Imperia Online България  
Март 29, 2024, 10:33:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ФЕРМЕНЕ  (Прочетена 30177 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #180 -: Декември 04, 2014, 02:55:01 »

другар на всички,и прееба всички,признаи си
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #181 -: Декември 04, 2014, 04:33:58 »

Бе ние 10 страници с еротичен спам напълнихме, някой решил сега да си излее мъката  Grin Grin

Ей ся ше притича Антонов да ви оспами и вас  Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #182 -: Януари 02, 2015, 19:54:51 »

 Grin

Лудостта идва с новата година  *freak*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #183 -: Февруари 02, 2015, 17:52:53 »

 Grin *freak* *freak*

Битката за Горната Земя навлеза в последната си фаза. След като Небесните превзеха Долната и Средната земя, само задружните усилия на хора и елфи ще спасят Горната земя. Снощи беше посечен авангардът на Небесните, но цената беше прескъпа - само конниците на Рохан оцеляха след епичните щурмове на Северния замък срещу пълчищата от Небесните и само навременната помощ от елфите предотврати падането на последната цитадела.
Днес щурмът ще е лют, селата на северната земя набират всичко над 14 години без оглед на пол да бранят последния замък.

 Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #184 -: Февруари 03, 2015, 00:09:22 »

 Grin Grin Grin

И тази вечер не се класирахме в Най-Бързият Печели.

След смели и рисковани маневри по тайни пътечки, където и млада коза би се подвуомила да мина, елфите вкараха хората в цитаделата без Небесните да забележат.

 Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #185 -: Февруари 05, 2015, 22:06:28 »

Grin Grin Grin

И тази вечер не се класирахме в Най-Бързият Печели.

След смели и рисковани маневри по тайни пътечки, където и млада коза би се подвуомила да мина, елфите вкараха хората в цитаделата без Небесните да забележат.

 Grin Grin Grin
забавно се изразяваш браво  Grin Grin Grin
Активен

КуКу
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #186 -: Май 01, 2015, 12:35:03 »

Аз наистина,не разбирам,къде точно му е проблема на Ачо.Той даже не разбира,че се разделихме на два съюза,хора,които сме приятели отдавна и играхме като врагове.Това обаче е защото всеки държи на думата си и принципите си.Не сме стадо овце,а играта не пречи после пак да се съберем заедно и да забравим малките или големи противоречия,които сме имали Wink

Ачо,мислиш ли че в ерата на Монтана,когато доста хора се махнахме и отидохме в България,ми пречеше нещо да остана наглеждач на Лимбизето и той на мене за дребни тарикатлъци в играта? Отговори си сам.Само ще ти кажа че това беше първото,което направихме,да се разкачим.
За Трънчо,даже не ми се говори....    Даже и в тази ера сега на 17 беше замесен в нещо и уж щеше да се изяснява,ама....
Морал Ачо,морал,но не този с цифрички в играта...
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #187 -: Май 01, 2015, 13:53:16 »

Аз наистина,не разбирам,къде точно му е проблема на Ачо.Той даже не разбира,че се разделихме на два съюза,хора,които сме приятели отдавна и играхме като врагове.Това обаче е защото всеки държи на думата си и принципите си.Не сме стадо овце,а играта не пречи после пак да се съберем заедно и да забравим малките или големи противоречия,които сме имали Wink

Ачо,мислиш ли че в ерата на Монтана,когато доста хора се махнахме и отидохме в България,ми пречеше нещо да остана наглеждач на Лимбизето и той на мене за дребни тарикатлъци в играта? Отговори си сам.Само ще ти кажа че това беше първото,което направихме,да се разкачим.
За Трънчо,даже не ми се говори....    Даже и в тази ера сега на 17 беше замесен в нещо и уж щеше да се изяснява,ама....
Морал Ачо,морал,но не този с цифрички в играта...
Що месите трънчо не мога да разбера ?
Що не ми кажете колко диаманти си купихте на аванта с мултаците, къде ти е морала Huh?
Не ме интересува, защо сте се отцепили от монтана, въпроса беше защо Галахада е обрал съюзната хазна от към диаманти и си е бил камшиците Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #188 -: Май 01, 2015, 14:22:45 »

