Imperia Online България  
Април 16, 2024, 08:19:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Писна ми от вас и вашите БЪГОВЕ !!!!  (Прочетена 4040 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Urungel
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« -: Ноември 09, 2014, 06:39:48 »

 Ника ми е Urungel в свят 93 ....
Погледнете битката от 05:35 и ми кажете как след като симулирам и залагам максимални параметри +премиум и + 10% всички колонии и пак ме бие !!!!!!! Защо не можех да махна количките и да преместя ресурса в колонията !!! Това е 2-ра битка която губя по този начин въпреки че залагам максимални параметри, А СЪМ СИГУРЕН ЧЕ ЧОВЕКА КОЙТО МЕ НАПАДА НЯМА МАКСИМАЛНИ ПАРАМЕТРИ !!! НЯМА ДА ВИ ИГРАЯ БЪГАВАТА ИГРА И ДА МЕ НАБУТВАТЕ С ДИАМАНТИ ЗАЩОТО ИМА ПОСТОЯННИ БЪГОВЕ !!! ИСКАМ ДА МИ ОБЯСНИТЕ КАК uzbonas СПЕЧЕЛИ БИТКАТА Huh? ИСКАМ ДА МИ ОБЯСНИТЕ ЗАЩО НЕ МОЖЕХ ДА ПРЕМЕСТЯ РЕСУРСА В КОЛОНИЯТА Huh??
Активен
Urungel
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2014, 06:41:11 »

ИСКАМ ДА МИ ОБЯСНИТЕ КАК ИЗГУБИХ НАД 300 ДОБЛЕСТ Huh? ИЛИ СТИМУЛИРАТЕ ПОКУПКАТА НА ДИАМАНТИ ПО-ТОЗИ НАЧИН??? СИМУЛАТОРА ТИ ПОКАЗВА ЧЕ БИЕШ (НИЩО ЧЕ 100% НЯМА ТАКИВА ПАРАМЕТРИ УЧАСТНИКА ОТСРЕЩА И ПАДАШ)
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2014, 09:54:22 »

Не е необходимо във всяка тема да пишете за доблестта. Когато се появи админ, ще влезе в акаунта ви,
ще анализира случилото се и ще ви отговори. Проявете малко търпение.

Благодаря.
Активен

Urungel
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2014, 13:46:54 »

 И доблестта е повлияла на битката, заради която бих се отказал от играта и затова я споменавам отново. Решението ми да оставя армията да се бие пък беше повлияно от това, че не можех да преместя ресурса, а имах над 10млн, иначе бях с бутната крепост и въобще нямаше да се старая да я поправям и да правя симулации при положение, че симулатора подвежда.... Описвам проблема като съвкупност от проблеми и затова го споменавам отново Smiley
 
 Благодаря за вниманието!
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2014, 13:53:36 »

Разбирам Ви напълно ! При появата на Админ, както казах в горния си пост, ще Ви бъде проверен акаунта и ще получите отговор.

Спорен ден:)
Активен

Urungel
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2014, 13:55:25 »

 Ок, благодаря !
Ще очаквам с нетърпение отговорът ви.
Активен
Urungel
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2014, 13:13:55 »

 Здравейте,
Имате ли яснота дали ще получа отговор днес ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2014, 13:23:17 »

Да, ще получите. Само да уточним въпросите Ви> питате защо сте загубили битката 09-11-2014 05:33:08   uzbonas   Urungel, след като симулаторът е показал победа за Вас. И освен това сте загубили 300т доблест, това също ли се вчера ли се случи?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Urungel
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2014, 13:31:15 »

 Въпросите са ми следните:
1-во защо не успях да преместя ресурса с количките към колониите ми, както и самите колички от столицата ? (това ме накара да оправям крепостта и да правя симулации)
2-ро Как загубих битката при положение, че на симулатора заложих следните параметри: 27 атака, 27 защита +премиум +10% всички колонии... uzbonas няма такива проучвания 100% (взел съм и предвид централен замък, който също дава бонуси на uzbonas)
3-то как изгубих 300 доблест (това се случи 1-2 дни по-рано... не си спомням вече деня, но можете да видите в долните теми)
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 10, 2014, 13:48:06 »

Като се опитахте да местите ресурс, какво се случи? Показа ли се някакво съобщение?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Urungel
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 10, 2014, 13:52:10 »

 Започна да се мести ресурса от другите провинции към столицата ... Върнах го и отново същото ... Като се опитах да преместя количките от провинцията - не ми позволи и изписа нещо, но не си спомням какво ...
Активен
Urungel
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 10, 2014, 15:27:48 »

 Ако проверите действията ми през последните 20мин докато течеше атаката ще Ви е по-лесно може би...
Активен
Urungel
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 10, 2014, 20:18:42 »

 Здравейте отново,
Моля Ви да ми отговорите в най-кратък срок, защото утре сутрин в 5:35 ми изтича ваканционния мод, а от Вашият отговор зависи как ще продължи играта за мен ...
Все пак съм лидер на съюз и съотборниците ми няма да ме чакат дълго ... Още повече, че ние сме единствените конкуренти на Сърбите и покрай мен се е модирал и половината ми съюз ...
 Колкото повече се бавим, толкова повече губим всички (вкл. и вие)
 Благодаря за разбирането.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2014, 10:49:55 »

За симулацията: явно не сте заредили както трябва данните, защото нападателят дори не е паднал на под 50 морал. Иначе атакуващата армия е била по-силна.
За местенето на ресурс: не можем да установим проблем, който да не Ви позволява да местите ресурс.
За доблестта: На 08.11 сте атакувал играч kira_bi в колонии, които са разположени върху гора, а не върху специален ресурс. Доблестта е загубена в тези 2 битки.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Urungel
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 11, 2014, 11:06:14 »

 Значи да разбирам, че според Вас няма проблем, така ли ?
Защо мислите преместих тараните във 2-ра крепост, а количките останаха ?
Според Вас защо преместих и желязо колкото можех във 2-ра провинция, а не го оставих и него Huh?
Пак казвам - ако проверите действията ми внимателно докато течеше въпросната битка, ще ви стане ясно - по пътя на логиката ...
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!