Imperia Online България  
Април 18, 2024, 11:53:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Срамота!  (Прочетена 6425 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tavori
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« -: Септември 27, 2014, 21:25:10 »

Защо триете теми , и защо заключвате други такива?
Защо не напишете как прекарахте Универсал в "жаждата за златото"?
Защо не напишете че нито един от този съюз, не е взел нито един замък от тези които имахте /това го знаят всички които са играли в този свят/, като изключим последния, който ви го подариха ?
Защо не напишете че сте играли със стратегия начертана ви от други и не показахте нищо нито ново, нито адекватно на армиите които имахте, дори снощи не можахте да сметнете влиянието си и прекарахте Универсал за пореден път! верно - жаждата е била голяма и неутолима!
Извинете се на Универсал, срамно е да се пъчите на техен гръб! Дано поне са прогледнали и те!
Защо не кажете за нагласените съюзни битки м/у вашия съюз и звездите, за да си пълните хазната в средата на ерата и с множеството акаунти с които играете и от които преливате ресурс, да ги цитирам ли !
Сред вас има и много стойностни хора, не ги срамете!
 
Парите са много в тази игра, но не са всичко ! Жалко е че още не сте го разбрали!
А вие Г-н модератор, лично вие играете с по няколко акаунта и знаете и колко други от съюза ви го правеха, защо не им направихте забежка, защо не докладвахте, защо толерирахте прането на рес през пазара?
Толкова много защо!
Активен

Винаги обръщай лицето си към слънцето – така всички сенки ще останат след теб
karsa_orlon
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #1 -: Септември 27, 2014, 21:30:03 »

Още не е изтрита темата  Lips Sealed
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #2 -: Септември 27, 2014, 21:30:14 »

Сегами,ти приятелю като реши да пускаш тема в Залата на Славата,как така реши че ти ще решаваш кога да заключваш и кой да пише в нея.Бе много Модератори станахте.Мартин излагаш,дано поне той да я отключи.Ние няма да пишем в персоналната ви тема с картинки повече. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
cassiopea
Редник
*

Karma: +8/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #3 -: Септември 27, 2014, 22:05:50 »

Първо Честито на победителите! Заслужена победа! Винаги ще се намерят хора които да оплюят успеха на другите, това не е тайна че е национална черта наша!
Tavori, не знам кой стои зад този ник, честно казано не ме и интересува, но е ясно че е човек предал Монтана. Та искам да попитам този/тази Tavori, точно ти ли пишеш за някакъв вид морал...... до сега само играчите в Монтана знаят как създателя й и поддръжниците му предадоха собствения си съюз, кой участваше в унизителното взимане на Замък от Рицарите миналата ера, как целия съюз ви помогнаха да вдигнете икономики, да вземете чудеса, а някои от Вас си тръгнаха и с диаманти прехвърлени без разрешение...... До този момент, никой от Монтана не изкара  тези истини на яве. Има и още...... ако България се чуди все още, кой махна в началото на ерата федерацията им с Монтана, ами питайте тези които приехте сред Вас, дано Ви кажат истината, защото се съмнявам да имат смелостта да си признаят!
Не на последно място искам да ми покажете битка между Монтана и Звездите, която да е уговорена......  няма как да ми я покажете! Ако имаше такава, Звездите щяха да имат замък! Вие дадохте на Ryse само от популизъм, за да можете да плюете качествено сега. Мултиакаунтите ....... смешни сте....моля Ви и ние знаем вие с колко акаунта играете...... Така че спрете да крещите където и да е за морал, първо на Вас ви липсва за да го търсите някъде другаде....второ, едва ли ще можете да го разпознаете!
Успешна игра на всички в ИО! Искренно се надявам новата ера да е спортменска!

Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #4 -: Септември 27, 2014, 22:15:26 »

Касиопейке,не само си Мултак в играта,ми чак и във форума.Я завърти малко плитки и си сложи Червената шапчица Grin
Предали били съюз Монтана.А бе аланкольо,кой сме предали,оставихме ви да седите в готов съюз,със взети замъци.Направили били икономики Grin Grin Grin  Кой бе? Диаманти дали...ми кой е карал някой на сила да дава.
Как па на мен некой не ми даде един път Grin Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Tavori
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #5 -: Септември 27, 2014, 22:16:17 »

не съм имал честта да играя нито в единия нито в другия съюз, за това не ми слагай квалификации , че ще се разплача от обидното ти поведение , пази си нервите и наричай предател някой друг   Cry

