Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:12:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 178710 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« -: Ноември 18, 2014, 16:46:36 »

Защо правим глупости българите ? Защо не хванем 1 път да се обединим и да размажем цялата карта ?
Защо не покажем на паричковите-тиквени глави, че може да останат без замъче и че всичко е до това в главата ?

Защо, защо, защо.. и още един път защо ?

Не сме обединена нация и това е. Злоба ? Дребнавост, Обиди, Простотия? -Да, може би и манталитет...повръща ми се...честно!

 >Grin
Активен

Дънди
Капитан
****

Karma: +31/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 324



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2014, 17:03:55 »

 Sad що стана бре  Shocked
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2014, 17:06:24 »

Та не вечеряхме ? И аз това се питам...  Grin Sad
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2014, 17:32:00 »

Аз ще взема да ти отговоря.Защото има българи и българи.И защото всяка монета има две страни.Много са малко хората който гледат мащабно на нещата.Всеки си гледа от неговата камбанария.Опротивя ми играта.Реално почти спрях да играя....За което голяма вина имат и ИО!
Конкретно за свят 177 да ти обясня (предполагам че си имаш твое мнение но все пак)
Големия всепобеждаващ съюз Keep_Calm.Легенди се носят за него...Та лидерът на този голям съюз от скука се заиграва в свят Бг18 и от дума на дума там отправя покана към лидера на съюз CREATORS (първенците на местно ниво) елате да играем заедно в международния свят 177 да мачкаме чужденците.След кратко обсъждане в съюза всички се съгласили.Медалите ще са си за Keep_Calm a CREATORS отиват заради боя.Ерата била доста скучна и офертата била добре дошла.
Започнала ерата в свят 177.Keep_Calm и CREATORS направили федерация.Положението било идеално.Всички били надъхани за една страхотна ера в която българите ще бием всички чужди на ред.Е да ама не...След като взели първия замък без да кажат една дума Keep_Calm развалили федерацията.Почнали дразги и пререкания.Едните се чувствали изиграни другите си имали някакви вътрешни противоречия(в последствие се разбра че точното име на тези вътрешни противоречия е било DEVIL_BG) абе тичпично по нашенски.И пак за момент нещата почнали да се укротяват.Няколко дни нямало атаки от двата съюза един към друг.Заговорило се пак за федерация и за обща борба с диамантените чудовища (румънците)И тогава станала голямата беля.Един румънец който играел в Keep (случайно или не никога няма да се разбере) нападнал и ограбил близо 100 милиона злато от играч на CREATORS.Отговора бил брутален.Въпросния румънец бил занулен запален и сринат на всякъде.И тогава вече започнала реалната драма.Keep_Calm+DEVILBG и CREATORS започнали да се бият едни други със замах и доста спортна злоба.
Но както се видя при Кобрата и Кличко едно е да искаш друго е да можеш Smiley
Keep_Calm въпреки многото си негативи са най големия и силен БЪЛГАРСКИ съюз.Възползвайки се от по големия си  "диамантен блясък" + офертата с бъга с ресурса при смяната на времето(едва ли има човек който да не е на ясно за какво става въпрос) разгромили CREATORS.
Смешното на края е че в момента се бият Keep_Calm  срещу DEVIL_BG като последните събират всякакви хора под флага си само и само за да не станат Keep_Calm първи...И каква е равносметката ?Трите най силни български съюза се изпобихме един друг!За какво в крайна сметка ?Причините сигурно са много и различните хора ще дадат различни мнения.Предполагам колко много негативни коментари ще има след моя.Не смятам да ги чета.
Най вероятно Keep_Calm все пак ще станат първи.Но се чудя CREATORS ли ви бяха най големия враг ?
И да българите винаги сме били така.Много силно любим и мразим.Проблема е че повечето време мразим....

