Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:10:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178804 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #15 -: Ноември 19, 2014, 20:56:12 »

Какво мнение да дам за бъга, като аз бях в мод  няколко дни и изпуснах развръзката на проблема. Много се изписа. Банове -сигурно няма, защото играчите не са виновни за нищо, ако мислим обективно.
Предполагам има коригирани играчи в точките така, както беше в началото на ерите със становете, поради използването на неправилно придобит ресурс Smiley

А, дали при всички е имало корекции -надали, просто някои използваха хитрини, за да харчат ресурса от този прословут "бъг".

С ръка на сърцето -аз не съм го използвал, само го докладвах. Със станове съм си постигнал точките, вече са 5млн. И 1000 диаманта. Smiley

Лазо, то във всяка тема е така. Тръгне да се пише за едно и ако не я заключа, за 2 часа се разводнява. Smiley Здраве да е, дано все пак стигнем до заключението, защо ги правим тия глупости и реално можем ли да бъдем обединени в 1 идея -това е.
 *beer*
« Последна редакция: Ноември 19, 2014, 21:01:44 от Th3l3g3nD » Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 19, 2014, 21:13:39 »

Значи аз приемам нещата така.Почва международен свят примерно след 2-4 дена.Разбират се няколко добри БГ съюза или играчи да се обединят и там да трепят(евентуално).Точка.Какво заварват там обаче-други Бг съюзи,други БГ играчи,чужденци.Не може да се има претенции към никой от тях.Тези които са се разбрали предварително държат,последващи -ако искат. Патриотизъм точно в игра-някак не мн сериозно. Wink

Марто,не съм обвинил теб,просто исках мнението ти-мерси.
Обаче за 90%от бъговете по принцип не са виновни играчите,просто наказанията (вече мн по-малко)са както дойде и ..така.
Или поне да кажат,че наказват само за създадени умишлено програми,хакове,скриптове и чекъри.
« Последна редакция: Ноември 19, 2014, 21:15:56 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 19, 2014, 21:17:54 »

Значи аз приемам нещата така.Почва международен свят примерно след 2-4 дена.Разбират се няколко добри БГ съюза или играчи да се обединят и там да трепят(евентуално).Точка.Какво заварват там обаче-други Бг съюзи,други БГ играчи,чужденци.Не може да се има претенции към никой от тях.Тези които са се разбрали предварително държат,последващи -ако искат. Патриотизъм точно в игра-някак не мн сериозно. Wink

Марто,не съм обвинил теб,просто исках мнението ти-мерси.
Обаче за 90%от бъговете по принцип не са виновни играчите,просто наказанията (вече мн по-малко)са както дойде и ..така.
Или поне да кажат,че наказват само за създадени умишлено програми,хакове,скриптове и чекъри.
Само да кажа че за програми,хакове,скриптове и чекъри,   наказания няма и няма да има Smiley ПОНЕЖЕ проверката на експертите на ИО не е установила използването на такива работи Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 19, 2014, 21:30:10 »

Само да кажа че за програми,хакове,скриптове и чекъри,   наказания няма и няма да има Smiley ПОНЕЖЕ проверката на експертите на ИО не е установила използването на такива работи Smiley
Знам аз Grin 
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 19, 2014, 21:31:18 »

Знам аз Grin 
А това,че ги има и че се използват е съвсем различен въпрос  *hihi* *hihi* малко търпение да свърши 177 и ще има една хубава и доста обширна тема и по този въпрос  Smiley
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2014, 21:31:40 »

Нарекох мижитурки,всички които използваха бъга и използват други подобни.Не съм персонализирал.Що се засягаш?  М?

Марто,мн тихо минаха нещата около онзи бъг Grin Дай мнение.

