Imperia Online България  
Април 24, 2024, 17:10:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на смутното време  (Прочетена 37138 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Април 15, 2014, 19:25:58 »

Въведение:
За да не може съюз МОНТАНА да вземе медали и тази ера както от 17 позиция миналата ера взе среброто и прецака доста нафукани диамантени съюзи, то най добрите от към диаманти, съюз Райз взе всички замъци и ги предостави на ROUSSE и РИЦАРИТЕ, опразвайки ги от войски, за да могат тези два съюза да се справят с непосилната им задача да завладеят сами свободен и незает замък. Същите Райз си запазиха за тях няколко такива замъци и сега са водачи по влияние в свят БГ-17.
« Последна редакция: Април 15, 2014, 20:23:59 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Април 15, 2014, 20:42:15 »

За да си прави кефа, съюз Монтана започна яка офанзива с която тотално размаза съюз КРАСИМИРА. Едва ли имаше някой от този съюз, основан от бивша членка на Съюза ми "изгонена поради некадърност", който да не яде бой на воля и да не бе занулен. Чест им прави че не се отказаха. Същия съюз обаче направи грешка, като предостави замъка си на Съюз Райз, като подложи и армията си за да може съюзът агресор да вземе и натрупа военни точки. В КРАСИМИРА нямаше и няма луди, които да мислят че могат да се опънат на Райз. Но явно заповедта от съюза майка, Райз е била - дадохм ви замък два пъти, сега си го вземаме защото Монтанци ви бият и се опасяваме да не ви го вземат, накрая на ерата ще ви го подарим! Красимирци не вярвам да са се вързали но въпреки всичко лидера им Светослав Марин подложи съюзната армия за да бъде разбита. Необяснимо нали!!! Можеше просто да я разпусне и да попълни така изтънялия им бюджет в съюзната каса. Но както казах по-нагоре, явно заповедта е била друга а Светославчо е изпълнително момче!
С този отново завзет замък съюз Райз си осигури макс влияние, мислейки че админите ще пуснат реалма ако някой съюз направи заветните 60%. Голяма грешка. Лидерът на Райз - sem.iozovi си изгриза ноктите до кръста на зиг-заг от мъка. КАРМА! Сега красимирци са модирали барабар с лидера си и са отчаяни. Жалко, този съюз е беден но имаше потенциал ако имаше цел и за какво да се бори.
« Последна редакция: Април 15, 2014, 20:51:20 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2 -: Април 15, 2014, 21:09:55 »

Още преди това съюз МОНТАНА се биеше с целия реалм. Съюз Райз организира коалиция от най-силните съюзи срещу нас Grin. Защо ще попитате!!! Защото умират от страх и злоба. Защо злоба, ще попитате отново. Веднага ще ви отговоря.
Злобеят защото ги смазвахме от бой миналата ера. Злобеят защото ги бием и тази ера. Злобеят от некадърност, защото лидерат им ми отнема търговски пост с 5 атаки и то с елит. Представяте ли си този човек колко не е в час. Браво че е налял толкова диаманти, но уви, те няма да го направят играч, но за сметка на това действията му го правят смешен. Търговски пост с 5 атаки Shocked Shocked Shocked.
Злобеят защото се гласяха за медал миналата ера но ние им го отнехме. Злобеят защото още помнят как ревяха на лидера на златните медалисти от миналата ера - моля те УБОХТУ, кажи на МОНТАНА ДА НЕ НИ НАПАДАТ.

Та както казах, още докато трепехме красимирци, започнахме да лупаме и Райз. Най - изявения им бияч Универсалния се взе за безсмъртен и реши че сме лъжица за устата му. Атака, последвана от светкавична контра на Киноф и Универсалния сдаде багажа, хванат на секундата. Обаче той е от тези играчи, които в дни на успех са велики и блестящи а когато е сразен, пълзи по корем като абортирал смок и моли за милост. Всички помним сакралните думи - Моля те Киноф, не ме бий повече и аз обещавам да не нападам никой вече от МОНТАНА. Клетвата му важеше докато натрупа нова армия, и забрави за нея. Атакува, запали Принцеса Дара! Отново се помисли за безсмъртен и се възгордя! Тръгнас пак да пали Принцесата и оооооохххх! Grin Пак се разби! Отново натрупа армия и реши да атакува наши съюзници, там отново се разби в Калимера, отново в жена....
Нека не изброявам неудачите повече на този велик гений на стратегията и тактиката , а да продължа натам.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Април 15, 2014, 21:27:04 »

