Imperia Online България  
Април 18, 2024, 15:24:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ ЕРА 2 - КЛАСИЧЕСКИ СВЯТ 2 ( BLITZ)  (Прочетена 2310 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« -: Април 11, 2014, 11:09:40 »

НЕТНА:


ВОЕННА


ДОБЛЕСТ:

Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Април 11, 2014, 12:12:09 »

Комай всички участници в блица са успяли да влязат в класацията .... щом 50-тия подред в нетната класация се е вредил с невероятните 1000 нетни точки  Sad
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #2 -: Април 11, 2014, 15:40:01 »

В блица за съжаление няма интрига Sad

Аз се забавлявах да си правя симетрична карта за провките .. и без да искам станах пъви по нето  *pardon*





Поздравления за военните класации ... те може би са се забавлявали поне малко  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #3 -: Април 11, 2014, 16:37:25 »

....седмица преди края на ерата  Cool :


18тия не е бил модиран, затова снимката е до топ17
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #4 -: Април 11, 2014, 22:27:02 »

 Тази ера нямаше една война като хората. Може би трябва да се премахне безплатното модиране. Само няколко човека  играхме цялата ера.
Активен
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #5 -: Април 12, 2014, 10:57:16 »

ако ни бяхте в обхват, може би нямаше да изиграете цяла ера без мод Grin Grin Grin
...иначе имаше обявени две войни през ерата,които не се играха - едната беше срещу нас, но се падаше събота и неделя,което за нас беше неудобно и съответно я избегнахме.Втората  война беше от наш играч към противников съюз - което беше стратегически ход  - за да си развали икономическото развитие лидера на съюза *freak*, съответно войната не беше предвидена изобщо да се провежда ;D
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #6 -: Април 13, 2014, 00:11:05 »

 Лейди,ти поне се модира.Хахаха. Войната им била неудобна и се модирахме. Превеждам-бихме си целият съюз мода за да не се издъним колективно Grin За втората Ви война не ми е ясно какво искаш да кажеш,война имало,но не била предвидена да се провежда, дивя се на полета на мисълта ти, демек нещо като нежелана бременност или нещо подобно. Ех,този БЛИЦ помни и пшо-добри времена...
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #7 -: Април 13, 2014, 01:14:06 »

ХайДе   рибенца   *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #8 -: Април 13, 2014, 12:30:58 »

Лейди,ти поне се модира.Хахаха. Войната им била неудобна и се модирахме. Превеждам-бихме си целият съюз мода за да не се издъним колективно Grin За втората Ви война не ми е ясно какво искаш да кажеш,война имало,но не била предвидена да се провежда, дивя се на полета на мисълта ти, демек нещо като нежелана бременност или нещо подобно. Ех,този БЛИЦ помни и пшо-добри времена...
айде не преиначавай и не си измисляй,ако обичаш - никъде не съм казала,че сме се модирали заради войната... модирахме се след като всичките ни врагове в обхват 3х бяха модирани повече от три дни... като преди това пребихме всички,които не избягаха ;D wassup
...ако поне малко разбираш от империя *pardon* може да погледнеш нетните и да си направиш извода кой колко армия има...
...а относно войните  - не пиша оправдания, а информативни пояснения...ерата беше изцяло наша и съответно каквото сме искали - това сме си правили... който има претенции  за някакви войни в блица - да направи активен съюза - да удържи да на напъна да го запази и  да тогава може да обявява войни или да му бъдат обявявани такива...дотогава дървени философи не ми се слушат кой колко разбирал  *hmm* ....

айде заключ *locker*,че много спам нещо *tired*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!