Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:15:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пазара ...  (Прочетена 2960 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HellPatrool
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Април 01, 2014, 09:16:16 »

http://i.imgur.com/wDTRTAK.png

Поне нещо ще кажете ли?!
Активен
HellPatrool
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #1 -: Април 01, 2014, 09:43:45 »

http://i.imgur.com/Cc7lXdE.png
Активен
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #2 -: Април 01, 2014, 21:37:04 »

ще кажат те ама друг път-ако решат за нула време ще ги банат ма се правят на луди-бразилците наливат диаманти и админите си траят нали трябва да си изкарат зплатите някак  Lips Sealed
Активен
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #3 -: Април 02, 2014, 18:44:11 »

хей ,няма ли да се намери някой да каже нещо смислено? колко време тече тази проверка ?
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #4 -: Април 03, 2014, 13:58:49 »

Закупете малка част от офертата следващият път когато докладвате и не забравяйте потребителското си име за да можем да проверим.
Активен
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #5 -: Април 03, 2014, 22:23:25 »

Ma вие шегувате ли се?Huh? Ние ако можеше да ги закупуваме тези оферти щяхме ли да ви пишем?Huh? Нали затова ви сигнализираме..........
Активен
andante
Сержант
**

Karma: +8/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #6 -: Април 07, 2014, 18:37:57 »

е това е Българска работа-защо да решим проблема като можем да стоим и да чакаме да отшуми,ма небързайте то скоро ерата ще свърши [:-} а иначе това да ползваш скриптове за пазара за търсане на колонии за атаки не е забранено стига да си купуваш редовно диаманти,но от инат ще пиша всеки ден докато не се случи нещо то желанието за игра ми го убихте ма ината няма да ми вземете  Grin Grin
Активен
Toni_Mitev
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #7 -: Април 18, 2014, 23:18:33 »

И аз искам да се оплача от така нареченият съюз FENIX2012_ , който е на 1-во място в момента с 20 члена от които 4-ма 5-ма са мод и държат 5 замъка. Може би не разбирам толкова много от играта ама от скромният си опит знам, че това е почти невъзможно. Като видях хака за Империа Онлине версия 5 ми стана ясно как съществуват и просперират съюзи като този. По темата с пазара мога да кажа, че наистина от както се появиха Феникс в 56-ти свят пазара полудя .... пускат се някакви оферти по 0.10 0.20 за какво ли не постоянно и се изкупуват за 1 2 секунди ... трябва да си щастливец да вземеш някоя. Иначе въпроса ми към администрацията на играта е - как може играч да направи колония на някоя съвсем затънтено далечно място, което и той едва го е намерил , да се намери от съюзите FENIX2012_ и
300_WAR за 1 2 часа.

Поздрави Тони. ника в играта ми е същият като и тук.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #8 -: Април 20, 2014, 18:33:09 »

Ако преровите цялата карта, ще намерите всички ресурси, да речем.
Никак не е трудно да се направи колония някъде из далечните райони. Wink
Активен

Toni_Mitev
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #9 -: Април 27, 2014, 17:19:46 »

Ти май въобще не схващаш за какво говоря. Убиха желанието за игра на почти всички играчи от даденият свят. Вие хубаво печелите пари от тях ..... ама следващата ера като се регнат само те и още 50-тина човека. и като Феникс се преместят в някой друг свят пак ги оставете и пак ще се изпразни света .... така на каде отива империа онлине  .... хубава игра беше едно време ама ето такива като astfalcon и съюза му я развалят.  Успех .
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #10 -: Април 27, 2014, 17:28:21 »

Схванах добре, та ти отговорих за колонията. За пазара -не ги оправдавам.
И, нека не забравяме -аз пари не изкарвам от тази работа и не защитавам никой, просто се опитах да помогна по въпроса за колонията.

Успех !
Активен

kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #11 -: Април 28, 2014, 12:18:11 »

Тони Митев аз цъкам с тия момчета ж свят 56 и ти гарантирам че никой от съюза не пуска и не купува тия оферти от по 0,1!!!Попитай приятелите си от съюз моргана и съюз хулиганс за тия скриптове за пазара!Според теб човек който цъка с диаманти би ли се занимавал да си прехвърля дърво на по 0,1!!!колонии лесно се намират по честен начин!Обяснявам за кой ли път!Записва се цялата карта и се проверява после от 4-5 човека 2-3 пъти дневно!Това че вие нямате време и желание си е ваш проблем!Като се съмнявате в нещо докладвайте и да видим кой е прав и кой крив!Айде късмет!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
Toni_Mitev
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #12 -: Май 01, 2014, 23:52:23 »

Да благодаря .... играйте си играта и се гушкайте с турските си приятели ... аз така и не можах да си обясня много неща ( за един ден в един такъв x-4 свят как се трупат 10 милиона нетни точки или как се напада замък, който е взет преди по малко от 12 часа, и т.н. ) но вече не искам и да знам. Успех на Fenix2012 .... много сте добри Smiley

Благодаря за отделеното внимание и отговорите. По едно време дори ми беше приятно да играя тази игра. Вече не Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!