Imperia Online България  
Април 18, 2024, 16:03:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проведена атака от противник след спиране на атаките в 15 часа?????  (Прочетена 1255 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pete
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« -: Октомври 25, 2014, 17:14:21 »

Играя в свят v6BG18 под ник godjiro  като лидер на съюз ALBION . След като обявихте че  : " ............Във връзка с това атаките и издръжката на армии ще бъдат спрени на 25.10.2014 в 15ч.
- всички атаки, пуснати преди часа на спиране, ще бъдат върнати;........."
Тъй като имам вражда с играч с който се атакуваме се стремя да събера бързо ресурс и да мога да пусна преди него тежка армия.Днес като видях че пак е тръгнал да ме атакува  Chiro89  но армията му ще стигне след 15часа оставих атаката и ресурса тъй като бях сигурен че няма да ме удари.Атаката е минала в 15:01:54 близо 2 мин след обявеното от вас време.В резултат ресурса ми е ограбен включително част от златото депозирано в банката (не знаех че може да се граби от депозитите и във вашата игра мислех че само в КТБ  Wink ),крепостта ми е съборена  и  част от войниците ми са убити.Тъй като е ясно че това е бъг(както вие наричате грешките) моля да бъде поправено най-спешно за да мога да събера ресурс и пусна последното проучване което ми остава за тежки войници
Поздрави
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2014, 17:19:31 »

Благодаря за сигнала. При поява на Админ, ще последва проверка.

Поздрави Smiley
Активен

Pete
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2014, 18:19:04 »

надявам се че вашата намеса няма да е само да ми възстановите ресурса войската и крепостта , а и да вземете от противника ми заграбения неправилно ресурс защото така той може да пусне тежка войска преди мене  Grin
Благодаря предварително
« Последна редакция: Октомври 25, 2014, 18:22:17 от Pete » Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2014, 18:25:51 »

надявам се че вашата намеса няма да е само да ми възстановите ресурса войската и крепостта , а и да вземете от противника ми заграбения неправилно ресурс защото така той може да пусне тежка войска преди мене  Grin
Благодаря предварително
Хубав виц нищо няма да стане атаките ги спряха в 15.17 Smiley и ние ударихме няколко и нас на удариха Wink  ако компенсират теб тр да компенсират още няколко стотин играча .... рес няма как да ти дадат нито да го вземат от този който те е нападал единствено може да ти дадат 100 диаманта компенсация ( което като цяло е малко вероятно ) в понеделник Анджи ще ти отговори Smiley
Активен
Pete
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2014, 22:46:34 »

е хубава работа , през 2007 година като започнах да я играя тази игра имаше дежурен админ и такива очевидни неща се поправяха или компенсираха поне............ Shocked
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2014, 19:27:27 »

Pete, изпратих Ви лично съобщение.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!