си най-великия .... по велик от теб няма .... добре че си ти и ние гледаме твоите битки и ходим и се бием с твоята тактика .... Лично аз съм се учил от теб .... гледах битките ти в Битки за деня и си правих сметка кое е правилно и кое не е .... така аз се научих да водя Битки .... Сега Много те моля спри с детиските заяждания и дай да видим какво правим с платеният свят

това можеш да го кажеш на каталунеца .колко съм добър има класации те казват
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #144 -: Ноември 24, 2014, 19:48:21 »

Макси, а с Трабанта кой играеше ?  Grin Я дай отговор пред строя ?  Grin
много хора играеха не крия както вие с кондора. аз не съм каталунеца на бялото да казвам черно. винаги съм бил честен и съм в този форум от 2007г с доста банове по 1 година даже за това
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 19:50:14 от mahimus » Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #145 -: Ноември 24, 2014, 19:48:25 »

Да съгласен съм Лазо че трбва тема , но аз искам да използвам това че тази се чете ( кой как го чете е друга тема ) и наистина от тук да се съберем и да се прехвърлим на новата тема но с нещо по-конкретно . За да се избистри в разговора какво е ОК и какво не е и тогава да се направи - ИСКАНЕ .  wassup
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #146 -: Ноември 24, 2014, 19:50:25 »

много хора играеха не крия както вие с кондора. аз не съм каталунеца на бялото да казвам черно

Аз знаех къде влизаш, то и по атаките си личеше кой с кого играе. Smiley
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #147 -: Ноември 24, 2014, 19:51:49 »

 Th3l3g3nD не че е редно да взимаш страна но все пак Трабната стана нашия Кондор за тези който дойграха тази ера Smiley Проблем ?
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #148 -: Ноември 24, 2014, 19:52:45 »

Th3l3g3nD не че е редно да взимаш страна но все пак Трабната стана нашия Кондор за тези който дойграха тази ера Smiley Проблем ?

Защо ? Аз играх в Кийп и ме снимаше Макси с Трабанта, та за това го питах да видя дали ще има искрен отговор, не виждам проблем !  Wink
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #149 -: Ноември 24, 2014, 19:55:54 »

Защо ? Аз играх в Кийп и ме снимаше Макси с Трабанта, та за това го питах да видя дали ще има искрен отговор, не виждам проблем !  Wink
никога няма да излъжа защото съм мъжкар не п........като каталуница. както си казах и за акауните на девелите и там влизах да ги гледам
Активен

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!