Imperia Online България  
Април 19, 2024, 16:49:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За да не влизам в други теми на други потребители !  (Прочетена 4240 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #15 -: Октомври 01, 2014, 18:45:19 »

НИТО ЕДНА,защото не играя с диаманти и намирам за невъзможно да се конкурирам,ОСВЕН ТОВА,когато се регистрирам отново пак има същите бъгове-активиращи се постижения без да съм ги изпълнил,бъгове в докладите,във фермите,лайн с извинение от всякъде
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #16 -: Октомври 01, 2014, 21:35:38 »

Ели,ти сериозно ли? Smiley
Преди и Мартин да е прописал,ще дам лек пример от днес:Изчезване на злато без видима причина Wink Голямо количество при това.
Не съм видял все още нови станове-невидими крадливи нинджи Grin
Г-н Сегамчо като има проблем,значи има проблем.Дали за теб или екипа не е важен,за потребител може да е важен.


Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #17 -: Октомври 01, 2014, 22:39:30 »

Да или изчезване на дърво-събирам си аз за 6-ца или 7-ца и оп камъка курец,нема го-е така няколко милиона изчезват,после нямало бъгове или най-малкото дори да няма бъгове-във версия 5 аз съм печелил със 110 диаманта,още като не се даваха по 1 на ден,след това като почнаха да се дават само по веднъж на ден пак имах добри постижения,а във версия 6 това е невъзможно,доваби и бъговете и няма нужда от пиене за главоболие
Активен
Segami
Гост
« Отговор #18 -: Октомври 01, 2014, 23:58:30 »

Г-н Сегамчо като има проблем,значи има проблем.Дали за теб или екипа не е важен,за потребител може да е важен.

no comment...
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 02, 2014, 11:05:22 »

Създателите на играта решават кога и какви умения да действат. Когато Вие създадете игра, ще определяте сам правилата, сега можете да давате предложения, но екипът не е длъжен да се съобразява с тях.
Губернаторските и военните умения са съвсем различни и ако сложите велик човек за генерал, а той е губернатор, коректно Ви изписва какви умения ще загубите.
Когато пращате генерал-защитник в атака, това са все военни умения и създателите са решили да важат. Ако имате пример че сте пратили такъв генерал в атака и в този момент са Ви нападнали и в доклада няма информация за неговите умения и евентуално жизнените точки на крепостта са по-малко (ако той разбира се има това умение) тогава посочете този пример и това ще бъде бъг - другото е само непотвърдено предположение.
Според теб как се отстраняват бъговете?
Нека да те светна малко (предполагам процедурата е такава (може да има и допълнителни неща които не знам)):
• първо трябва да се открие проблема дали е важен и дали изобщо съществува (голяма част от проблемите се получават от слаб интернет, стар браузер или нещо свързано с персоналното устройство на играча;
• После трябва да се намери къде е точно проблема;
• После да се пренапише парчето код;
• да се тества дали не влиза в конфликт с друга функционалност;
• и накрая да се ъпдейтне в официалната версия на играта.

Така това е само за 1 проблем...

Представи си хората които работят в тази област колко малко проблеми имат да решават. Мисля че няма да назначат специален екип само за твоите проблеми Smiley  Имай търпение и малко разбиране към хората които работят! Все пак не са те карали насила да играеш ИО. Намери начин да се забавляваш - игра е Smiley

и един съвет от мен: Голяма част от проблемите, докато ги има, могат да се използват  Grin ама за това трябва да помислиш малко Wink

 Grin:D:D Явно някои хора тук са не за да се забавляват а да са някакви адвокатчета !
Кво да ви кажа всеки си има право на мнение и то е добре да е негово лично а не продиктувано от СЛУГИНАЖ  на тоя или оня !!
Първо се научете на това и тогава давайте наклон на останалите играчи !
 Аз си  се забавлявам достатъчно ! НО НЕ ЗНАМ ЗАЩО СИ МИСЛИШ ЧЕ ЗАБАВЛЕНИЕТО Е ВЪЗМОЖНО ТАМ КЪДЕТО НА ВСЯКА СТЪПКА СЕ СБЛЪСКВАШ СЪС НЕУРЕДИЦИ !
И още нещо да те светна !
Кога един продукт е на такова ниво по-принцип не се  пуска във употреба !
Не може да те въвеждат във умишлена заблуда и да не правят нищо за отстраняването и дори когато има сигнали за това ! Най-малкото това им поведение на ЕКИПА на ИО води до мисълта че всичко е умишлено заложено със цел ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАНЕ !
« Последна редакция: Октомври 02, 2014, 11:07:22 от AgainHAMELEON » Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 02, 2014, 11:16:28 »

Създателите на играта решават кога и какви умения да действат. Когато Вие създадете игра, ще определяте сам правилата, сега можете да давате предложения, но екипът не е длъжен да се съобразява с тях.
Губернаторските и военните умения са съвсем различни и ако сложите велик човек за генерал, а той е губернатор, коректно Ви изписва какви умения ще загубите.
Когато пращате генерал-защитник в атака, това са все военни умения и създателите са решили да важат. Ако имате пример че сте пратили такъв генерал в атака и в този момент са Ви нападнали и в доклада няма информация за неговите умения и евентуално жизнените точки на крепостта са по-малко (ако той разбира се има това умение) тогава посочете този пример и това ще бъде бъг - другото е само непотвърдено предположение.

