Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:40:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178733 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #120 -: Ноември 24, 2014, 19:19:14 »

не знам кой излизаше от мод 10 мин и пак мод. Нещо  друго  е когато те бият с големите армии. Не спряхте да ревете стояхте с големите армии никой не ви закачаше а сега ми се правите на мъже
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #121 -: Ноември 24, 2014, 19:20:14 »

Не съм сигурен, дали ИО ще ни направи такъв свят, който да е лимитиран.

Реално, 1000 човека, ако се съберем х200 лв, са си 200бона. Някои хора, ще работим доста време за тази сума, така че са в полза на играта и ще им влезнат в бюджета за 10 седмици- до 4 месеца, ако сме х4.

Дано стигне до Изпълнителите това предложение и да видим кой -какво и защо Smiley

Разбира се, ще трябва реклама малко за тия 1000 човека, но не мисля, че няма да се намерят хора за тази идея Smiley
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #122 -: Ноември 24, 2014, 19:21:00 »

Каталунец може ли най сериозното ти обвинение към даден човек да е че играе на ниско нето ?Даваш ли си сметка колко си смешен в очите на всички който четат това и имат поне малка представа от тая игра....На тоя човек дето му викаш каса си му казвал "евала приятелю" а сега го кълнеш...И поне да беше блеснал с нещо а то човек не може да разбере от Киип ли си от Девил ли си на стаж при Албена Вулева ли си....Избери свят.Избери си мене или Максимус и ела да ти покажем без нито един диамант колко струваш.
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 19:26:19 от lazo313 » Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #123 -: Ноември 24, 2014, 19:22:01 »

не знам кой излизаше от мод 10 мин и пак мод. Нещо  друго  е когато те бият с големите армии. Не спряхте да ревете стояхте с големите армии никой не ви закачаше а сега ми се правите на мъже
Че ние сме .... никой от нас не седя на ниско нето и не си мишкува цяла ера да бие играчи който ги няма по цял ден... биеш се в гърдите че си ударил унгареца дето ти бил 2 пъти по голям ... ми аз си го биех цял ден ... човека каза че няма време и играе по 2 часа на ден да ти имам комплекса честно .... нали бях при Румънците там биеше играчи на 1 млн нето буташе крепости докато ги няма по цял ден лелеее какъв боещ какво нещо  Tongue
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #124 -: Ноември 24, 2014, 19:26:38 »

Може ли най сериозното ти обвинение към даден човек да е че играе на ниско нето ?Даваш ли си сметка колко си смешен в очите на всички който четат това и имат поне малка представа от тая игра....На тоя човек дето му викаш каса си му казвал "евала приятелю" а сега го кълнеш...И поне да беше блеснал с нещо а то човек не може да разбере от Киип ли си от Девил ли си на стаж при Албена Вулева ли си....
Аз съм и от ДВАТА съюза..... Киип е съюза в който играя и уважавам всеки един от тях някой аз съм ги събирал други ги е докарвал друг Smiley
Девил ги познавам от години аз лоша дума за тях няма да кажа ама това цяла ера да те бия ... и ся да им лижите да не казвам кое е лицемерно
Пак казвам нито един Креаторс не заслужава уважение само дарков... ама не го смятам за част от вас Smiley ВИЕ СТЕ СРАМ ЗА НАЦИЯТА да биете бг съюз който се бори за злато само защото ви е развалил федката  *ok* Гениално Wink  Ноелия каза кога и как съм помагал за съюза така че мнението си го дръг в бг 18
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #125 -: Ноември 24, 2014, 19:26:54 »

Че ние сме .... никой от нас не седя на ниско нето и не си мишкува цяла ера да бие играчи който ги няма по цял ден... биеш се в гърдите че си ударил унгареца дето ти бил 2 пъти по голям ... ми аз си го биех цял ден ... човека каза че няма време и играе по 2 часа на ден да ти имам комплекса честно .... нали бях при Румънците там биеше играчи на 1 млн нето буташе крепости докато ги няма по цял ден лелеее какъв боещ какво нещо  Tongue


казах по горе . На гушехте се от бъга и диаманти. Дръпнахте с армия никой не ви закача и се правите на велики. радо стоеше с по 600мил за де не влезе в точките на димов да го сцепя. наложи се да бутам колонии  за да го бия и от там от мод в мод . така че не ми казвай кой стоял в ниските точки
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #126 -: Ноември 24, 2014, 19:29:08 »

Че ние сме .... никой от нас не седя на ниско нето и не си мишкува цяла ера да бие играчи който ги няма по цял ден... биеш се в гърдите че си ударил унгареца дето ти бил 2 пъти по голям ... ми аз си го биех цял ден ... човека каза че няма време и играе по 2 часа на ден да ти имам комплекса честно .... нали бях при Румънците там биеше играчи на 1 млн нето буташе крепости докато ги няма по цял ден лелеее какъв боещ какво нещо  Tongue

абе умнико кажи ми кой от вас без бъгове и диаманти е стигал колкото мен всяка ера  3мил нето и 700к военни
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #127 -: Ноември 24, 2014, 19:31:19 »

Не съм сигурен, дали ИО ще ни направи такъв свят, който да е лимитиран.

