Imperia Online България  
Април 23, 2024, 22:15:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 73   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ?  (Прочетена 179314 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1020 -: Януари 10, 2016, 16:04:36 »

Кога ви е края на ерата момчета и момичета ? Или ще се играя вечно този свят ?  *xxx*
На 28 януари ще затворят света и ще го рестартират Smiley нито ние нито Марс ще вземат ерата Smiley
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #1021 -: Януари 10, 2016, 16:54:41 »

Ох, не мога. Влязох да видя какви са тия МАРС и гледам промоцията, 100% на ресурс 50% на диаманти. Скоро ще пуснат промо и на медалите.  Grin
Активен

-Naughtyred
Retired.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #1022 -: Януари 10, 2016, 21:01:23 »

Мен друго ми прави впечетление . Явно хората които мислят И.О. са доста по-умни от играещите И.О.  *hahaha* . Защото като гледам как хора дето едвам правиха профили по 2 м нето сега са с по 20+ ... това означва , че яко ви цоцкат кинтите . Но както се казва " Моро голямо , риба бол "

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #1023 -: Януари 11, 2016, 00:05:03 »

Кога ви е края на ерата момчета и момичета ? Или ще се играя вечно този свят ?  *xxx*

Тегаво е Баце тегаво,но надежда винаги има Wink
Мен друго ми прави впечетление . Явно хората които мислят И.О. са доста по-умни от играещите И.О.  *hahaha* . Защото като гледам как хора дето едвам правиха профили по 2 м нето сега са с по 20+ ... това означва , че яко ви цоцкат кинтите . Но както се казва " Моро голямо , риба бол "



Ти да видиш и кой са тея Юрий,че аз нещо невиждам такива на 2м който едвам са ги правили преди,а сега са 20М
Активен

pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #1024 -: Януари 11, 2016, 00:19:36 »

Явно са се научили как да играят, нали за това сме надарени с разум. Напълно нормално е.
Активен

-Naughtyred
Retired.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #1025 -: Януари 11, 2016, 09:45:48 »

Явно са се научили как да играят, нали за това сме надарени с разум. Напълно нормално е.



За теб е добре да гледаш Вълчето как играе и да се научиш да правипш битки като него , че за тях се иска да имаш "топки" , а не да си " разливаш бирата "  като те натиснат Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1026 -: Януари 11, 2016, 19:25:05 »

ето за това наляхме една камара нерви и време за да се окаже че конкурентите мамят ....  http://prntscr.com/9osq5u   красота Благодаря за загубеното време и пари на администрацията Smiley
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1027 -: Януари 11, 2016, 20:50:10 »

ето за това наляхме една камара нерви и време за да се окаже че конкурентите мамят ....  http://prntscr.com/9osq5u   красота Благодаря за загубеното време и пари на администрацията Smiley

Тъпи руснаци! Първо мамят, та не виждам къде им е кефа от играта чрез измама и после са достатъчно малоумни да се оставят да ги хванат. Сега дори и честно някъде да спечелят нещо, никой няма да им повярва и всеки ще си каже - бал съм ги, тия постигнаха това с измама!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #1028 -: Януари 11, 2016, 21:38:52 »

ето за това наляхме една камара нерви и време за да се окаже че конкурентите мамят ....  http://prntscr.com/9osq5u   красота Благодаря за загубеното време и пари на администрацията Smiley


Аре каталунка натискайте и им взимайте замъците и да потъват .... Късмет и дано да ги пробиете Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1029 -: Януари 12, 2016, 10:23:42 »


Аре каталунка натискайте и им взимайте замъците и да потъват .... Късмет и дано да ги пробиете Wink
Да не казвам през кое ми е дали ги пребием или не .... Дреме ми че явно доста време са мамили и загубихме една камара време а отговор няма има само  *locker* на неудобните теми за пореден път ....... типично за една представителка на форума ... Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1030 -: Януари 12, 2016, 10:43:23 »

Да не казвам през кое ми е дали ги пребием или не .... Дреме ми че явно доста време са мамили и загубихме една камара време а отговор няма има само  *locker* на неудобните теми за пореден път ....... типично за една представителка на форума ... Smiley
Eм, катинарите са им до края на рийлма, когато и да е той, но с толкова банове няма да могат да си извадят армията от минуса, така че - точете брадвите. Все пак трябва да сте щастливи, че точно при вас се завърна една хубава практика да се окачват масово пранги. Ние се борим кат прасе с тиква, че чак една лепенка на уста не смеят да сложат на платците.

Като ги гледам твърде вероятно да са ги хванали със скрийп, а за пазар, я за каси, я за варвари.
« Последна редакция: Януари 12, 2016, 10:45:23 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #1031 -: Януари 12, 2016, 10:57:27 »

Я за допълване на съюзна армия също Wink
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1032 -: Януари 12, 2016, 11:01:56 »

Я за допълване на съюзна армия също Wink
лелей, кво да очакваме? скрипт за наемане на велики хора ли?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1033 -: Януари 12, 2016, 12:19:07 »

Я за допълване на съюзна армия също Wink

И аз си мисля, че има нещо такова, гледайки атаките. Много точно стават некои неща, а грешките все по -рядко.  Grin
Активен

Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #1034 -: Януари 12, 2016, 12:25:11 »

И аз си мисля, че има нещо такова, гледайки атаките. Много точно стават некои неща, а грешките все по -рядко.  Grin

Еми получиха си част от версиите. ..скоро и пълният комплект ще си получат  Wink
Активен

Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 73   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!