Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:23:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178808 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #60 -: Ноември 22, 2014, 18:30:42 »

каталунец може да те базикам но си ми приятелче да знаеш  *BYE2*

http://prntscr.com/58yhb3
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #61 -: Ноември 22, 2014, 18:39:14 »

Това да стоиш на малко точки в ера която е пълна с диамантени профили е стратегия . Аз не съм камикадзе  Shocked
И въпреки това съм на 3мил точки.
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #62 -: Ноември 22, 2014, 18:56:19 »

Така като чета Мартин няма да иска и да закусва,какво остава да стигне до вечерята Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #63 -: Ноември 22, 2014, 19:00:21 »

Това всичкото ако някой вземе да го преработи в сценарий каква хубава турска сапунка може да стане ..... *YEEES!*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #64 -: Ноември 22, 2014, 19:06:54 »

Във всяка ера където има големи битки и съперничество е така Лазо. Когато е скучна ерата -няма интрига,няма Листопад Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #65 -: Ноември 22, 2014, 20:22:52 »

Така , Така .... гледам че много се пише тук та и аз реших да драсна някой ред . Аз играя с Малко известният ( или изобщо не известният профила ) One_Man_Zerg . В началото на ерата играх за КЕЕР . Поради това че там срещнах много истински пичове и си допаднахме с някой от тях , реших да се помлатя малко и аз . Когато се разбра че КРЕАТОРС ще идат с нас , лично аз бях раздвоен . От това че са лицемерни хора и от това че иначе са корави като малък и сплотен колектив . Лично аз си бях патил от тяхното лицемерие в БГ18 . НО , НО ... БГ18 си е БГ18 . там е като на село - както и да се изложиш то най- много 5-6 човека да го помнят  2 -3 дни Smiley . Та идвайки в 177 си представях ера в която БГ отборите се събират и размазват всичко наред ...... Имаше Федерация между КЕЕР и КРЕАТОРС ... Имаше добро разбирателство ... птичките пееха ... беше тихо Септемврииско лято .... Поради Появата на Лазо и Компания ..... аз реших тази ера да си купя един трактор .... да си посея една нива с просо и да я  ПОДКАРАМ ПРЕЗ ПРОСОТО ..... Силна храна , пресни плодове , правене на любов с любимият човек - на все още топлата земя ...... и ехееееее безгрижен живот .... Тогава разбрах че ГОЛЕМИТЕ ИГРАЧИ - МЕГА , СУПЕР , УЛТРА отбора водени от Уникалната си лаЙдерка .... и те идват . М да .... ДЕВИЛ ... за тях говорим . И понеже бях познат с тях в БГ17 ..... Меко казано ми стана малко тъпо , но .... може и аз излишно да съм се притеснил .... Та тогава споделих наблюденията си за тях от БГ 17 и това какво се говори за тях , но ме увериха че това е защото те са добри играчи - Въпреки че лично аз така и до ден днешен не знам те да са направили нещо значимо  Grin Grin Grin Grin . Та Скандала дойде от това че .... май нещо девелите се сбиха с креаторите и нещо не можаха да си поделят .... Тогава лично аз казах че моето мнение е КЕЕР да си запази отношенията с КРЕАТОРС и да не се подават на ДЕВИЛ . Когато има спор между 2 страни и се намеси 3-та тя винаги взима истината само на едната ... В случаят КЕЕР повярва на ДЕВИЛ .... НО АЗ - НЕ ... Напуснах КЕЕР и създадох мой малък скромен тим АНГЕЛИТЕ - БГ ..... Като идеята ми беше аз да съм приятел с всички БГ съюзи ( ПАКТ ЗА НЕНАПАДЕНИЕ ) , като остана неутрален с КЕЕР ( поради лични уговорки между мен и лидерите на КЕЕР )  и Враждебен към - ДЕВИЛ  *freak* *freak* *freak* . Тогава Лазо аз ти казах че те подкрепям ( ако си спомняш ) . До тук само хронология .... след малко става интересно ... Та мина се 1 месец ...