Imperia Online България  
Април 18, 2024, 20:33:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Българите и защо другите мислят че сме мършата на европа  (Прочетена 9846 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 12, 2014, 00:11:38 »

Не ми пука какво мисли някой за мене.защото наи малкото се старая да не се излагам сред хората.както много от нашите сънародници.още по малко пък в международен свят.и там се бия сами с чужденци и не съм им подлога като хората които съм визирал в началото на темата
.и да.аз мисля че много от българите сме такива.и въпреки вашите постове съм убеден че и вие го мислите.а хората наи много винаги се обиждат от истината.така че не се правете на ощипани моми като няма какво да кажете.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2014, 00:14:34 »

Въпроса е принципен.Иначе,да-боли ме боката какво мислиш за мен,както и теб сигурно. Трий я сам.Докажи,че не си такъв (думата която използваш) Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #17 -: Декември 03, 2014, 20:54:01 »

http://bradva.bg/bg/article/article-28721#.VH9NrTGsX-5
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #18 -: Декември 03, 2014, 21:15:18 »

Сега ако можеш да свържеш цялото това интервю със представянето на  Българите в играта ИО то значи че ще можеш и да направиш правилния избор какво е нужно да ти е отношението към целия екип на тази игра Wink
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #19 -: Декември 03, 2014, 21:19:41 »

Доста интересно четиво,има някои неща,които са верни/за съжаление/. Обаче,първоизточник на тази статия е този блог: http://neverojatno.wordpress.com/2014/12/02/putin/  /мн готин,чета го с удоволствие/, и вдясно на страничката са публикувани условията на сайта,според които всичко е художествена измислица  Smiley

Не е лошо да прочетете и мнението на Гърците за нашия народ и да видите каква художествена измислица има и там Sad
 Наскоро го имаше някъде по сайтовете за съжаление не помня вече къде .
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #20 -: Декември 03, 2014, 21:30:12 »

наи лошото другари и другарки,е че хората са прави,което хич не ми харесва,но е факт.и покраи тая игра се запознах задочно с хора,заради които тия неща са си пълна истина.Ваня,може този саит и 100 други да си измислят,ама истината е точно такава и убииствено точна.те ви даже и на световното го доказахме с пълна сила
Активен
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #21 -: Декември 03, 2014, 21:32:53 »

четох едно изказване на някаква от американското правителство,ако не се лъжа де.та тя беше заявила в прав текст,че от нас нищо не става и незнам си какво,ама ако имало воина,ние първи сме заслужавали да ни пуснат атомна бомба/.ПЪРВИ
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #22 -: Декември 03, 2014, 22:59:09 »

Аз не съм автора ...значи съм друг. И като такъв мога да кажа, че автора на темата е прав, че се самоопределя като мърша  *pardon*...
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #23 -: Декември 03, 2014, 23:15:14 »

Аз не съм автора ...значи съм друг. И като такъв мога да кажа, че автора на темата е прав, че се самоопределя като мърша  *pardon*...
OЩЕ едно доказателство,подкрепящо ме.само че пич,не си прочел заглавието на темаъта правилно.но да,доказваш се по тоя начин,че не си ....

« Последна редакция: Декември 04, 2014, 00:00:14 от Th3l3g3nD » Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #24 -: Декември 03, 2014, 23:20:41 »

OЩЕ едно доказателство,подкрепящо ме.само че пич,не си прочел заглавието на темаъта правилно.но да,доказваш се по тоя начин,че не си мърша.глупак си
Ах, че мирише.... *pig*...Без коментар... :evil4:
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #25 -: Декември 04, 2014, 00:02:22 »

Цитат
- Все пак, какво бъдеще виждате вие за България?

 – Никакво, не ме ли разбрахте, България вече не съществува, няма я. Мога да ви кажа, какво бъдеще виждам за територията, която някога е била наричана България. До десет години, вие не само няма да отворите седми блок на АЕЦ Козлодуй, но ще закриете централата и ще сложите кръст на атомната енергетика  и ще внасяте руски енергийни ресурси от Турция. Богатствата на земята ви ще бъдат източени от чуждестранни концесионери, а нивите ви отровени от сондажи за шистов газ. Населението доколкото го има, ще се изхранва с вносни ГМО продукти, а децата ви няма да знаят, че дедите им някога са се наричали българи. Ще изчезнете не просто като държава, не само като народ, но и като страница в историята на света, а територията ви ще бъде използвана като плацдарм за реализиране на различни геополитически цели.

