Imperia Online България  
Април 20, 2024, 06:32:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение  (Прочетена 1661 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddykazandjiev
Гост
« -: Септември 13, 2014, 16:03:11 »

Здравейте,искам да предложа нещо,преди доста време-още преди да се промени графиката на версия 5,преди да се дава по един безплатен диамант и преди да се въведат чудесата военните точки бяха по други-вместо от 250 до 500 да си ефрейтор беше от 50 до 100.Трябва да призная-единия безплатен диамант уравновесява поне малко положението в играта,чудесата предлагат страхотни бонуси и са супер допълнение-графиката е прекрасна спрямо предишната,но военните точки позволяват само на най-диамантените играчи с най-големите армии да станат майори,а когато бяха по 20 вместо само 1 на ера майорите някакси беше по-уравновесено и дори да не си с диаманти стига да си войнствен и ти можеш да получиш този блестящ военен пост.Чакам отговор и благодаря предварително
Активен
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #1 -: Септември 13, 2014, 18:40:05 »

Пак е възможно, всичко опира до умения и отдаденост - БЕЗ ДИАМАНТИ!
Само че, мисля, че имаш предвид маршали, не майори, поправи ме ако греша
« Последна редакция: Септември 13, 2014, 18:53:11 от petervm » Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #2 -: Септември 13, 2014, 19:52:11 »

Така е прав си,съжалявам за подвеждането и благодаря-това е че сега е 1,а не 20-тоест силните играчи првят по-големи битки и като вземат ранга за другите няма място-а тогава имаше повече възможност
Активен
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #3 -: Септември 13, 2014, 20:03:22 »

Проблема според мен е че който играе с диаманти, дига нетото, така че никой да не може да го барне и понеже всички диамантени се събират в 1 съюз просто няма с кой да правят големи битки, затова и първите в класацията като изключим мега блица са новобранци Smiley Другото е че наистина останаха малко играчи, преди си спомням цял ден нон-стоп битки, сега няма кой за удариш, картата  най-далечния играч ти е на 100-120, то не може 10 човека да играят сериозно и да се очаква да направят 200к военни, няма смисъл, по-добре да си фермят и да си пазят армиите за реалма
« Последна редакция: Септември 13, 2014, 20:05:58 от petervm » Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #4 -: Септември 13, 2014, 21:21:23 »

Аз удрям бая,около моите точки има хора,въпроса е че защо да има само един маршал-да се върне старото
Активен
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #5 -: Септември 13, 2014, 22:54:51 »

Да но ти примерно си на 500к нето - колко военни може да направиш за 1 ден? 5-10к? Някой който вкарва диаманти дига 20-30М нето - удря някой на неговите точки и хоп - 1М военни.
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #6 -: Септември 14, 2014, 10:43:20 »

Ами то чак такива магнати са малко на ера,при нас лидера на съюза е и най-силен-горкия човек няма хор в обхват да ги бие,щото има и други от съюза-да кажем той на 1л5 милиона те на 500 000,толкова е голяма разликата-а и са от един съюз,нека той стане маршал-въпроса е да има някаква възможност и другите да се докопат до титлата,до поста,защото той като направи такава битка става маршал-така или иначе,но вместо този пост да е един-нека големите да си имат определента титла,но и аз да имам възможност да я взема,защото в сегашното положение големия я взима и другите остават генерли,а преди спокойно след като титаните на ерата са си взели постовете,и аз мога да взема оставащите-защото преди бяха по 20 маршала
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #7 -: Септември 15, 2014, 12:52:34 »

Ха ха ти още малко ще поискаш и да върнат старите времена когато военни точки се даваха и за атаки по касички.Тогава бъкаше от Маршали в класацията с 20к избита чужда армия и с по 2000 атаки по касичките.Точно за това и промениха нещата МАРШАЛ да се става с реални битки и да не се обезценява званието.Не те разбирам за какви титли и постове говориш това са военни звания съответстващи на определен брой военни точки.Никъде няма ограничения колко човека могат да са Маршали,че да се притесняваш,ако някой стане преди теб ,че за теб няма да има място.В един съюз ако искат и 10 човека могат да са с това звание
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #8 -: Септември 15, 2014, 16:26:36 »

еми на мен ми казах че сега във всяка ера има САМО 1
Активен
arjenti
Сержант
**

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 67


Профил
« Отговор #9 -: Септември 15, 2014, 21:23:15 »

еми на мен ми казах че сега във всяка ера има САМО 1
всеки един от дадена ера може да стане маршал,доскоро ограничение поне затова нямаше,не вярвам и сега да има
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #10 -: Септември 16, 2014, 10:06:49 »

ами ако няма някой да ме уведоми,защото аз така мислех и затова предложих да се върне старото
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #11 -: Септември 17, 2014, 18:40:11 »

ами ако няма някой да ме уведоми,защото аз така мислех и затова предложих да се върне старото
Ограничение няма.Просто приоритета за версията е съюзната армия и владеенето на замък.Затова рядко някой си троши армията да става маршал.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!