аз все така си играех тихо и мирно ... не се биех с никой ....строих си 8 -ци , 9- ки ...вдигах си ЦВ .... кротко без да се занимавам с глупости и интриги .... Какво е ставало между 3- те големи БГ съюза не знам , НО ... НО .... един ден получавам писмо в Което се пише че КРЕАТОРС преминават в НЕУТРАЛИТЕТ спрямо моят скромен тим ....  Shocked Shocked Shocked . Писах на Лазо , Писах на Димов , Писах на Максимус .... но нито дума .... няколко часа след това Имаше атаки към наши играчи .... Към мен - НЕ защото нямаше как да влезнат .... Ама и бая шпиони си избиха ..... Та тогава Радко ми беше набил шпиони от профила на който , за да му се вдигне шпионажа , лично аз му бях пращал над 15М злато ... Ау каква ирония  Grin Grin Grin . Веднага питах и ми се отговори - ОПА СОРИ . Та ЛАЗО питаш - ЗАЩО -  и аз искам да знам - ЗАЩО МАХНА ПАКТА С МЕН БЕЗ ДА КАЖЕШ ? ЗАЩО ДОРИ И ВЧЕРА ЕДИН ОТ ТВОИТЕ НАПАДА ЕДИН ОТ МОИТЕ ....ЗАЩО СЕГА КОГАТО МОЖЕХ ДА РАЗЦЕПЯ КОФИТЕ НА ВСИЧКИ ОТ СЪЮЗА ТИ ( ЗАЩОТО НА 3М НЕТО  ДА ИЗКАРАШ ПАЛАДИНИ НЕ Е ФИЛОСОФИЯ ) Аз не го направих ? Знаеш ли защо : ЗАЩОТО ДА СИ МЪЖ НЕ Е ПОЛОВ БЕЛЕГ , А ТИП ПОВЕДЕНИЕ . Та .... За жалост ето за това не става нищо с половината от вас . Вие сте от една майка раждани . Дали е девил или креатор или токсик или баба ви дрънкина .... вие сте .... един тип предатели . ДА аз застанах и казах - АКО Е ТАКА АЗ СЕ МАХАМ и го направих . беше ми болно да ви гледам . страдах че се излагаме , дори ми беше тъпо да обяснявам защо се бият БГ / БГ , но .... истината е една ..... В КЕЕР  има прекрасни хора , истински другари които ми се обадиха и казаха - ТИ БЕШЕ ПРАВ . Ето за това КЕЕР е най-великия БГ отбор ....защото там може и да не са най-добрите играчи , но са най-добрите хора ... Защото когато човек на 40 + намери сила да кажи извинявай , това го прави велик . Сега ДЕВИЛ искат да се докажат , но няма как да стане . Когато вземеш боклука от ерата то .... ти самият значи си .... както навремето Един сериозен играч от БГ 17 ми каза - ДЕВИЛИТЕ са К***И . Така че Лазо ... ти си на кръстопът ... Дали за КРЕАТОРС ще се говори като за КЕЕР или като за девил . Защото винаги е важно да си МЪЖ .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #66 -: Ноември 22, 2014, 23:00:20 »

Извинявам се , но забравих едно нещо . Когато говоря за девил и за това , че те са нагледен пример как НЕ трябва да се играе отборна игра . Искам да спомена че по стечение на обстоятелствата бях в близост до -_KaeL_-  . Е драги девели ако приемете един съвет . учете се от него как се печели уважение . Моето го има не защото е Маршал , Не защото ме е бил ( нито една атака дори когато му бях в обхвата ) . А с това че беше последователен , методичен , упорит и винаги готов да съдейства ако се наложи . Дори и вражески съюз той се показа като истински Българин . Моите Уважения към теб незнайни друже  .....  bgflag bgflag bgflag *beer* *beer* *beer*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #67 -: Ноември 22, 2014, 23:35:58 »