Ако това верно го е казал Путин, то нещата вече са много, много зле наитина. Съмнява ме обаче. Но...
Но който и да го е писал не е далеч от истината. Руснаците се биха с турците и мреха с хиляди. Вследствие на тази смърт и победата във войната България съществува отново - факт неоспорим. Договора от Сан Стефано правеше нас курортисти почти на три морета - факт неоспорим. Берлинския договор ревизира това и каза - българите не може да владеят това, и бяхме орязани за летуване само на северното черноморие. Това го направиха англичаните и германците - факт неоспорим. Мангалите се множат, ние умираме - факт неоспорим. Мангала има права, ние също, когато му плащаме тока и водата обаче, иначе ние сме расисти и антисемити. Мангал държава никога не е правил, но до десет години ще стане по многоброен от нас...
А това е един от многото негативни проблеми. И когато наречеш нещата с искинските им имена, винаги се явява някой, който ти казва че си мракобесник и расист. Саркузи дори плати на ромите да се изринат от Франция, защото когато евро съюза натири ромитетова е богоугодно дело но когато Бг възроптае против своеволията им,  това вече е расизъм.
 Патриот в България е мръсна дума но в САЩ създават филми с това име и Мел Гибсън се снима. Смело Сърце въздига шотландския патриотизъм в култ, но да си патриот в България е лошо. Какво разбираст германците пеейки Доичланд, Доичланд юбер алес, та те са мръсни патриоти. Как може да пеят това а не доко доко доко или аз съм волна пипируда и летя от цвят на цвят...
На улицата на която живея има циганско семейство - трима  братя. Най големия не работи, или поне не винаги. средния е работохолик, майстор бояджия и кофражист, страхотен спец. Най малкия е жандармерист, свестно момче. Та веднаж най големия беше откъснал три четири кайсии от едно надвесено над оградата дръвче и бабката се поразвикала. Нищо особено. И аз да съм си откъснал, и съм го правил. Но другите двама братя го уловиха и буквално го пребиха от бой защото, защото ние, бг-тата имаме право но той няма защото е ром. Тези цигани никой от улицата ни ги няма за цигани- те са българи наред с нас българите и когато правим купончета, гледаме мачове на по бира и те присъствуват винаги. Тоест който ром иска да се интегрира, той го прави, и българите го приемат. Съжалявам, но бат Саали дето нема един ден трудов стаж в живота си а е направил 12 чаавета за да им ползва детските а ние от мизерните си заплати му плащаме и тока и водата, съжалявам - не става така. Кучето си носи паразитите, но няма вина. Ние кучета ли сме?
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 00:50:15 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #26 -: Декември 04, 2014, 13:20:43 »

Влад,интервюто е художествена измислица. Но...вероятно доста от нещата в него наистина се въртят из главата на Путин.

 Тази художествена измислица за съжаление така добре описва реалноста и бъдещето което ни очаква че чак е достойна за уважение !
 Нима не се отказахме доброволно от най-големите си проекти за това че европейския съюз не е съгласен със тях Huh?
 И в същото време всичко отказано от нас бе прието от турците които го предоставят на същия този европейски съюз !!!!
Отворете си  очите бе хора !
 Много пъти съм се питал сам себе си какво ли би написал Паисий Хилендарски  ако бе жив сега ?
 Дали би казал  О НЕРАЗУМНИЙ......  или би възкликнал  ТО ПРОСТО ВЕЧЕ НЯМА СМИСЪЛ ОТ ПИСАНИЯ Sad
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
gogata2013
Гост
« Отговор #27 -: Декември 04, 2014, 13:24:10 »

Тази художествена измислица за съжаление така добре описва реалноста и бъдещето което ни очаква че чак е достойна за уважение !
 Нима не се отказахме доброволно от най-големите си проекти за това че европейския съюз не е съгласен със тях Huh?
 И в същото време всичко отказано от нас бе прието от турците които го предоставят на същия този европейски съюз !!!!
Отворете си  очите бе хора !
 Много пъти съм се питал сам себе си какво ли би написал Паисий Хилендарски  ако бе жив сега ?
 Дали би казал  О НЕРАЗУМНИЙ......  или би възкликнал  ТО ПРОСТО ВЕЧЕ НЯМА СМИСЪЛ ОТ ПИСАНИЯ Sad
От къде могат да се видят условията, при които Турция е приела? Турция не е задунайска губерния, не е толкова нищожен консуматор за да има такива заробващи условия. При други условия и ние бихме приели, но това си е колонизиране. Да не говорим ,че тихомълком се направиха простотийте с тръбите и отчуждаването.
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #28 -: Декември 04, 2014, 13:26:50 »

От къде могат да се видят условията, при които Турция е приела? Турция не е задунайска губерния, не е толкова нищожен консуматор за да има такива заробващи условия. При други условия и ние бихме приели, но това си е колонизиране. Да не говорим ,че тихомълком се направиха простотийте с тръбите и отчуждаването.

Grin:D:D Как мислиш дали Руснака е глупав и би направил отстъпки на тия деса се били срещу него във няколко войни Huh?
 Я по-добре замълчи !
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
gogata2013
Гост
« Отговор #29 -: Декември 04, 2014, 13:37:22 »

Grin:D:D Как мислиш дали Руснака е глупав и би направил отстъпки на тия деса се били срещу него във няколко войни Huh?
 Я по-добре замълчи !
Ами то в пазарането няма носталгия, еле пък за нещо от преди 100 години. Ако "Руснака" наистина е вкарал и такъв аргумент, наистина ще да е глупав.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!