Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:25:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блокиране на акаунти!  (Прочетена 7234 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« -: Август 21, 2014, 22:16:01 »

Админите бих искал да ми отговори защо се блокират акаунти а не се взема в предвид че именно тези който са пуснали оплакването играят само с мулти акаунти.Какво е основание в тази игра...............за едни може а за другите да неможе.Или тази игра се напълни с хора който знаят само да се оплакват и да ви се мазнят.
Предварително благодаря за изчерпателния и необоснован отговор от страна на админите
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Август 21, 2014, 22:47:01 »

Потърпевшите може да пишат от регистрационния си и-мейл адрес на и-мейла на съпорта и да получат обяснение защо са блокирани,
като посочат своят ник и свят. Без тази информация, няма кой да каже защо и какво.
Активен

Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #2 -: Август 21, 2014, 22:50:46 »

Да това го знам и съм писал но знам че тези проверки са субективни спрямо акаунтите и по точно за тези който постоянно който реват и се оплакват.Отговора го знам предварително на това което съм на писал от пощата си .Въпроса ми е ясен и правилен и ако ми се отговори в което се съмнявам ще съм благодарен
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #3 -: Август 21, 2014, 22:53:16 »

И относно дали някой може или неможе да каже не си прав.Аз ще ти кажа че може за едни а за други не .Не желая да пиша от ел.поща искам тук и да може и други да видят и да се включат по темата.Естествено това си е личен избор на всеки дали ще вземе отношение по темата
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #4 -: Август 21, 2014, 22:56:00 »

Проверки се правят по всички сигнали. Ако се установят злоупотреби, се прилагат и наказания.
А, ако не се пише с ник и свят, то няма как Админите да се сетят кой сте и защо точно вас са блокирали, все пак играта се играе в доста държави и от доста хора.
Активен

Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #5 -: Август 21, 2014, 23:01:09 »

Здравейте, играя с акаунт Ghouse-md -  тези които са блокирани ще пишат. Въпроса ми е какво се случва с тези които продължават да играят не с няколко акаунта , а с цели съюзи ? С някакъв приоритет ли се ползват? Едни се блокират , а с останалите какво се случва? Тук ли да изложа конкретни примери и акаунти и някой ще обърне ли внимание изобщо? Та като цяло имам много въпроси , дано поне на половината отговорите!

Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #6 -: Август 21, 2014, 23:01:52 »

Аз не съм от тия дето играят с мултаци.Прост и елементаре въпрос защо за едни може а за други неможе.............при положение че админите знаят че оплакването е акаунт който играе с мултаци.Кой са факторите за да знам как да играя тази игра като подлизурко спряма админите или както досега да си я играя по правилата и да не хленча.
Активен
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #7 -: Август 21, 2014, 23:02:33 »

Света се знае Imperia Online България > ИО II: Ера на Завоеванията > Докладване за проблеми > Свят БГ 16 [x2]  и примери ще се дадат да видим ефект изобщо има ли или ще си лафим просто.
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #8 -: Август 21, 2014, 23:03:47 »

Ghouse-md  и да изредиш акаунти и съюзи няма смисъл него ли разбра просто отговора ще е един с доста вратички за да останеш пак в невидение.
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #9 -: Август 21, 2014, 23:05:32 »

Аз не искам да си лафя с админите поради една причина и тя е ....................ако продължават така ще ме откажат от тази игра и не само мен .Съжалявам за старите админи бяха огън,няма мой няма твой за всички важат правилата
Активен
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #10 -: Август 21, 2014, 23:11:28 »

Проверки се правят по всички сигнали. Ако се установят злоупотреби, се прилагат и наказания.
А, ако не се пише с ник и свят, то няма как Админите да се сетят кой сте и защо точно вас са блокирали, все пак играта се играе в доста държави и от доста хора.



Хайде да спестим празните приказки, света се вижда кой е , в който пишем за проблема все пак , там има 50 човека на кръст админите няма да им е трудно да се сетят и другото което,  въпроса е докладването за други акаунти тук някой изобщо ще го вземе ли в предвид или ние да се правим , че пишем вие ще се правите, че четете....
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #11 -: Август 21, 2014, 23:23:26 »

Много правилно го каза
Активен
Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #12 -: Август 21, 2014, 23:53:53 »

Алоооооооооооо админите какво да ви дам свят като пиша за проблем в БГ16 или това не е достатъчно.Казах аз не ползвам мулти и не съм блокиран ................. задавам прост и елементарен въпрос и ако може да ми се отговори.
Щом едни се блокират затова че играят с мулти защо на други се позволява най тенденциозно?
Да не би да трябва да се обърна към някой друг за да ми се отговори?
Разбирам ви ако не сте в състояние да отговорите точно и ясно на елементорно въпросче.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #13 -: Август 22, 2014, 01:22:52 »

Здравейте, играя с акаунт Ghouse-md -  тези които са блокирани ще пишат. Въпроса ми е какво се случва с тези които продължават да играят не с няколко акаунта , а с цели съюзи ? С някакъв приоритет ли се ползват? Едни се блокират , а с останалите какво се случва? Тук ли да изложа конкретни примери и акаунти и някой ще обърне ли внимание изобщо? Та като цяло имам много въпроси , дано поне на половината отговорите!



За тези с "цели съюзи", които играят, може да ги докладвате на пощата. Ако се установят злоупотреби, то ще бъдат наказани.
Има си ред за докладване и той не е във форума:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=72263.0

Windrunner, По отношение на написаното от мен за никовете и света -апелирах това да стане на пощата от потърпевшите, чиито акаунти са блокирани, като ясната цел бе, да получат яснота защо това е станало с техните акаунти. (под поста на Dakotaz).

Надявам се да няма повече спам, защото се загуби същността на проблема. Лека нощ Smiley
Активен

Dakotaz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #14 -: Август 22, 2014, 01:54:38 »

Профилите драги ми админе който са блокирани явно има защо..................... но недей избягва темата ако обичаш :)Пак апелирам защо в свят БГ16 се блокират акаунти който играят с мултита а на други тенденциозно се позволява да играят с колкото си искат мултита.Няма да задавам въпроса си от ел.поща след като вече съм го направил и отговор не получих именно от там.
Добре де ей това ако ми обясните ще спра да питам........................... защо за някой може а за друти не може?
И недей използва тези клишета за отговори а бъдете истенски админи и точно и ясно без увъртания за пощи и за лични отговори ми говорете.
За мен има голям проблем в БГ16 и ако не се реши тази ера я отпишете или ще сте админи на ера с 30 души.
Ако на някой не му харесва начина по който питам и искам обяснение едно ще му кажа .....................давам пари за да играя и имам правото каквото попитам да ми се отговори...................... направете проверка ако искате  да се убедите че е така.
Ако искате блокирайте ми профила но ще продължа да искам да получа нормален и аргументиран отговор драги ми админи...........лека вечер няма да ви пожелая защото не заслужавате с тези постъпки който подронват авторитета на тази игра
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!