  Кво да ти кажа пък на тебе Моме неориентирано !
Първо няма как да мериш със различен аршин за едно и също нещо !
И ако наистина това че уменията на Генерала  и Губернатора  са отделени и за тях има различни правила то тогава би ли ме светнала защо умениета на Генерал за вдигане на жизнените точки на крепоста вече е коректо променено и не важи когато Генерала  е на поход за атакуване  и в същото време другото умение за повишаването на гарнизана си остава в сила дори когато Генерала (Който и да е той ) и на другия край на глобалната карта !
 Вникни първо във промлемите описани от мен и тогава изказвай мнение ! Иначе просто няма защо да се изказваш Wink

  ГЛАВАТА Е ЗА ДА СЕ МИСЛИ С НЕЯ !
Не е закачалка за дрънкулки от рода на обици пиърсин  шапки  очила и други тям подобни нещица Wink
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #21 -: Октомври 02, 2014, 11:30:29 »

Я разкажи пред всички, за какво мрънкаше във версия 5, че не ти харесва и се отказваше и там да играеш многократно ?

В крайна сметка хората да се убедят, че ти нямаш ясна и конкретна позиция, а си решил да мрънкаш постоянно за версиите.

 Wink



Активен

AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #22 -: Октомври 02, 2014, 11:40:50 »

Я разкажи пред всички, за какво мрънкаше във версия 5, че не ти харесва и се отказваше и там да играеш многократно ?

В крайна сметка хората да се убедят, че ти нямаш ясна и конкретна позиция, а си решил да мрънкаш постоянно за версиите.

 Wink





  Grin:D:D:D НИкога не съм мрънкал !
И няма да го направя ! Ако това тук за теб е мрънкане то значи че ти просто не си във състояние да разграничиш поставянето на реални проблеми от  МРЪНКАНЕ !
 И от v5 никога не съм се отказвал !
Имало е периоди във който не съм имал възможност да играя но тава няма нищо общо със отказване !!!
 Виж това че ТИ се опитваш да ме откажеш е друг въпрос !
Аз нямам проблем и да нямам достъп до тоя форум ! Той не е важен лично за мен !
 Разбирам че нямате ресурса да се справите със проблемите които възникват пред вас и това ви кара да ЗАБРАНЯВАТЕ на такива като мен да имат достъп до едно или друго място ! Това обаче няма ди ви реши проблемите а само ще ги задълбочи ! 
  ДЕРЗАЙ във правилната посока ! Това мога само да ти пожелая Wink
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #23 -: Октомври 02, 2014, 11:47:27 »

Сигурен ли си, че не си  мрънкал ?

Кой го дразнеха промените във версия 5 и мрънкането бе до небесата ? Споменах ти един ден на Лични, че те знам и съм играл с теб.   Wink

Много ми е чудно от страни как знаеш какъв ресурс има ИО ? Това не е мина Чукурово и да знаеш, че за днес имат произведени 2 тона въглища  *crazy*



Активен

AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #24 -: Октомври 02, 2014, 11:56:38 »

Това че нещо ме е дразнело е така !;)
И за никога няма да го отрека !
Но къде видя да съм мрънкал за това !
А правото ми да споделям мнение със съюзниците си е лично мое и не си човека който ще ме лиши от него Grin Жалкото от твоя страна е това че ти се опитваш да манипулираш сега със това ми право ! Но не ме учудва вече нищо от хора които са на служба и няма как по друг начин да се държат !

 И като за последно към теб !
Понеже не си фактор във отстраняването на тия проблеми които съм поставил в тая тема е добре да не се опитваш да я вкараш в друга посока за да замажеш положението на неспособност на ЕКИПА  на ИО !

 ДЕРЗАЙ във правилната посока ! Това мога само да ти пожелая Smiley
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #25 -: Октомври 02, 2014, 12:00:31 »

Посоката сам си си я объркал, за твое съжаление, аз си вървя в правилната.  Grin

И аз споделям мнение, което изградихме за теб със съюзниците  от бг8 и бг10.

А, аз мога да ти пожелая да намериш най -накрая утеха в някоя от версиите. Че бива мрънкане толкова години...  Grin
Активен

AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 02, 2014, 12:05:54 »


И аз споделям мнение, което изградихме за теб със съюзниците  от бг8 и бг10.



 *hahaha*
 И как точно ги приобщи и останалите ? Интересно как не си каза мнението тогава ?
Щом не си имал доблестта да го направиш тогава кое те кара да го правиш сега ?
 *hahaha*

До тук ! На теб повече няма да ти обръщам внимание  за каквото и да е ! НЕ СИ СТРУВА ! Cool
 
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #27 -: Октомври 02, 2014, 12:09:33 »

Да знаеше с кой акаунт съм играл и колко съм писал, пък после ми говори за доблест.  *crazy*

Лек ден.  Wink
Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #28 -: Октомври 02, 2014, 22:37:59 »

Ех Глобален модератор и вече се заяжда,пич-човека изказва истински проблеми,това че и версия 5 е имала някви малки бъгчета и че примерно преди тежкия меч аватара му беше с голям щит и каска а сега е без каска и му се вижда косата,ех голямата промяна,визуална и дето по мое предложение с подкрепата и писането на много други хора се появи тва с 1 диамант на ден-това са промените
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!