Imperia Online България  
Април 20, 2024, 08:12:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем с академията на науките  (Прочетена 3364 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nihat86
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« -: Септември 06, 2014, 22:56:15 »

Добър вечер!Искам да се оплача!!!Вдигнах 2 нива на академията на науките,но не ми намаля времето за проучване на централизирана власт.Първото ниво изискваше 8 дни през академията на науките,вдигнах второ ниво академия,пак времето е 8 дни до минутата,сега вдигам трето ниво.Кажете ми ако няма да намаля времето,да спра третото ниво на академията,аз не виждам смисъл да вдигам нива на академията и да троша ресурс,като няма никаква промяна  *hmm* *sos*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Септември 06, 2014, 23:01:46 »

Отворете сградата ''Академия на науките'' и вижте времето, което Ви дава, ако поръчате Централизирана власт от там.
После отворете ''Университета'' и вижте разликите.  Wink

Активен

nihat86
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #2 -: Септември 07, 2014, 23:20:28 »

Добър вечер май не бях ясен с въпросният проблем.Видимо е че има разлика в дните спрямо университета,като пуснах първо  ниво академия на науките и влезнах в академията на науките и ми показваше проучването да стане за 8 дни,за да смъкна времето на самото проучване централизирана власт,пуснах още едно ниво на академията на науките,понеже за това се вдигат нивата на академията с всяко ниво смъква времето на всички проучвания,
и след като бях готов с второто ниво НА АКАДЕМИЯТА НА НАУКИТЕ пак ми показваше че проучването ще продължи 8 дни!!!


НЯМА РАЗЛИКА ВЪВ ВРЕМЕТО ЗА ПРОУЧВАНЕ ПРИ ВДИГАНЕ НА НИВАТА НА АКАДЕМИЯТА НА НАУКИТЕ !!!
(ЗА УНИВЕРСИТЕТ НЕ ГОВОРИМ)
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Септември 07, 2014, 23:27:04 »

Оставете ник и свят за проверка, за да проверят Админите утре какво се случва. Явно има проблем при вас.

Благодаря.
Активен

Kompromat
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #4 -: Януари 24, 2017, 03:42:27 »

значи да разбирам така,че академия на науките сваля времето за проучване само от академията,не намаля времето от университета така ли,щот споря с мойте съотборници...
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #5 -: Януари 24, 2017, 21:46:57 »

значи да разбирам така,че академия на науките сваля времето за проучване само от академията,не намаля времето от университета така ли,щот споря с мойте съотборници...

Намалява времето за проучване с 2 пъти на ниво от базовото време.Намаля всички цивилни проучвания Wink
Активен

fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #6 -: Януари 25, 2017, 02:11:01 »

Намалява времето за проучване с 2 пъти на ниво от базовото време.Намаля всички цивилни проучвания Wink
ми не му намигай на човека ами му обясни,да брат,всяко ниво на академията ти намаля времето само в академията,всяко ниво на университет ти намаля времето само в университет.да ви имам и табелите цветни.
« Последна редакция: Януари 25, 2017, 02:13:16 от fatmaka » Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #7 -: Януари 25, 2017, 10:28:52 »

ми не му намигай на човека ами му обясни,да брат,всяко ниво на академията ти намаля времето само в академията,всяко ниво на университет ти намаля времето само в университет.да ви имам и табелите цветни.


Ето тук си в голяма грешка...академията не ти сваля времето  само в академията,както и университета само в университета Smiley Единствената разлика,която е,че академията ти сваля 2 пъти от базовото време,а университета ти сваля 0.5 от базовото време...да ви имам и знанията(Отнасям се така както вие с мен да няма сърдити после)

« Последна редакция: Януари 25, 2017, 10:39:26 от Apuyc1912 » Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #8 -: Януари 25, 2017, 22:21:37 »

Ето тук си в голяма грешка...академията не ти сваля времето  само в академията,както и университета само в университета Smiley Единствената разлика,която е,че академията ти сваля 2 пъти от базовото време,а университета ти сваля 0.5 от базовото време...да ви имам и знанията(Отнасям се така както вие с мен да няма сърдити после)
Е виждам че твоите са безгранични  Grin Защо не пагледнеш дали времето за проучване в университета се променя след вдигане ниво академия.И изобщо тоя ти пост е абсолютно неуместен и нямаш връзка с темата.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #9 -: Януари 26, 2017, 11:08:44 »

Е виждам че твоите са безгранични  Grin Защо не пагледнеш дали времето за проучване в университета се променя след вдигане ниво академия.И изобщо тоя ти пост е абсолютно неуместен и нямаш връзка с темата.

Нямаш ядове пуснал съм академия да се строй и ще ти направя снимка преди и след строежа на академията и ако греша ще си призная Smiley
Активен

fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #10 -: Януари 26, 2017, 19:53:10 »

Нямаш ядове пуснал съм академия да се строй и ще ти направя снимка преди и след строежа на академията и ако греша ще си призная Smiley
точно това направих и аз,ако си прав утре следобед ще се извиня
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #11 -: Януари 27, 2017, 16:17:37 »

Такааа http://clip2net.com/s/3GQuKHu-снимка без академия,http://clip2net.com/s/3GRLfVU и с академия.Оказа се че Apuyc1912 е прав,за това се извинявам че го оках на табела па и на сите цветни табели,извинявам се и на Kompromat за опита за подвеждане.
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #12 -: Януари 27, 2017, 17:52:15 »

Няма проблеми  *rose*
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #13 -: Януари 29, 2017, 03:11:28 »

ама вие сериозно ли? стари играчи след 3 и кусур години версия го дъвчете това?

Академията най-осезателно се усеща като ефект на ниска скорост -2х,4х. При 10х стъпка 1 там е почти безмислена, при развито уни.

ПП. Има един свят , който е изключение от правилото - свят 218, там академията е по старите правила +допълнителни 2 стъпки. Иначе в световете с 36 замъка стъпка едно не си струва ресурса.
« Последна редакция: Януари 29, 2017, 03:26:10 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!