само знам че акаунт Касиопея и Сегами ги върти един човек  Tongue
за замъка на рицарите - вие кажете, доста от вас са участвали, това е обществена тайна, така че не плюйте  за нещо което и вие сте правили
за икономиките - нека тези на които сте помогнали се защитят тук сами, не вземам отношение по въпроси които не са ми ясни , чудеса доколкото гледах последно не останаха в българия вие ги взехте
за развалянето на федерацията с българия - може би наистина трябва да се питат игралите във вашия съюз!
по скоро съм привърженик на универсал и пак ще ви попитам - какво стана с тях Smiley



« Последна редакция: Септември 27, 2014, 22:40:11 от Tavori » Активен

Винаги обръщай лицето си към слънцето – така всички сенки ще останат след теб
cassiopea
Редник
*

Karma: +8/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #6 -: Септември 27, 2014, 22:32:13 »

Така, изказахте се неподготвени.... cassiopea си е моя акаунт, така че, ударихте на камък със злобеенето, Сегами си има негов акаунт и си пише от там! Пределно ми е ясно, че срещу лаладжии чийто живот минава изцяло тук, нямам шанс да влизам в полемики  Smiley
Tavori извини ме ако съм те обидила, но както отбеляза уважаемата Ваня и ти си доста запознат с кухнята на Монтана та затова реших че си от предателите й.
Уважаема Ваня, правилно си забелязала че съм наясно с историята на Монтана, не съм крила че Звездите сме тяхен съюзник и това не е в разрез с правилата на играта!  *rose*
Приятна Ви вечер!
Активен
Tavori
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #7 -: Септември 27, 2014, 22:36:43 »

А какво стана с Универсал  *rose*
те направиха големи реверанси към монтана, защо така са изцакани
Активен

Винаги обръщай лицето си към слънцето – така всички сенки ще останат след теб
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #8 -: Септември 27, 2014, 22:41:05 »

универсал бяха на косъм да вземат северозападния замък 2 вечери преди края НО поради големия лаг който играта дава и невъзможността да се пуснат нужните атаки не успяха ... друг е въпроса че нямаха нужната елитна армия и все пак бяха на мн малко българия си жертваха тежката армия коне и прочие за да спрат атаките Smiley  
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #9 -: Септември 27, 2014, 22:44:39 »

универсал бяха на косъм да вземат северозападния замък 2 вечери преди края НО поради големия лаг който играта дава и невъзможността да се пуснат нужните атаки не успяха ... друг е въпроса че нямаха нужната елитна армия и все пак бяха на мн малко българия си жертваха тежката армия коне и прочие за да спрат атаките Smiley  
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Стига бе на косъм викаш Grin Grin Grin   Доста дебел беше този косъм ша знайш Grin
Иначе на Касиопейка ще и кажа че дали Джи,дали Сегамка,то едно и също.Чувствай се поласкана *rose*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #10 -: Септември 27, 2014, 22:49:09 »

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Стига бе на косъм викаш Grin Grin Grin   Доста дебел беше този косъм ша знайш Grin
Иначе на Касиопейка ще и кажа че дали Джи,дали Сегамка,то едно и също.Чувствай се поласкана *rose*

Ще има ли нова Монтана я кажи Grin _MONTANA_ ?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #11 -: Септември 27, 2014, 22:51:17 »

Ще има ли нова Монтана я кажи Grin _MONTANA_ ?
Що питаш мен? Аз общо с Монтана нямам вече.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #12 -: Септември 27, 2014, 22:53:58 »

Що питаш мен? Аз общо с Монтана нямам вече.

Защото бившия ли ти лидер си firesteel си направи ново съюзче _MONTANA_, та питам ще се присъединиш ли ?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #13 -: Септември 27, 2014, 22:56:51 »

Защото бившия ли ти лидер си firesteel си направи ново съюзче _MONTANA_, та питам ще се присъединиш ли ?
Ти не четеш ли?Казах че нямам вече общо с Монтана,дали има чертички,запетайки или кавички-все тая.Този съюз и борбата в него разби играта на толкова много хора,че не искам да си спомням даже Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #14 -: Септември 27, 2014, 22:57:43 »

Ти пък кво печелиш или губиш от това...ще има ли,ще ходите ли....

Извинявай, ама имам право да питам каквото си поискам, а ако вие желаете може да не ми отговаряте, така че си гледай работата  *xxx*
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!