Ами, на мен лично ми е 3-та ера и знаех, че ще се бъгне. Предния път беше по-различно, че мърдахме часът назад, ам ко'т до'й. Изпуснал си.  ;D
Активен

-Naughtyred
Retired.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2014, 21:35:50 »

Ще се намери някой да почне да ти вади кирливи ризи и да те храни нещо гаранция ти давам 100%  Wink
Много ми е интересно дали това което е тук го има и по другите подобни игри ?
Версия 6 е вече на доста време защо по дяволите все още не може да върви безпроблемно ?
А да финализирам темата - НЕ ВЕЧЕРАХМЕ ЩОТО НЕ МОЖЕМ ДА СИ "СГОТВИМ" без да пресолим мандажата Grin
Кой както иска да ме разбира !
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #22 -: Ноември 19, 2014, 21:44:05 »

ам ко'т до'й. Изпуснал си.  ;D
Не съм го гонил,за да го изпусна...влака Grin Всеки играе както може.После се и пъче както може Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #23 -: Ноември 19, 2014, 21:46:02 »

Да не пресолите и десерта, че тогава верно няма да ядеме  *hihi*
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #24 -: Ноември 19, 2014, 21:47:31 »

Десерта е за победителите.Те да му мислят  *ok*
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 19, 2014, 22:04:37 »

 Grin Grin Grin Grin:Манджата  е  пресолена   отдавна   .Аз също   като   Каталунеца ще пиша    след като свърши ерата  сега имам  уважението към  всички  играчи  освен  2-ма-3-ма    и те  са  от въпросния силен бег съюз  Кепчетата  така че  ще запазя  да сега коментари си    по темата  и истината  защо   винаги   така става .Ще   кажа само че  от  5 г  съм   в тази  игра  и помня   думите  на  един от най добрите играчи  в  Империята  (казвам   един  защото   те са няколко  ) .Той казваше   видиш ли  бг играч в международен  враждебен  ,винаги ще те предаде !!!!Тази   ера   се  отклоних от   неговите думи   и  се убедих за пореден път че е прав Grin Grin Grin
Активен
edimandalay
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 19, 2014, 22:15:13 »

Много са причините - няма кауза, национални идеали, морал, ценностна система, национален дух и тн. Преди около сто години сме мачкали всичко около нас именно защото сме ги притежавали тези неща. Казват, че да се променят нещата и да дръгне по друг път един народ трябва да забрави - 40 години, да минат две поколения - прекосяване на пустинята. Не съм оптимист обаче, като гледам поколението което идва, включително и тези тук, които дойдоха при нас, а сега събират куцо и сакато, да ги питаш ЗАЩО!
Активен
Noelia_
Редник
*

Karma: +3/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 19, 2014, 22:25:44 »

Тези   тапънари    дето ви взеха замъците  и  ви направиха властелини  ли  ? Grin Grin Grin Grin :DГолеми  идиоти  така им се пада Grin Grin Grin Grin
Активен
oli
Лейтенант
***

Karma: +17/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2014, 22:27:57 »

Много са причините - няма кауза, национални идеали, морал, ценностна система, национален дух и тн. Преди около сто години сме мачкали всичко около нас именно защото сме ги притежавали тези неща. Казват, че да се променят нещата и да дръгне по друг път един народ трябва да забрави - 40 години, да минат две поколения - прекосяване на пустинята. Не съм оптимист обаче, като гледам поколението което идва, включително и тези тук, които дойдоха при нас, а сега събират куцо и сакато, да ги питаш ЗАЩО!

Аз ще ти кажа защо е готин. После ти ми кажи как па разбра от кое поколение сме  Grin
1. Регнахме се да си водим войните и си ги водихме.
2. Бяхме коректни и пребихме всичко, къде що мърда, без да ви закачаме.
3. Дойдохме, взехме замъците и после (както става винаги) се изпокарахте за глупости и си се върнахме в Девил-а.
4. От тук нататък изобщо не можеш да държиш сметка, дали ще прибираме всички недъгави, дето сме ги трошили от бой или не. То си е наша работа.
5. Не виждам някъде тука да пише световно първенство и не съм длъжен да харесвам когото и да било, щото видиш ли - той бил българин.
 *rose* *rose* *rose*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #29 -: Ноември 19, 2014, 23:04:51 »

Девилите не играехте ли винаги 8-9 човека?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 [2] 3 4 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!