Доста преди описаните събития, съюз ДЕВИЛ, който беше съставен от 6 акаунта, гледани от не се наемам да кажа колко човека Grin, и имащ нето два пъти колкото нашия съюз, ни обяви три войни. Тези 3 войни девилите ги спечелиха, както се досещате, защото един път са добри играчи, втори път няма как да противодействаме срещу тройно и четворно по - големи акаунти, и трети път щото имаха як шпионаж. Когато в третата война Киноф направи хубава армия, атакуваше само един, най - големия им акаунт. Другите кротуваха за да не дадат фира при контра атака. Общо взето и трите войни ни ги взеха само чрез палежи и бутане на курници. Това не омаловажава никак победите им. Те са добри играчи и  са доста грамотни. А спечелената война си е спечелена война. Обаче...
...обаче не постигнаха целта си!!! При първата война заявиха че ще ни обявяват безспирно войни за да ни съсипат икономиките и Райз да вземат реалма. Grin
Незнам що решиха че ние ще се борим за реалм. Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #4 -: Април 15, 2014, 21:35:13 »

А защо не разкажеш как съюз монтана се окичи с медал предната ера, така и така си почнал.
Активен
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #5 -: Април 15, 2014, 21:48:10 »

 бреи ти си бил поет не знам защо нему дадете на този човек да напише вестник или списание има дар слово браво поздравление  лошо е само че всичко това са пални глупости няма тази ера на кои да се подмазвате  целия ви съюз се крепи на един човек и без него умирате а четирима  съюз не правият нали как само не знам гледате толкова хора едновременно не знам каква е тайната ви
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #6 -: Април 15, 2014, 21:51:15 »

бреи ти си бил поет не знам защо нему дадете на този човек да напише вестник или списание има дар слово браво поздравление  лошо е само че всичко това са пални глупости няма тази ера на кои да се подмазвате  целия ви съюз се крепи на един човек и без него умирате а четирима  съюз не правият нали как само не знам гледате толкова хора едновременно не знам каква е тайната ви
Ти кога беше в нашия съюз, че не помня и от къде знаеш кой на кого се крепи...
Много пъти сме доказвали че координацията между нас е перфектна и ако си мислиш, че това става чрез крепене само върху един човек то ти не знаеш какво е съюзна игра....
Активен
marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #7 -: Април 15, 2014, 21:52:48 »

Абе монтански тиняци вас кой ви хване той ви пердаши а вие само ревете и търсите бъгове  *xxx*То само с ядене и бъгове нестава,една атака имам от вас и тоя смешко се разби  Grin да непоказвам сектантските ви съобщения дето ми пращахте и цитирахте курана  *freak*Един няма в саюза ви да е точен и почтен играч,само комплексари
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Април 15, 2014, 21:52:54 »

А защо не разкажеш как съюз монтана се окичи с медал предната ера, така и така си почнал.
Ок, разказвам:

Разбрах че има бъг за клониране на съюзна армия. Попитах из форума като толкова се коментира, би ли ми го споделил някой за да клонирам и аз моята съюзна армия. Не съм крил че разбера ли как става, ще клонирам. Разбрах! Клонирах! Направих я огромна!  Показах на админите че може да се клонира щото те твърдяха че няма пробив в системата им.
За отплата че им показах пробива и както е справедливо все пак те ми занулиха клонингите армия. До тук добре! Но заедно с клонингите те ни занулиха и това, което ние  бяхме дарили. А то не беше никак малко. Както казах, бяхме 17 в класирането. Съюза стана, мобилизира се и дари отново и то още по-голяма, чрез която и чрез дипломация взехме замък. Вдигнахме влияние скоростно и прецакахме Девилите.
Това е цялата истина. Можете да попитате админите дали си измислям нещо.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
princessdara
Гост
« Отговор #9 -: Април 15, 2014, 21:55:47 »

