Imperia Online България  
Март 29, 2024, 02:53:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АДМИНИСТРАЦИЯТАААААААААА,, ВЕЧЕ МИ ПИСНА  (Прочетена 2162 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kaniballa
канибала
Сержант
**

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


не ми се пречкай


Профил
« -: Февруари 07, 2014, 09:27:58 »

Скъпи администратори  бихте ли  поправили  проблемаHuh?Huh???  Писахме че не може да влизаме  толкова  кора,а има и който не пишат. НИКОЙ не  взе отношение ..  след  дълги часове ядове и  мъки  какво направихтеHuh???  След като  успях да  си  влезна  в профила всичко като  разграбен  бостан . КОЙ ЩЕ  ОПРАВИ  ТОВА Huh?Huh?Huh?Huh??  АРМИИ И  РЕСУРС НЕ  ВРЪЩАТЕ ....    Е аз какво да  правя Huh??? БЕСЕН  СЪМ  Ебали  са ми майката  от  всякъде .... Защо кисна  щели нощи да  се  пазя и  накрая  какво .............  ИЗВИНЯВАМЕ СЕ  ЗА НЕУДОБСТВОТО ...........   този   път  даже и не  се обади никой да  се оправдае ....  Ебахти му и работата ...   ДО КОГА ТАКА  БЕ  ХОРАААААААААААААААА“Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??
Оправете шибаните сървъри  че  на хората им  дойде  вече  до  гуша ......... ОТ НАС  СЕ ХРАНИТЕ 
« Последна редакция: Февруари 07, 2014, 09:30:01 от kaniballa » Активен
kaniballa
канибала
Сержант
**

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


не ми се пречкай


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2014, 09:39:10 »

ДО КОГА  ЩЕ МЪЛЧИТЕ  Huh?Huh?Huh? ИЛИ  ТРЯБВА  ПЪРВО КАФЕНЦЕТО  ДА СИ ИЗПИЕТЕ Huh?Huh???
Активен
kaniballa
канибала
Сержант
**

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


не ми се пречкай


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 07, 2014, 10:03:32 »

И  все още не може да се влиза от мобилен ......... писна ми  да сменям телефони и  да  ги  троша ......... Не  зная сега  от компютъра като изляза дали  ще мога  пак да се логна Huh?? ОПРАВЕТЕ  ШИБАНИЯ ПРОБЛЕМ подяволите !!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2014, 13:43:10 »

Работят, работят  *xxx*  Но за жалост установих, че проблема при чужденците като цяло липсва - все са си в акаунтите... блъди шит  *freak* Grin
Активен
kaniballa
канибала
Сержант
**

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


не ми се пречкай


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2014, 13:48:20 »

какво
 работят бе човек..... ни вестни кост.... така ще си останем с
оплакванията и никой няма да си мръдне прста... само дето сме клечали
като балами по нощите. ама като не се вкарват парички така ще е .ще го
духаме
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2014, 13:52:13 »

Само чрез линка, който дадох в другата тема. Май наистина някоя табелка трябваше да го направи и да я обясни, а не да е работа на редови форумец като мен. А чужденците са се спасявали по същия начин, без официална информация. Част от тях, други не са имали проблем.
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 07, 2014, 14:13:39 »

В край на сметка да - добре, че беше ти. От тях все още даже не видях официална информация - онази тема, я я прочел някой, я не.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 07, 2014, 14:30:05 »

Аз писах в една друга тема, че в момента няма проблем с достъпа. А вие все още не можете да влезете, така ли да разбирам? Ако сте запаметили линк към играта в отметки, не го ползвайте, влизайте през заглавната страница, след като напишете ръчно адреса: imperiaonline.org. Освен това, ако някой е претърпял загуби на армия, т.е. е бил ударен по време на проблема с достъпа, моля да ми пише лично.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Tisho
Лейтенант
***

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 07, 2014, 14:51:49 »

Да - аз не мога да влизам по нормален начин.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!