Дайте да си ''направим'' по 10 акаунта във форума и да си водим монолози, като лудите - навити ли сте? Гледам това е станало тенденция -явно е някаква мода Smiley
Карате ме да чистя много сериозно...  *crazy*

Да, Жоре, и днес не вечеряхме -карма...  Grin

Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #68 -: Ноември 22, 2014, 23:42:22 »

Дайте да си ''направим'' по 10 акаунта във форума и да си водим монолози, като лудите - навити ли сте? Гледам това е станало тенденция -явно е някаква мода Smiley
Карате ме да чистя много сериозно...  *crazy*

Да, Жоре, и днес не вечеряхме -карма...  Grin


Вашто си е лоша чакра. При нас е кармата  *freak*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #69 -: Ноември 22, 2014, 23:52:55 »

Вашто си е лоша чакра. При нас е кармата  *freak*

''Пълна лудница"....  Grin  Grin
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #70 -: Ноември 23, 2014, 01:50:43 »

каталуница номер 2  *gamer* *gamer* *gamer* какви пактове какви 5 лева. Всичко е карате  Grin Grin Не виждаш ли че ерата се прееба преди месец още
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #71 -: Ноември 23, 2014, 11:18:32 »

https://www.youtube.com/watch?v=04854XqcfCY

Благодаря на съюза си за успеха, който постигнахме. Може би нямах много време, за да ви зарадвам с разни битки, разни идеи, но
положих максимални усилия да съм в играта и да бъда с вас. Благодаря ви за гласуваното доверие!! Бъдете живи, здрави и много щастливи.

 *beer*

Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #72 -: Ноември 23, 2014, 11:45:01 »

http://prntscr.com/597ujq  86,29 % / 13,62 %

Благодаря на всички от Кеер за смеха и лудата ера който си направихме . Благодаря на Креаторс че .... дойдоха , и станаха .... ВАКАНЦУВАЩИЯТ съюз . Благодаря на ДЕВИЛ че доказаха - никога , никой , за нищо да не им вярва , че те са същите лицемерни , подмолни , завистливи и злобни дребни хорица - както бяха токсик . Логично е този тип съюзи да отвращават играчите си и да се разпадат във времето . Токсик вече ги няма - Идва ред на Девил . Това е съдбата ви - запомнете го сега и пак ще си говорим . Между другото единственото което направиха накрая девил е ... незнайно по какви причини си разбиха по-най-детския начин армиите в Централен . Аз лично предполагам , че с този ход са искали опрощение и милосърдие , като са дарили златото на КЕЕР , но може само да гадаем . Иначе най-хубавите битки накрая направихме ( по-традиция за ерата ) С момчетата от xXxROxXx - Браво че те бяха единствениете които реално направиха игра със завръзка и сюжет . Благодарение на съперничеството с тях стана хубава надпревара . http://prntscr.com/597wix -

Искам тук специално да кажа на Ицо - Чайника " Началник - дори и че не достигна 2М военни http://prntscr.com/597xhj , както се бяхме обзаложили . ТИ СИ МАШИНА  .


Съвет към другите които са били извън КЕЕР . Просто си замълчете и не се излагайте . Резултатите говорят дори и на международно ниво .

Аз отивам да правя ЛЮБОВ с гаджето си  Kiss Tongue *GIRL_IN_LOVE*

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКИ  bgflag bgflag bgflag bgflag bgflag bgflag bgflag bgflag
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #73 -: Ноември 23, 2014, 11:50:53 »

В крайна сметка, днес имам новина - Ще вечеряме ! Grin
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #74 -: Ноември 23, 2014, 12:15:10 »

Аз май няма да мога да вечерям , толкова ще съм уморен от секс , че само правя любов и лягам да спя  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!