Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:24:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с влизането в играта  (Прочетена 2095 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Max_1
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« -: Октомври 21, 2014, 16:42:29 »

Здравейте, немога да влезна в игара през домашния ми компютър,изобщо немога да заредя сайта.в момента пиша от телефона с мобилен Интернет. Името в играта ли е bullet_bg и играя в свят v6 209 x2.моля да проверите къде е проблема.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2014, 16:44:35 »

На кой оператор сте ?
Активен

legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2014, 16:53:45 »

И при мен е така през домашния интернет оператор Интербилд нямам достъп не само до играта но и дори до страницата на ИО всички други страници се отварят нормално.Когато пробвам през флашка за мобилен интернет на М-тел на същия лаптоп проблеми нямам инграта си върви страхотно.Явно проблема не е при мен в Браузъра или т.н оператора на домашния ми интернет също твърди че няма проблем и съм склонен да му вярвам защото всичко друго си върви нормално.И това е от днес на обяд преди това този проблем го нямаше имате ли някаква идея за какво става дума
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2014, 16:54:52 »

Атаките са спрени до утре -22.10.2014 г. /15:00/ часа.
Активен

Max_1
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2014, 16:59:48 »

На булсатком съм.
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 21, 2014, 17:02:24 »

ОК.спрени са това е една хубава бърза реакция на екипа за да няма ощетени и недоволни браво.Но не отговаря на въпроса ЗАЩО през определени интернет доставчици нямаме достъп до страницата на играта.Ако има проблем ОК кажете,че е при вас и работите ще изчакаме търпеливо иначе да отиваме и да си търсим правата при доставчика
Активен
Trac1an
Редник
*

Karma: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 21, 2014, 17:09:03 »

Атаките не са спреди защото някои не могат да влизат в ИО, а заради прословутото световно и поредните проблеми около него, а операторите ви спестяват нерви като не ви пускат в играта Grin .. и без това докато не свърши световното не си мислете ,че ще играете като хората !
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 21, 2014, 18:08:02 »

ОК.спрени са това е една хубава бърза реакция на екипа за да няма ощетени и недоволни браво.Но не отговаря на въпроса ЗАЩО през определени интернет доставчици нямаме достъп до страницата на играта.Ако има проблем ОК кажете,че е при вас и работите ще изчакаме търпеливо иначе да отиваме и да си търсим правата при доставчика

Проблемът не е свързан с Вашите интернет доставчици. Работим по отстраняването му. Извиняваме се за неудобството.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!