Imperia Online България  
Април 26, 2024, 12:40:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колонизиране !!!!!!  (Прочетена 2233 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nex71
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« -: Юли 21, 2014, 22:45:55 »

два дни вече не ми дава да колонизирам ... въобще не ми отключва терен за колония .... имам си всичко , не ми обяснявайте правилата !
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #1 -: Юли 21, 2014, 23:13:48 »

Сигурен ли си че терена които искаш даколонизираш е достъпен
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
nex71
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #2 -: Юли 21, 2014, 23:18:16 »

nex71 ,  а и мисля , че съм в темата Докладване за проблеми > Свят БГ 17 .... толкова ли е сложно ....


диаманти не съм купил, няма и да купя ... просто нямам възможност ... така че ... решете си дали ще ми отговорите ...
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #3 -: Юли 21, 2014, 23:19:46 »

Сори гледах друга тема и за това така,поправих се  Grin
Мисълта ми беше да не би терена които се опитваш да колонизираш да е в съседство с неприкосновената зона на някои друг,тогава пак няма да ти даде да строиш там.А диамантите точно в този случай надали играят някаква роля,макар че ако беше редовен "донор" може би екипа по бързо ще обърнр внимание
« Последна редакция: Юли 21, 2014, 23:22:57 от zlosterr » Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #4 -: Юли 21, 2014, 23:21:24 »

Преместих темата. Хубаво е да се предоставят ник и свят, защото понякога хората се бъркат къде пишат и всичко е загадка.
Във вашият случай и полетата, на които не може да колонизирате, това също е необходима информация, за да се улесни проверката.

След което очаквате отговор Smiley
Активен

nex71
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #5 -: Юли 21, 2014, 23:26:54 »

благодаря , очаквам проверка и отговор Smiley
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #6 -: Юли 21, 2014, 23:31:02 »

Абе в крайна сметка не се бях объркал,беше пуснал темата в "зала на славата" а не тук,добре че модератора я премести,така че си взимам обратно извинението,когато излиззш с подобни твърдения че знаеш правилата ,първо гледай къде пишеш  Wink  стана ми интересно дали наистина е бъг или просто недоглеждане,така че очаквам с нетърпение отговора на някои админ утре ...
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #7 -: Юли 21, 2014, 23:46:49 »

Така, вариантите са няколко:

Колония може да се направи тук -> http://prntscr.com/44yisj ;
Под играч Философа --> http://prntscr.com/44yqr7 ;
Има още 1 вариант- да се освободи територия, като се анексират провинции по посока играч -Пумата77, който е каса на над 14 дни.
Активен

nex71
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #8 -: Юли 22, 2014, 00:14:34 »

там , където твърдите , че мога да колонизирам , просто не ми позволява !?! Кое не е ясно , Админ Huh?Huh???
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #9 -: Юли 22, 2014, 00:20:19 »

Ами написали сте, че правилата са ви ясни, което ще рече, че не е необходимо да ги напомням, че колониална логистика до там ако нямате, то
няма как да направите колонията на посочените от мен места. А защо тези места -защото не са зони на играчи.
Активен

zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #10 -: Юли 22, 2014, 00:25:29 »

А относно коментара на колегата , АЗ ПИСАХ в Докладване за проблеми > Свят БГ 17 ..... не знам какво става ... знам какво правя аз !  Sad
.  Я погледни пак къде беше първоначално темата,още си стои етикета преместена,така че по леко ,случва се човек да сгреши,а ако не ти дава да основеш колония на координатите дето ти даде Th3l3g3nD,значи или не си развил колониалните проучвания или наистина има проблем и ще изчакаш до утре да погледне някои админ.
« Последна редакция: Юли 22, 2014, 00:30:36 от zlosterr » Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
nex71
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #11 -: Юли 22, 2014, 00:33:34 »

988 : -68 зона на кой играч е ?
А 988 : -61?
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #12 -: Юли 22, 2014, 00:41:46 »

Е не играя в този свят и тези координати не ми говорят нищо,но както казах има два варианта-или ти нещо не доглеждаш или наистина има бъг,просто трябва да погледне админ,Легендата е само модератор. Я си виж на кое ниво ти е колониалната логистика и на колко разтояние е терена които искаш да колонизираш?     Не искам да се заяждам,но наистина беше сбъркал раздела на темата  Wink
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #13 -: Юли 22, 2014, 00:59:51 »

988 : -68 зона на кой играч е ?
А 988 : -61?

Есклузивни зони или места, които са прекалено тесни за колония или провинция.

Но все пак браво, излязохте от тях и си пуснахте колония на посоченото място в първата снимка.  Smiley
Активен

zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #14 -: Юли 22, 2014, 01:06:28 »

Та какво стана,ама аз знам правилата,ама нищо не знам  Grin ,в тези случай съчуствам на членовете на екипа....
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!