Реално, 1000 човека, ако се съберем х200 лв, са си 200бона. Някои хора, ще работим доста време за тази сума, така че са в полза на играта и ще им влезнат в бюджета за 10 седмици- до 4 месеца, ако сме х4.

Дано стигне до Изпълнителите това предложение и да видим кой -какво и защо Smiley

Разбира се, ще трябва реклама малко за тия 1000 човека, но не мисля, че няма да се намерят хора за тази идея Smiley

Не моята идея не е да е 200 а 20 лева ... това ще е .... Пробно ... Примерно платен сват с 20 лева . Плащаш и хоп влизаш и ... прас 100 диаманта до следващият месец . Е разбира се всеки ден да си дават по 1 диамант . Ако не си подновиш абонамента - БАМ профила заключен ... плащаш пак 20 кинта и отново 100 диаманта и си в играта . След това може да се направи платена ера и с 200 лева ... като за това се взимат 1000 диаманта примерно . Идеята е да се направи тест с 20 лева да се поканят хора и ... именно в тази тестова обстановка да се коландрисваме и да се доказваме ... Така накрая всеки от нас ще е наясно кой какви способности има и колко владее играта като такава .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #128 -: Ноември 24, 2014, 19:32:58 »

Не знам защо приобщавате, че всички в Кийп са се възползвали от бъга. Аз го докладвах, ама това не значи, че съм играл с него и че съм знаел, че ще го има.
Дайте ако ще се обиждаме, да го правим с имена, че някакси не е колегиално, нали ?!?

Не моята идея не е да е 200 а 20 лева ... това ще е .... Пробно ... Примерно платен сват с 20 лева . Плащаш и хоп влизаш и ... прас 100 диаманта до следващият месец . Е разбира се всеки ден да си дават по 1 диамант . Ако не си подновиш абонамента - БАМ профила заключен ... плащаш пак 20 кинта и отново 100 диаманта и си в играта . След това може да се направи платена ера и с 200 лева ... като за това се взимат 1000 диаманта примерно . Идеята е да се направи тест с 20 лева да се поканят хора и ... именно в тази тестова обстановка да се коландрисваме и да се доказваме ... Така накрая всеки от нас ще е наясно кой какви способности има и колко владее играта като такава .

Съгласен съм. Smiley
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #129 -: Ноември 24, 2014, 19:33:04 »

абе умнико кажи ми кой от вас без бъгове и диаманти е стигал колкото мен всяка ера  3мил нето и 700к военни
Пак ти го казвам ти завърши 154 ... аз съм 51 .... аз съм над 5млн нето ти даже не стигна 3 млн .... ти цяла ера си седя на ниско нето и биеше играчи който играят по 1,2 часа .... всеки знае че на ниско нето е по лесно да се хване и рес и армия ....
кви легиони бълнуваш ?  вие бяхте голи и боси ако това да играеш с димов го имаш за легиони ок ... за разлика от теб аз не играех чайника ... понеже си голям мъж от димов се къса да дигаш белия флаг нали си мъб бе ? зако дигаше флага с димов ....  Lips Sealed Lips Sealed
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #130 -: Ноември 24, 2014, 19:34:11 »

да не говорим че девелите си вкарваха акаунти с пароли 123456 който развиваха за да купят 2000 диаманта за 40лева. ако исках можех да им ги взема но не съм такъв човек
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #131 -: Ноември 24, 2014, 19:34:39 »

Еulsivex това е първия ти смислен коментар в тая тема.Подкрепям идеята на истина !
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #132 -: Ноември 24, 2014, 19:36:12 »

Пак ти го казвам ти завърши 154 ... аз съм 51 .... аз съм над 5млн нето ти даже не стигна 3 млн .... ти цяла ера си седя на ниско нето и биеше играчи който играят по 1,2 часа .... всеки знае че на ниско нето е по лесно да се хване и рес и армия ....
кви легиони бълнуваш ?  вие бяхте голи и боси ако това да играеш с димов го имаш за легиони ок ... за разлика от теб аз не играех чайника ... понеже си голям мъж от димов се къса да дигаш белия флаг нали си мъб бе ? зако дигаше флага с димов ....  Lips Sealed Lips Sealed
никога не си бил мъжкар знаеш че аз винаги играя за военната класация а не за нето. и доста от вас играеха с чаиника
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #133 -: Ноември 24, 2014, 19:37:32 »

да не говорим че девелите си вкарваха акаунти с пароли 123456 който развиваха за да купят 2000 диаманта за 40лева. ако исках можех да им ги взема но не съм такъв човек
Ся зако не кажеш вие колко такива профили преточихте ?
Профилите възползвали се от бъга в КИИП СА 4 ....... омръзна ми да го повтарям ...
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #134 -: Ноември 24, 2014, 19:38:00 »

Еulsivex това е първия ти смислен коментар в тая тема.Подкрепям идеята на истина !

Хайде бе Лазо ... дай едно рамо и да започнем сериозне разговор .... Кажи ти в оферта ли си да го искаме това ? И ако си в Оферта ...давайте да събираме гласове . Ако трябва да направим едно писмо . И да сме долуподписани с истински имена и реално да седим зад това писмо . Хайде стига с дребнотемия .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!