Поздрави
Лазо



P.S. Каталунец извинявай че ти откраднах патента Smiley


Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2014, 17:40:31 »

Аз ще взема да ти отговоря.Защото има българи и българи.И защото всяка монета има две страни.Много са малко хората който гледат мащабно на нещата.Всеки си гледа от неговата камбанария.Опротивя ми играта.Реално почти спрях да играя....За което голяма вина имат и ИО!
Конкретно за свят 177 да ти обясня (предполагам че си имаш твое мнение но все пак)
Големия всепобеждаващ съюз Keep_Calm.Легенди се носят за него...Та лидерът на този голям съюз от скука се заиграва в свят Бг18 и от дума на дума там отправя покана към лидера на съюз CREATORS (първенците на местно ниво) елате да играем заедно в международния свят 177 да мачкаме чужденците.След кратко обсъждане в съюза всички се съгласили.Медалите ще са си за Keep_Calm a CREATORS отиват заради боя.Ерата била доста скучна и офертата била добре дошла.
Започнала ерата в свят 177.Keep_Calm и CREATORS направили федерация.Положението било идеално.Всички били надъхани за една страхотна ера в която българите ще бием всички чужди на ред.Е да ама не...След като взели първия замък без да кажат една дума Keep_Calm развалили федерацията.Почнали дразги и пререкания.Едните се чувствали изиграни другите си имали някакви вътрешни противоречия(в последствие се разбра че точното име на тези вътрешни противоречия е било DEVIL_BG) абе тичпично по нашенски.И пак за момент нещата почнали да се укротяват.Няколко дни нямало атаки от двата съюза един към друг.Заговорило се пак за федерация и за обща борба с диамантените чудовища (румънците)И тогава станала голямата беля.Един румънец който играел в Keep (случайно или не никога няма да се разбере) нападнал и ограбил близо 100 милиона злато от играч на CREATORS.Отговора бил брутален.Въпросния румънец бил занулен запален и сринат на всякъде.И тогава вече започнала реалната драма.Keep_Calm+DEVILBG и CREATORS започнали да се бият едни други със замах и доста спортна злоба.
Но както се видя при Кобрата и Кличко едно е да искаш друго е да можеш Smiley
Keep_Calm въпреки многото си негативи са най големия и силен БЪЛГАРСКИ съюз.Възползвайки се от по големия си  "диамантен блясък" + офертата с бъга с ресурса при смяната на времето(едва ли има човек който да не е на ясно за какво става въпрос) разгромили CREATORS.
Смешното на края е че в момента се бият Keep_Calm  срещу DEVIL_BG като последните събират всякакви хора под флага си само и само за да не станат Keep_Calm първи...И каква е равносметката ?Трите най силни български съюза се изпобихме един друг!За какво в крайна сметка ?Причините сигурно са много и различните хора ще дадат различни мнения.Предполагам колко много негативни коментари ще има след моя.Не смятам да ги чета.
Най вероятно Keep_Calm все пак ще станат първи.Но се чудя CREATORS ли ви бяха най големия враг ?
И да българите винаги сме били така.Много силно любим и мразим.Проблема е че повечето време мразим....

Поздрави
Лазо



P.S. Каталунец извинявай че ти откраднах патента Smiley



Няма проблем всеки е свободен да пише каквото иска нека ерата да свърши и аз ще кажа своето мнение по въпрос  в отделна тема където всеки засегнат ще може да се изкаже до тогава успех на теб и  хората ти  в бг 18 и в свят 191 Smiley
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2014, 18:08:13 »

Казваш, че сме ви разгромили след бъга. Ние изобщо не сме се занимавали с вас. Аз те оставих без крепост в столица с дни, седмици преди бъга. Целия ви съюз едно нето не качи за да ми излезе от обхвата. Бъга няма нищо общо, вие отдавна не бяхте фактори нито в борбата за медалите, нито сте представлявали някакъв интерес за нас. Цялата ви игра е с девилите и ги оставихте да ви надиграят. Лесно се предавате.
Активен

-Naughtyred
Retired.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2014, 18:37:16 »

Така де, отворил съм темата, за да дискутираме, защо аджеба сме такива Smiley

Няма смисъл да има обидени или отделни хора да се смятат за такива, защото това е реалността и аз го гледам вече редица години в различни светове Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2014, 19:09:06 »