Жалките му опити да сдухва ме изненадаха, говореше думи без покритие, щял да насъска съюза, защо не го насъска, питам аз, така ли плямпаше лаладжията Wink
Кой е точил тръна ? Ти на систетични наркотици ли си, аз и тръна точихме всички останали, а пък ти си живей в заблудата на поведението ти
Grin Grin Grin синият камик от де го набавяше, Ангеле, синия камик  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #189 -: Май 01, 2015, 14:23:53 »

Що месите трънчо не мога да разбера ?
Що не ми кажете колко диаманти си купихте на аванта с мултаците, къде ти е морала Huh?
Не ме интересува, защо сте се отцепили от монтана, въпроса беше защо Галахада е обрал съюзната хазна от към диаманти и си е бил камшиците Smiley

ква хазна бре, Ангеле, 31-те диаманта ли?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #190 -: Май 01, 2015, 14:24:40 »

ква хазна бре, Ангеле, 31-те диаманта ли?

30-40 или 2000 кражбата е факт  *rose*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #191 -: Май 01, 2015, 14:24:59 »

Що месите трънчо не мога да разбера ?
Що не ми кажете колко диаманти си купихте на аванта с мултаците, къде ти е морала Huh?
Не ме интересува, защо сте се отцепили от монтана, въпроса беше защо Галахада е обрал съюзната хазна от към диаманти и си е бил камшиците Smiley

Tryna имаш ли му паролата ? Кажи,имаш ли я? Колко човека я имат,знаеш ли?Тръна-общия.
Колко пъти да ти напиша:2х20 евро.Аз направих BWiggo-нов-дадоха му бонус.Ваня направи неин-нов-дадоха му бонус.Аз играя с Уиго,тя с нейния.Дарява нейните диаманти,Уиго ги тегли,тя зарязва онзи,без да го ползва повече.Играем после с 1 акаунт-САМО.Кое не разбираш?Да ме накажат ако е нередно.Само че се иска мозък да правиш нещо и да не нарушаваш правилата.Ти имаш ли?
Кажи кой ти каза че Галахад е ограбил нещо от хазната и кажи защо се махна като си разбирач,или си оставаш празен поплювко Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #192 -: Май 01, 2015, 14:26:41 »

Tryna имаш ли му паролата ? Кажи,имаш ли я? Колко човека я имат,знаеш ли?Тръна-общия.
Колко пъти да ти напиша:2х20 евро.Аз направих BWiggo-нов-дадоха му бонус.Ваня направи неин-нов-дадоха му бонус.Аз играя с Уиго,тя с нейния.Дарява нейните диаманти,Уиго ги тегли,тя зарязва онзи,без да го ползва повече.Играем после с 1 акаунт-САМО.Кое не разбираш?Да ме накажат ако е нередно.Само че се иска мозък да правиш нещо и да не нарушаваш правилата.Ти имаш ли?
Кажи кой ти каза че Галахад е ограбил нещо от хазната и кажи защо се махна като си разбирач,или си оставаш празен поплювко Wink

А бе ей що говориш глупости, колко мънички акаунтчета имахте в съюза, и след 10 дена присъствие те изчезваха и се появяваха нови, айде стига
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #193 -: Май 01, 2015, 14:38:07 »

Аз говоря винаги за акаунт,с който играя.Това е.Кой какво е правил-отговаря за себе си.Ти сега имаш ли паролата на Тръна“? Имаш ли я?Кажи бе-имаш ли я?
Ако мразех акаунта ти,нямаше да те поздравя след битката ти...с другите Grin За лични омрази е смешно да се говори-не те познавам. Wink

НИкога не съм имал паролата на тръна, бях му наглеждач, когато те биех, моя акаунт го пусках от компа, а тръна от тела, толкова ли е сложно ?
П.П Може да не си ме поздравил ти, а мацката ( Духчето) от къде да те знам като играете по 50 човека в акаунт Wink
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #194 -: Май 01, 2015, 14:41:57 »

КОга ме наби, че не мога се сетя Grin Май си сънувал Grin
нали за ера 3 и разцепването на монтана все още говорим? И ти пра гащи тогава  Grin Grin Grin

Ангеле, за три ери нищо не научи за версията - срамота. Намери си гадже, хвани някакъв спорт...прави нещо различно от мазоли на задника от висене в ИО.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!