Imperia Online България  
Април 19, 2024, 16:56:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: do admina problem s ataka  (Прочетена 714 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rivanol4o
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Март 09, 2014, 20:47:45 »

imah problem s ataka [battleRep=483082]rivanol4o срещу metaxa3[/battleRep] tova mi e doklada atakuvam metaxa3 do poslednata sekunda go 6pioniram ima6e okolo 2m resurs sled uspe6nata ataka davam na doklada i mi izpisva 0 razgrabeni resursi kak e vuzmojno tova. V su6toto vreme 6pionaja mi pokazva 4e tozi e ostanal s okolo 50k resurs ot vsi4ko a moqta armiq tovari 3m resurs prosto stana nqkakva gre6ka iskam si resursite
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Март 11, 2014, 13:27:38 »

Моля, пишете на кирилица. Напишете името на акаунта си и света, защото се съмнявам, че играете във свят 2. Напишете също дата и час на битката. Линкът, който сте публикували се отваря само в играта. Не сте взели ресурс най-вероятно, защото човекът е изхарчил това, което е имал. Казвате, че са му останали по 50к от всеки ресурс - в такъв случай може би е имал ниво на крепостно хранилище, което предпазва известно количество ресурси при нападение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!