Всички възползвали се от бъга са мижитурки.Админите пък с извънземните си последващи действия развалиха играта в мн светове.Няма преди бъга и след бъга.Има мижитурки и хора,които играят играта за забавление,доколкото могат.Болните амбиции винаги личат от километри.
Лазо ти си пич.
Жаждата за надмощие между българите обаче е вечна Grin

п.п. и трите изброени съюза са супер войнствено активни-поздравление за което(тук не поздравявам мижитурките възползвали се от ''онзи'' бъг и други такива)
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2014, 19:38:14 »

Мижитурки играеХте вие, че седяхте на 2м нето. Бъг, не бъг, отдавна не се виждахте на картата.
Активен

-Naughtyred
Retired.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 19, 2014, 19:59:56 »

Радо голям БЪЛГАРИН си Grin

Продължавай да се излагаш нямам нищо против.Но просто за да не обиждаш човека да ти кажа.Нямам честа да познавам HSinclair Smiley Не знам в кой свят играе и тн..Така че моля те не си изливай комплексите ненужно.Къпи се в собственото си величие дано само диамантите който си изхарчил тая ера да си си ги купил а да не са ти подарени щото има разлика нали се сещаш !На два милиона нето бях толкова военни точки колкото ти на 7.Не мисля че това за което пишеш има значение за някой друг освен за теб.Темата тук е доста по глобална от това кой си набил и колко милиона нето си....И  да те питам щото не играя и не знам що си в МОД ? Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 19, 2014, 20:24:46 »

Има едно мн смешно нещо.В БГ свят българите се бият по между си.В международен,пак се бият по между си(почти винаги).Иначе винаги преди международна ера се чете за разни национални обединения.  Grin Grin Grin Е не става,що се мъчите Wink

Лазо играх в БГ18 в твоя съюз *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 19, 2014, 20:36:02 »

Останах с впечатлението, че сте съюзници. Сигурно го обърках с някого. Да нарича мижитурка тези, с които е играл. И ти недей излага хипотези, че играя с много диаманти, купени или кой пък ще ми даде. Ти даде повече от мене, само в модове да излизаш и то посред война.  *freak*
Активен

-Naughtyred
Retired.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 19, 2014, 20:39:04 »

Ти даде повече от мене, само в модове да излизаш и то посред война.  *freak*


 Grin Grin Grin Grin Уби ме ! Grin  Grin  Grin  Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 19, 2014, 20:42:54 »

Нарекох мижитурки,всички които използваха бъга и използват други подобни.Не съм персонализирал.Що се засягаш?  М?

Марто,мн тихо минаха нещата около онзи бъг Grin Дай мнение.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 19, 2014, 20:45:29 »

Останах с впечатлението, че сте съюзници. Сигурно го обърках с някого. Да нарича мижитурка тези, с които е играл. И ти недей излага хипотези, че играя с много диаманти, купени или кой пък ще ми даде. Ти даде повече от мене, само в модове да излизаш и то посред война.  *freak*


Пълни глупости говориш.Не отговори на нито един мой въпрос...И извинявай за диамантите! 10 милиона нето се правят само с грабене на каси...Да са живи и здрави Ицо и Весо и компания Smiley
В мод съм излизал само веднъж когато ми се налагаше да пътувам.За 4 ери някак си ми се струва че не е толкова много.И след това излезнах в мод като спрях да играя.А ти все пак ще ми кажеш ли защо си в мод сега ? Smiley
Само още нещо да те попитам.Защо докато бяхме с равно нето ми се пишеше приятел и след това (разбира се че не играеш с диаманти) като почна да помпаш стана велик ?Не ми отговаряй знам защо Smiley
Знам и защо си в мод в момента....

Отново всичко се разми в лична разправия а не това ми беше идеята.Преразказа който направих умишлено беше без конкретни имена и без да визирам никой конкретно но ти не можа да не покажеш какъв голям БЪЛГАРИН си...Няма да ти отговарям повече пиши каквото си искаш.Хората който трябва знаят как седят нещата.
« Последна редакция: Ноември 19, 2014, 21:20:35 от lazo313 » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!