Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:11:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: админите гледайте си по добре работата  (Прочетена 1388 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mainata_vi
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« -: Август 22, 2014, 15:56:43 »

Здравейте.Аз съм човекът на който блокирахте акаунта fichkata.Обръщам се специално към админите да не се правите на луди и да разгледате по добре бг16 .Какво означава направихме проверка  Grin за 10 мин.сте я направили и всичко е ОК  Grin.Хлебарката и компания си прехвърлят ресурс всяка вечер от 2 до 5 сутринта как я направихте тази проверка в 10 сутринта и всичко е ОК,това ли е начина да играем с мултаци като мятаме само през ноща ако работите някаде другаде и се отнасяте така безхаберно към работата си няма да изкарате и за една кора хляб ЗАКЛЕВАМ СЕ  :DКАКВИ ДОКАЗАТЕЛСТВА ДА ВИ ДАМ КАК ДА ВИ ГИ ДАМ  Grin ДА ГО ХВНА ЗА УШИТЕ И ДА ВИ ГО ДОВЕДА ЛИ  :Dама и тогава на дали ще обърнете внимание ----- по скоро пак ще има

Забранено е публикуването на лична кореспонденция с член на Екипа във форума.

нали пак така ще отговорите я ми отговорете на още един въпрос
Защо не блокнахте и лорд гризли --- аз ще ви кажа защото от този акаунт са купени много диаманти а хлебарката как си копува спокоитвието в играта и вашата протекция дано да обърнете внимание на този проблем защото ще загубите доста играчи КОИТО СИ ПЛАЩАТ заради такава несправедливост да оставяте някои да се ползва с протекция.
ХЛЕБАРКА НЯМАШЕ КАК ИНАЧЕ ДА ПОБЕДИШ Grin Grin Grin Grin Grin Grin :Dи избра този начин крадеца вика дръжте крадеца и АДМИНИТЕ ТИ СЕ ВПРЯГАТ,ама щом го правят значи толкова са и админи  Grin
« Последна редакция: Август 22, 2014, 16:00:14 от Vania » Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #1 -: Август 22, 2014, 15:59:33 »

Те си гледат работата защо си толкова директен и краен .............дай им време да осъзнаят какво губят  *hihi*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Август 22, 2014, 16:00:36 »

Достатъчно писахме по тази тема. Цял ден....
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Август 22, 2014, 16:14:17 »

При следващата тема, ще бъдете отстранен от форума.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!