Абе монтански тиняци вас кой ви хване той ви пердаши а вие само ревете и търсите бъгове  *xxx*То само с ядене и бъгове нестава,една атака имам от вас и тоя смешко се разби  Grin да непоказвам сектантските ви съобщения дето ми пращахте и цитирахте курана  *freak*Един няма в саюза ви да е точен и почтен играч,само комплексари
Изказването ти показва кой е комплексара в случая... аз дори ще се въздържа от коментар ти сам достатъчно се обиди  *crazy*
Активен
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #10 -: Април 15, 2014, 21:57:37 »

 Grin Чак кофти ми стана за вас...и да за дипломацията с илюминатите ясно. С тези писания изобщо на кой какво искаш да кажеш, повечето активни съюзи са наясно с нещата .
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #11 -: Април 15, 2014, 21:58:37 »

Абе монтански тиняци вас кой ви хване той ви пердаши а вие само ревете и търсите бъгове  *xxx*То само с ядене и бъгове нестава,една атака имам от вас и тоя смешко се разби  Grin да непоказвам сектантските ви съобщения дето ми пращахте и цитирахте курана  *freak*Един няма в саюза ви да е точен и почтен играч,само комплексари

Първо, хайде да постнеш битки дето ме ловиш. Не го ли направиш то ти си лъжец. После за отговор и за да стане хрониката хубава ние ще постнем доста битки като отговор на тази в която ти ме ловиш. Не обиждай ако искаш да пишеш във този форум. Това са хроники а не общи приказки. Пази се от бан и давай по завоалирано с обидите.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #12 -: Април 15, 2014, 21:59:55 »

е нека да убеснят как взеха замък миналата ера  а тази ера ги боли че са сами и само бълват глупости срещу всички винаги сте бели мишки МОНТАНА и ще си останете такива само където сега няма  на кои да  Tongue Tongue Tongue но пак писателя вие добър наистина срещу всички съюзи писа но не срещу собствения си
Активен
marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #13 -: Април 15, 2014, 22:01:21 »

Аз невидях друг да реве за каквото и да било освем вас.Се някой ви е виновен за некадърноста ви.Никъде няма забрана да се разменят замаци (ако това е истина,разбирасе)а и се замислете защо го правят срещу вас.Не защото сте добри играчи,понеже ако сте добри то това не би ви спънало,а е защото сте ревлйовци и некадърници  Cool
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #14 -: Април 15, 2014, 22:02:19 »

Още преди това съюз МОНТАНА се биеше с целия реалм. Съюз Райз организира коалиция от най-силните съюзи срещу нас Grin. Защо ще попитате!!! Защото умират от страх и злоба. Защо злоба, ще попитате отново. Веднага ще ви отговоря.
Злобеят защото ги смазвахме от бой миналата ера. Злобеят защото ги бием и тази ера. Злобеят от некадърност, защото лидерат им ми отнема търговски пост с 5 атаки и то с елит. Представяте ли си този човек колко не е в час. Браво че е налял толкова диаманти, но уви, те няма да го направят играч, но за сметка на това действията му го правят смешен. Търговски пост с 5 атаки Shocked Shocked Shocked.
Злобеят защото се гласяха за медал миналата ера но ние им го отнехме. Злобеят защото още помнят как ревяха на лидера на златните медалисти от миналата ера - моля те УБОХТУ, кажи на МОНТАНА ДА НЕ НИ НАПАДАТ.


1/Въпросните атаки ги направих аз, през смяната ми, докато наглеждах йозови. Надявам се да си доволен, че можеш с пръст да посочиш "некадърника". Впрочем атаките бяха 6. Напомни ми, като свърши ерата да ти обясня защо са били толкова.
2/ За миналата ера лъжеш най-безсрамно. Убохту помоли ние да не ви нападаме. Това са фактите. Тогава наглеждах монус (тогавашния лидер) и йозови (йозови беше дипломат на съюза) и съм наясно с кореспондецията.
3/ Не зная кой си гризе ноктите от злоба , но факт е че досега , през тази ера, сте започнали поне десетина теми с нападки срещу нашия съюз.
4/ Интерпретациите ти за красимира са изстрели в тъмното - само шум, без попадения. Дори стреляш с грешната посока. Продължавай - забавляваш ме
5/ В момента гледам универсалния има 342 хил. военни. Ти имаш 121 хил. военни. Друг факт.
« Последна редакция: Април 15, 2014, 22:09:27 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!